PayPal

• Jimbo44
      Jimbo44
      Bronz
      Registrace: 19.06.2011 Příspěvky: 14
      Čavte. Máte niekto skúsenosti s PayPal. Spravil som si účet zaregistroval kreditku ale oni mi začali z nej sťahovať peniaze. Mali mi stiahnuť 1.50€ na overenie kreditky ale oni mi stiahli 1€ za zriadenie účtu a dneska 50€. Neviem ako je to možné. Niečo som čítal že tých 50€ ja aby som mal nejaké peniaze na účtu. Ale o tom mi nič nepísali. Viem niekto poradiť?
  • 6 odpovědí
    • maikpp
      maikpp
      Bronz
      Registrace: 27.12.2009 Příspěvky: 2,147
      tych 50 eur mas tedka na PayPal uctu ??
    • Jimbo44
      Jimbo44
      Bronz
      Zatiaľ tam nemám nič a to je čudné. Ešte nemám ani overenú kreditku lebo tá platba 1.5€ nieje zaúčtovaná. Celé je to nejaké čudné lebo na kreditke mám limit 25€ na deň tak neviem ako mi mohlo odísť 50€? Musím to poriešiť s bankou. Len by som chcel vedieť či niekto kto to používa nestiahli len tak bez upozornenia nejaké peniaze z účtu.
    • opal99
      opal99
      Black Member
      Registrace: 05.02.2008 Příspěvky: 8,270
      POkial nemas kreditku overenu, tak ti nemohli stiahnut 50eur. Rovnako ak mas limit 25, tak za ziadnych okolnosti by nestiahli v jeden den 50eur - banka by to automaticky odmietla, takze toho by som sa nebal. Skor by som to videl na nejaku inu platbu nesuvisiacu s PayPal.

btw: na PayPal si ziaden zostatok nemusis drzat. Ja tam mam konstantne nulu a ked potrebujem platit, tak mi to PayPal automaticky stahuje z karty.
    • maikpp
      maikpp
      Bronz
      mna totiz napadla len jedna moznost... ci si si nahodou nezriadil ucet na PayPayl cez nejakeho obchodnika, ktory Ti takto nasledne stiahol platbu... obcas to maju nastavene aj na pravidelne inkaso, ze Ti kazdy mesiac budu stahovat rovnaku ciastku.. napr. za registraciu na portaly s videami....
    • maikpp
      maikpp
      Bronz
      opal99 původně napsal
      POkial nemas kreditku overenu, tak ti nemohli stiahnut 50eur.

btw: na PayPal si ziaden zostatok nemusis drzat. Ja tam mam konstantne nulu a ked potrebujem platit, tak mi to PayPal automaticky stahuje z karty.
      ja som koli takymto platbam ani nemusel overovat kreditku.. stiahlo mi to priamo.. a potom som musel niekde zablokovat aby to neodislo aj dalsi mesiac :s_grin:
    • Jimbo44
      Jimbo44
      Bronz
      Už je to vyriešené nakoniec to s paypal nemalo nič spoločné. Chyba bola v banke omylom zaevidovali 2 krát výber z bankomatu jeden krát ako výber z bankomatu a 2 krát ako platbu kartou dnes to už opravili. Paypal mi stiahlo tak ako malo 1,50€.