Paradise poker

• Zdenekbside
      Zdenekbside
      Bronz
      Registrace: 09.01.2010 Příspěvky: 1,469
      Čau

rád bych se zeptal jestli tam někdo hraje??

Včera mě to vyhodilo ze dvou dobře rozehranej turnajů tak sem volal na podporu tam to týpek okecával a na otázku jestli se to u nich děje často mi odpověděl že mesíce žádnej problém neměli ale různě na forech čtu že maj často problém s přihlašováním či co :s_evil:
      Buy-in se mi zatim furt nevrátil jak mi bylo řečeno.
      Jinak zajímavý že skoro všechny GTD turnaje musí doplácet tak raději schodí server?? :f_confused:

Vyhnout se paradise pokeru?
  • 3 odpovědí
    • Bombarek
      Bombarek
      Bronz
      Registrace: 05.04.2011 Příspěvky: 3,031
      Já měl kdysi dávno problémy s přihlášením.. regnul jsem se do turnaje, spadnulo to a pak se nešlo přihlásit.. Jen přes prohlížeč na sázky.. Ale na Poker ne... Pak jsem bustnul a od té doby jsem nehrál.. Ale asi to zůstalo stejné...
    • Zdenekbside
      Zdenekbside
      Bronz
      Registrace: 09.01.2010 Příspěvky: 1,469
      docela mě štvou ty turnaje sou tam lákavý páč je hraje málo lidí a ještě samý fishe ale ted se tam bojim hrát :f_ugly:
    • opal99
      opal99
      Black Member
      Registrace: 05.02.2008 Příspěvky: 8,270
      Zdenekbside původně napsal
      Vyhnout se paradise pokeru?
      Urcite riesenie. :)

Vzhladom na to, ze sa nejedna o naseho partnera, som nuteny tento thread uzamknut (a neskor vymazat) kedze porusuje pravidla fora; konkretne:
      • Bez našeho předchozího svolení není možné na fórech obchodovat nebo vystavovat reklamu – žádná reklama

Uznavam, ze v tomto pripade sa urcite nejedna o pozitivnu reklamu, v kazdom pripade to nie je vhodne preberat na tomto fore. Dakujem za pochopenie. :)

Mimochodom: Urcite existuje dovod, preco nie je tato konkretna herna partnerom PokerStrategy. Zoznam nasich partnerov si mozete pozriet TU a vsimnite si, ze obsahuje len tie najvacsie a zaroven najdoveryhodnejsie firmy na trhu. Riziko straty financnych prostriedkov v online pokri urcite existuje, ale preco si ho zvysovat vyberom nespolahlivej herne?