Blog: Mindset > poker skills

• Tsukk
      Tsukk
      Bronz
      Registrace: 30.07.2010 Příspěvky: 458
      Zdravím

Po odmlce od fóra, kdy sem se znovu přenesl pouze do pasivního čtenáře (vlastně i "pasivního hráče" sem tam sem něco nahrál) namísto aktivního člena, znovu zakládám blog, tentokrát mi to snad vydrží :)

Proč?
      Komunita nejen, že zezačátku vypadala přátelsky ona taková je i teď, tim bych rád poděkoval moderátorům a správcům tohohle fóra GJ kluci!

Samozřejmě taky proto, abych si udržel motivaci k tomu postovat handy do HJ fóra či diskutovat se study group (která zatím vlastně moc aktivní neni, neváhejte se přihlásit) - handy do HJ pořád nepostuju, protože mě nebaví vypisovat myšlenkovej postup, ale zajimavejch hand mam habaďěj, musim se do toho pustit :/

A prostě blog je +EV :s_grin:

Updatovat to tady budu asi tak týdně (hopefully), s tím, že to budou nějaké myšlenkové pochody, zamyšlení a takovy ty typicky věci na blogu :)

To je asi vše... prozatím

Přiložím pár pěkných obrázků, abyste měli radost ze života

• 14 odpovědí
    • Cornie4ever
      Cornie4ever
      Hlavní Správce
      Hlavní Správce
      Registrace: 19.04.2009 Příspěvky: 8,225
      first :s_cool:

těším se moc na tvůj blog.. krásnej obrázek ten první - hned bych si ho vzal domů :f_love:
    • Tsukk
      Tsukk
      Bronz
      Zdravím
      Předpokládám, že nejaky pravidelny ctenare asi jeste nemam, ale to se urcite zlepsi, takze zatim pro kazdeho kdo sem zavita :)

Shrnutí za říjen vezmu jen tak stručně - začal sem po delší době aktivně hrát díky volume challenge (ta vlastně ještě běží, byla od 10.10 do 11.11) sehnané tady na fóru, odehrál sem asi 25K hand (o 5 K víc než byla challenge :s_biggrin: )

Začal sem si hezky na NL10, pak sem se dostal az k NL 25, kde šlo všechno relativně jak po másle, dostal sem se k profitu za měsíc cca 430 z cashovek, který sem ale během prakticky jednoho dne "odpálil" (aggro fish (open raise za 15bb, kdyz nekdo pred ni tak 30, posilala prakticky vsechno preflop nebo na flopu) s 90/50 který to prostě chodilo a já sem neměl vůli na to odejít včas) - když jsem odešel, fishka měla asi 1BI a regové okolo kazdej okolo 4, kdyz sem se na ten stůl díval než sem šel spát, seděla tam ta stejná fishka s 20BI a okolo samí neznámý s 1BI ... takže luck>skill shortterm for sure

Vlastně i to mě motivovalo k tomu si založit blog, musím hodně zapracovat na mindsetu, protože sem to, že celej měsíční profit sem odpálil během 1-2dnů neunesl zrovna nejlíp a začal vážně uvažovat všechno vybrat a kašlat na to ...

Tak se "naštěstí" nestalo a já hrál dál ... zkoušel sem i fish hunt (jeden stůl NL 50 kde jsem byl já a 4fishe +1 NL 25 3fishe a hodne spatnej reg) nakonec sem i tak skončil cca -70E dole( z původních 2BI Up), ale nejspíš hlavně kvůli tomu, že když sem dostal KK v pozici vs 2fishe, uz sem videl jen jejich stacky jak se hrnou ke mě a zahrál to totálně špatně - sizing (4bet call s 55 oop, ale co bych od fishky jinýho čekal) a pak check/push protože ofc trefil.

Boss $50.00 No Limit Hold'em - 5 players - Hand converted with online PokerStrategy.com hand converter:

Přehrát handu

$0.25/$0.5 No-Limit Hold'em (5 handed)

Known players:
      BU:
      $166.60
      SB:
      $59.23
      BB:
      $55.13
      MP3 (Hero):
      $49.75
      CO:
      $75.79

Preflop: Hero is MP3 with K, K.
      Hero raises to $1.75, CO folds, BU calls $1.75, SB raises to $7.50, BB folds, Hero raises to $13.75, BU folds, SB calls $6.25.

Flop: ($29.75) 7, 5, 9 (2 players)
      SB checks, Hero bets $22.31, SB raises to $45.48, Hero calls $13.69.

Turn: ($111.23) 3 (2 players)

River: ($111.23) 4 (2 players)

Final Pot: $111.23.
      Results follow:

Hero shows a pair of kings(K K).
      SB shows three of a kind, fives(5 5).

SB wins with three of a kind, fives(5 5).

To je shrnutí října ....

Přídávám graf

:heart: Co si ze října mužu odnést za ponaučeníl?:heart:

:club: Poker wise :club:
      • Neslowplayovat (sizing, call misto raisu) proto abych jich dostal do potu víc, prostě value, value, value -> nemá cenu tady nic vymejšlet -> tak se snad vyhnu podobným situacím co mě stojej moneyz

• Když je tam aggro fishka co pushuje prakticky ATC, agresivne betovat, fakt si pockat na lepší range a hrát výhradně proti ní, posílat tpgk ale nic horšího, preflop bych to viděl tak na ATs+ a 55+, any pair je asi moc loose, na flop se dostavat s potencionalne dobryma handama (SC,PP,Ax,Kx) a hodne branit handu vs draws

• Max počet speed stolů sh 5 a snažit se hledat stůl s horšíma hráčema ( v tomhle chyba myslim si, že nebyla ale opakovani je matka moudrosti) + nefishuntovat větší limit pokud se k jeho shotě aspon neblížíme (tzn kdybych měl např 1100 E tak NL50 stůl s fishema je ok, ale ne při 900)

• Udělat si stoploss a dodržovat ho (tohle mi pdue asi hodně blbě - nějaký rady ohledně toho?)

:diamond: Mindset wise:diamond:
      • Nenechat se opojit happy tiltem - eg. po 10k handach si nemyslet jak to strašně neporážím, držet se při zemi

• Klidně si dát den dva přestávku (at uz studijni nebo celkově od pokeru)

• Neztrácet motivaci kvůli tomu, že "badrunuju" i když vim, že v těch hlavních spotech sem hrál špatně - nesvádět to na varianci když to tak neni
        -> s tim souvisí shlédnout aspon jedno motivační video denně

• Nebát se jít o limit dolu když je to potřeba i přesto, že na NL 10 sem se vracel uz nespocetnekrat

Původně sem chtěl přidat ještě plán na listopad, ale asi to nechám na někdy jindy v tomhle týdnu, protože tenhle post už je tak moc dlouhej, nechci si přece čtenáře hned odradit dlouhými posty prakticky o ničem :f_cool:

Thread saver si dáme v podobě jednoho motivačního videa

You got a dream, you gotta protect it.
      You want something? Go get it. Period.

Cornie4ever: Koukal sem, že za blogy/témata měsíce sou teď diplomy, nešel by udělat nějakej i pro zakladatele prvního tématu měsíce cz/sk komunity ?:)
    • TrueMortem
      TrueMortem
      Bronz
      Registrace: 05.10.2010 Příspěvky: 2,455
      na tohle jsem čekal !!! :D ale neodpustim ti, že si mě na to neupozornil dřív :) ať to točí :P
    • Paulis1992
      Paulis1992
      Bronz
      Registrace: 02.01.2011 Příspěvky: 3,417
      Skvělej blog :) Klidně si dát den dva přestávku (at uz studijni nebo celkově od pokeru) To je někdy opravdu potřeba, přece jen nejsme stroje a jak je všeobecně známo: Všeho moc škodí :)
    • Tsukk
      Tsukk
      Bronz
      Tak původně sem velkej post výše zamejšlel jako report z prvního listopadového dne, ale nějak se to zvrtlo v docela obsahlý post o říjnu ...

Takže k začátku listopadu ...

První listopadový den pro mě byl jako facka do ksichtu a to tím způsobem, že když sem se vždycky vymlouval na EV, varianci, bad beaty a ja nevim co všechno tak sem si akorát sám sobě lhal, protože ten den sem opravdu zažil co to znamená run pod EV (v jedný session, pod EV sem celkove dsot hluboko, ale to asi většina) ...

Tu session sem si byl naprosto jistej svojí hrou (řekl bych jako nikdy předtim) a udělal sem jednu, dvě chyby(alespon tech sem si vědom), celkem tak za 50BB- 1 BI max víc určitě ne-e.

Přikládám graf (NL25+NL20)

Takže vlastně celý RB (150RB +50 z rakerace) který sem ten den dostal je prakticky pryč a to mě definitivně posunuje zpět na NL10 (opět).

Druhý hrací den v listopadu jsem zkusil shot na NL 20 (což given 25BI rule je OK) bohužel v -60, troufám si říct že víceméně card dead a mírně pod EV, chyby ofc byli ale neřekl bych že nejak drahé.

Edit: carddead - 6x AA 4x KK (což je na ani ne 1k hand hodně) ale vzdycky za BB + všeobecný netrefování flopů, ale na to nemá cenu si stěžovat.

Graf druhého dne

Možná bych mohl zavést pojem jako PRAIEV nebo něco takovýho (EV před AI), kdy na flopu/turnu máme nad 90% zahrajeme správně ale jim nějakej nesmysl dojde (second pair, gutshot) - pod touhle ev bych byl hodně, ale to asi je to nesmysl, potřebuju se holt někde vybrečet jak jim to vzdycky dojde :s_cry: :s_cool:

Přikladám handu pro ilustraci PRAIEV :)

Hand converted with online PokerStrategy.com hand converter: Přehrát handu $0.12/$0.25 No-Limit Hold'em (5 handed) Known players:
      MP3:
      $24.75
      CO:
      $53.64
      BU (Hero):
      $34.17
      SB:
      $34.26
      BB:
      $14.50
      Preflop: Hero is BU with 5, 5. 2 folds, Hero raises to $0.71, SB folds, BB calls $0.46. Flop: ($1.54) 5, 6, 3 (2 players) BB bets $0.25, Hero raises to $1.00, BB calls $0.75. Turn: ($3.54) A (2 players) BB checks, Hero bets $2.65, BB calls $2.65. River: ($8.84) 4 (2 players) BB bets $4.42, Hero folds, BB gets uncalled bet back. Final Pot: $8.84.

Ještě sem dokoukal Mind the gap part 1 co cornie doporucoval na blogu a musim říct, že mě to přivedlo ke konceptu ne4betovat AA pre vs nits ci hráči s kteryma nemam dynamiku s castyma 4betama, to mě ale přivádí k tomu, že často budu narážet do různejch 2pair kombinací, častějš do setů a budou se mi ty AA všeobecně blbejš hrát postflop takže si nejsem uplně jistej jesli je košér tohle zkoušet na micrech, ale už mě štve vidět vždycky fold na ten 4bet kdyz mam AA/KK, fakt málokdy někdo 5betne (leda s ním mám fakt vyostřenou dynamiku) - Co si o tom myslíte?

Tak to je asi můj výplod pro blog za první dva herní dny listopadu :D .

:dZadám si pořádný cíle na listopad:

25K hand (tohle si myslim, že je uplně v pohodě)

Zpátky na :hNL10, reviewnout hru a zregenerovat bankroll (tzn. pokud nikde nevysomruju nějaký cashe(eg freeroll, satellit nebo tak něco) tak si dám za úkol 175E tzn nejakych 17.5 BI

Jakmile to bude hotový, zkusit 4BI shotu na NL25

Aspoň dvakrát za měsíc se dojít podívat na twinnuv coaching na micra

Zjistit si co mi chybí za videa od twinna a dokoukat je

Pokud zbyde čas, rozkoukat NL50 od Hasenbratena či Mind the gap

začít víc experimentovat s délkou session/přestávkama a nehrát unavenej
      uspořádat si čas v týdnu

Už mě nic nenapadá, snad jen udržet si mindset a A game? :)

Pokud to tu někdo čte, budu rád za nějaký feedback či vlastně jakoukoli aktivitu na blogu :)
    • TrueMortem
      TrueMortem
      Bronz
      mrkni na to pink perfomance co jsem doporucoval v tej study group... rozkoukal jsem to zatim a jsou tam vazne supr koncepty... pul hodina prvniho videa mi dala vic nez cokoliv jinyho co se pokerovyho studia tyce za posledni dobu... bylo to pro me prulomovy asi tak jako zezacatku twinnovo videa :) jinak sorry ze jsem dneska nedorazil na skype a neprobrali jsme neco kazdopadne budu tam zejtra a pak o vikendu zase nebudu mit cas nejspis takze jestli budes mit zejtra cas tak z dneska mam zase dyztak par hand a pod co by sme mohli probrat ;) cya a at se to zpravi ( ja mel dneska taky shitty day takze vim o cem mluvis...:) )
    • schiyza
      schiyza
      Bronz
      Registrace: 10.04.2011 Příspěvky: 2,250
      Ahoj,
      pročetl jsem tvůj blog a vidím, že to bude jeden z mých oblíbených :-)

Přeju ať se tě pustí smůla a jede to!

Jirka
    • Tsukk
      Tsukk
      Bronz
      Momentalni pocity

Motivace zadna, velka nechut hrat to co se mi poslednich par dni deje je proste neskutecny a vseobecne nejsem vuebc ve spravnym mindsetu nebo nalade hrat a nevim jestli se to zlepsi, ale snad jo

Je to zapricineno taky tim ze sem klesl pod puvodni deposit co sem na moji soucasnou hernu udelal, takze uz sem v minusu i timhle zpusobem ....

Nejaky dobry motivacni veci nebo povzbuzeni vitany stejne jako feedback k blogu

tsukk
    • KillerFishes
      KillerFishes
      Bronz
      Registrace: 11.07.2010 Příspěvky: 2,313
      soustřeď se na skill, ne na peníze :)

nesleduj pokladnu a grafy, to nikdy nedělá dobrotu - když vyhráváš, přestaneš se soustředit, když prohráváš jsi flustrovanej . ... ale dělej hh review, snaž se v každém potě být na 100% ... ;) Neautopilotuj a slepě nekopíruj, co vidíš ve videích a čteš v článcích ... všechno si musíš trochu uzpůsobit k obrazu svému ;)

hodně štěstí hele :s_cool:
    • Pepe1783
      Pepe1783
      Bronz
      Registrace: 07.07.2011 Příspěvky: 788
      Zdravím tě. Super blog a budu pravidelně sledovat. Měsíc listopad je hodně podivný a prožívám podobné pocity jako ty, nechuť, bezmocnost, pocit, že už nehraju pro radost ale z povinnosti.

Ať se z těch blátosraček brzo dostaneš. GL..., good skill...
    • Tsukk
      Tsukk
      Bronz
      Pesimistický nádech mé "pokrové kariéry" se nese dál ve znamení hitnutí stoplossu (3bi) po 200 handách a je to dost demotivující vůbec se o něco pokoušet :)

Crying post no, tenhle blog nemá moc veselej průběh zatim :(
    • schiyza
      schiyza
      Bronz
      Registrace: 10.04.2011 Příspěvky: 2,250
      Tsukk původně napsal
      Pesimistický nádech mé "pokrové kariéry" se nese dál ve znamení hitnutí stoplossu (3bi) po 200 handách a je to dost demotivující vůbec se o něco pokoušet :)

Crying post no, tenhle blog nemá moc veselej průběh zatim :(
      Ahoj,
      řekl bych - nic si z toho nedělej. Minulej tejden jsem měl $ 25 pod EV, celkově 50 dolů a 40 nahoru ... hrůza ...
      Dost jsem pak četl, koukal na videa. Pomohl mi blog Cornieho ...

Drž se!
    • Tsukk
      Tsukk
      Bronz
      Po delší době budu updatovat můj blog s provětranou hlavou a zase s něcím o co bych se rád podělil

Zaprvé: Dneska jsem udělal všech 5 úrovní výzvy učíme se vyhrávat, což je docela úspěch protože sem se k tomu nemohl dlouho dokopat, ted uz jen cekat na moneyyyz (ofc neocekavam nic min nez ticket do concordu a 500USD :f_cool: )

To ale není to proč sem se rozhodl updatovat blog - důvodem který mě k tomu dohnal je zcela jiný ale samozřejmě souvisí s pokerem, přemýšlím nad trefným názvem a nejpřesnější asi bude : "Co dál?"

Co dál?

Po mém blbém runu na NL 25 a následně kompletní ztrátě jakékoli motivace znovu grindit NL 10 jsem několik dní nehrál a spíš přemejšlel o co mi vlastně de, přišlo i na myšlenky typu : No holt někdo na to se tim živit nemá, budu se muset smířit s normální prací - to samozřejmě možnost je, ale už to nevidim tak černě

Přemýšlel sem co očekávám od pokru short term, mid term a longterm a taky co všechno sem schopen tomu obětovat, abych se mu věnoval opravdu naplno.

Sám ještě nemám na tohle téma úplně uspořadaný myšlenky a je to určitě pro mě zajimavý téma na přemejšlení ...

Čemu sem se chtěl dneska věnovat je zamyslení se nad variantama pokru a tím co by mě na nich lákalo, jejich + a - pro mě a rozvoj mojí "kariéry".

Omáčky okolo snad bylo dost, určitě se k výše nakousnutým tématům vrátím, až si je pořádně rozmyslím a utřídím, ale teď bych se chtěl vrhnout na rundown poker variant.

Rundown poker variant

CG NL 6(5)-max (Cash game No Limit Texas Holdem)

Co mě na této variantě láká?
      Momentálně na limitech na který mám BR absolutně nic, po Xté neúspěšné shotě (65:35 můj špatnej play:variance) už opravdu nemám motivaci hrát znovu NL 10, dodal bych že FR neni option už vůbec, to je pro mě už nehorázná nuda.

Plusy a mínusy této varianty
      + hodně fishek
      + vysoká možnost kreativity
      + možnost skončit a začít kdykoli chci, prakticky ihned
      + Když se chytne heater dá se na tom docela slušně rychle skákat po limitech
      + určitě má perspektivu do budoucna a dá nám i hodně základních věcí pro ostatní varianty

něco mezi?
      Vysoká náročnost hry, hodně aspektů na který se musí koukat, kort na vyšších stakes

- Hraje se přímo s penězi na stole, dá se prohrát víc BI naráz a všeobecně to imo napomáhá bejt víc results oriented než je zdrávo
      - Je možno docela kvalitně odházet většinu BR do jednoho hráče když se včas nezastavíme (eg. hraju pořád, nic mě nenutí přestat když sem na tiltu)
      - Větší náchylnost k tiltu tak díky výše zmíněným faktorům
      - Variance, ale ta je všude
      - Je problém s hraním nižších stakes protože na kreativnější hru potřebujete solidnější oponenty, těch na NL 25 je stále imo nedostatek, takže se dočkáváme "hero callu" který vůbec nedávaj smysl, či nesmyslných callů s gutshot+overkarta až na river = špatně čitelné range proti špatným oponentům který ale maj nějaký ponětí o hře
      - Na větších (ono i na menších, ale v menším měřítku) obrovská nutnost tableselectovat, nebo hrát na nevýdělečných stolech, takže to s tim "hranim ihned" zas tak horký neni

CG NL 6(5)-max PLO

Láká mě, že je to "nová" neotřelá hra, kde to nebude tak přeregovaný jako na holdemu (teda, nemůžu soudit, vyšší stakes sem nehrál, ale z videii dostupných o omaze, to vypadá strašně soft když víme co děláme)
      Velká možnost využívat obrovského množství kombinací a prostor pro kreativitu a mě strašně vždycky bavilo bejt agresivní s draws a tady můžu bejt dokonce favorit proti made hande O.o :)
      Je to pro zvědavého člověka jako já prostě velká výzva a myslim si, že ject omahu jako hlavní variantu by chyba nebyla, naopak jakmile by se nejpopulárnější variantou stala omaha (imo to za pár(možná desítek) let stane, možná taky ne) tak obrovská edge

+ Výše zmíněná možnost kreativity
      + Soft pole v podstatě na každé herně (pokud si to bude číst někdo kompetentní k omaze, rád se nechám poučit, že tomu tak neni :) )
      + Perspektiva ve výše zmíněném smyslu přechodu na omahu jako main variantu
      + Díky soft poli možnost rychle se dostat na výdělečný limit
      + Měla by mě naučit nevnímat bad beaty a soustředit se na hru samotnou díky velké varianci
      + Je tu pořád možnost co studovat a několik úhlů pohledu na jednotlivé handy
      + Máme tu super hráče omahy v český komunitě a pravidelný couching
      + Pokud se podaří ji dlouhodobě beatovat imo získáte "pro mindset" tak nějak po cestě
      + Dá se přijít a odejít kdykoli (imo tady nebude ta tableselekce na low stakes tak potřeba, protože tam moc kompetentních hráčů nebude, aspon blogy omaha hráčů co jdou od micro omahy je hodně málo)
      + Hodně akce která mě zaměstná abych u session nedělal blbosti

něco mezi?
      Vysoká náročnost hry, hodně aspektů na který se musí koukat, kort na vyšších stakes[
      Hodně rakuje (no... plus to moc neni)

- Velké swingy, variance je tu obrovská
      - Zase je to cashovka, hraje se s realnyma penězma přímo u stolu, možnost být hodně result oriented
      - Ještě jednou zdůrazním velké swingy, možnost být v dlouhém downswingu díky varianci = psychicky náročná varianta
      - Náchylnost k tiltu díky varianci - možnost odpálit stacky v tiltu(o něco horší než v no limitu, ale stále dost vysoká)
      - Velký důraz na držení A-game celou session (to je spíš něco mezi zase)
      - Na menších hernách neni dostatečný traffic - nutnost movnout na větší hernu a to znamená hrát hodně abych měl nějaký ten rb

Omaha je pro mě option jakým směrem se vydat, hodně mě láká.

CG FL 6(5)-max (Cash game Fixed Limit Texas Holdem)

Vždycky mě lákala protože pole bylo docela soft a dá se hrát čistě matematicky, při bad runu prohrajeme míň, neni možnost odpálit stack tak efektivne jako u no limitu

+ Možnost orientovat se čistě matematicky
      + špatné decision mě stojej méně
      + Sice se hraje přímo s pěnezma, ale myslim si že tady bych tak results oriented nebyl
      + Soft pole? Moc fl blogů aspon tady na cz/sk scéně neni, anglickou sem necheckoval
      + Možnost hodně soft brm, dalo by se jít rychle po limitech
      + skvělej coach přímo pro cz/sk s pravidelnými coachingy

- Určitý aspekt "nudy" právě kvůli tomu, že se nedá jít all in
      - Omezuje kreativnost v určitém směru (xbetovani, xbetovani light- aspon si nemyslim, že někdo přikládá takovou váhu raisu na cap jako 5betu)
      - Nejsem si jistej kolik rakuje, ale to je vedlejší
      - Nedá moc rozhled do ostatních variant pokeru, fixed limit je varianta sama o sobě a s ostatními nemá nic kromě základů společného (pozice etc etc)

Fixed limit mě hodně lákal dřív, ale vždycky sem u toho proseděl hodiny s minimálním výdělkem protože sem ztrácel hodně a vyhrával málo :P - varianta to taky je, ale myslím, že jedna z posledních

Původně sem si myslel, že to shrnu všechno najednou, ale už se s timhle postem plácám přes hodinu a je dost dlouhej, ještě se rozhodnu jestli sem druhou část naedituju nebo postnu jako samostatnej příspěvek, berte toto prosím jako CG část.

Jakýkoli (opravdu jakýkoli) feedback vítán! Rád prodiskutuju cokoli z bodů uvedených výše :)
    • TrueMortem
      TrueMortem
      Bronz
      psal jsem ti to na skype napisu ti to i tady... jakmile chytis zase nejakej spatnej run v jinej discipline zacnes se vracet k 6maxu....

jestli si myslis ze se behem par dni byt jen nepatrne priblizis urovni na kterej si v holdemu v jinej discipline tak si blazen... budes tomu muset obetovat silene moc casu a pokud ted nedokazes udrzet soustredenost u NL10 holdemu chci videt jak budes pinkat microstakes FL nebo PLO ... obv ze zacatku ti to pride novy a nebude te to stvat ale to podle me nebude mit dlouhyho trvani a brzo se dostanes do stejny nalady jako jsi ted v holdemu....

imho ja se potykam s naprosto stejnym problemem.. jak ho resim? pauza... nehraju prakticky vubec... minuly tri mesice sem nahral dohromady kolem 200k hand a dostal jsem se z hrace co nebyl schopnej porazet NL2 na hrace co je schopnej porazet bez problemu NL20 a i tak.. ted z niceho nic mam problem porazet NL10 proc? burnout syndrom.... mas to samy .. bavime se spolu porad je to na tobe videt...proste si dej pauzu dokavad nedostanes poradnou chut do hrani.. pokud te bude deprimovat NL10 depositni si neco a hraj tu NL20 hlavne nehraj se spatnym mindsetem.....

nedelej stejny chyby jako ja ... ja se snazil prehrat varianci prez volume... myslel jsem si ze jakmile jeden limit beatnu nikdy nemuzu spadnout dolu a ocekaval jsem ze do vanoc budu na NL100.... ted vidim, ze to byla chyba a stalo me to velkou cast bankrollu....necekej ze budes za par dni co se tomu venujes na plno schopnej se tim zivit....

a hlavne.. netoc celej zivot kolem toho, nepremyslej o tom na kazdym kroku.. to jsou zase rady z myho zivota... presne tohle jsem delal / delam a neni to dobry.....

jsi skvelej hrac a jsem si naprosto jistej, ze mas na to aby si porazel minimalne NL100 ale musis zapracovat na mindsetu... mysleni na to mas ted uz jen tu psychickou " stabilitu " a dokazes se dostat na vrchol svejch moznosti ;)

just go for it :s_cool: