TT early f. against 3bet

• TheBoxerman
      TheBoxerman
      Bronz
      Registrace: 12.09.2011 Příspěvky: 185
      Hand converted with online PokerStrategy.com hand converter:

Přehrát handu

$20/$40 No-Limit Hold'em (6 handed)

Known players:
      MP1:
      $2000.00
      MP2:
      $2000.00
      MP3:
      $2040.00
      CO (Hero):
      $1940.00
      BU:
      $2060.00
      BB:
      $1960.00

Preflop: Hero is CO with T, T.
      MP2 folds, MP3 calls $40.00, Hero raises to $120.00, BU raises to $200.00, 3 folds, Hero raises to $1,940.00, BU folds, Hero gets uncalled bet back.

Final Pot: $240.
      4Hráč měl staty 36/21.. Chtěl jsem se vyhnout situaci kdy dojde flop AJx a já budu muset něco vymýšlet, tak sem to rovnou poslal..
  • 7 odpovědí
    • strategic12
      strategic12
      Bronz
      Registrace: 05.06.2011 Příspěvky: 2,465
      Možno tvoj push má maličkú výhodu v 6 max. Vo fullringu ale nemá, tam by som to zložil. :)

V 30% príde nadkarta a súper má na teba pozíciu. To sa hrá ťažko, preto call je podľa mňa najhoršia hra.
    • joehovado
      joehovado
      Bronz
      Registrace: 16.03.2010 Příspěvky: 371
      Já toto nemam rád pushovat 50BB, call zase neni tak hrozný 4.25:1 a overkarta jak říkáš přijde ve 30% případů. Prostě pokud přijde, tak budu hrát na flopu check/fold, pokud nepřijde, tak check-raise. 4bet se mi tady nelíbí, zbytečně budeš tvořit velký pot a soupeř s dvěmi over se tam stejně podívá a pokud přijde, tak tam zbytečně cpeš value. Push bych tady určitě nedal, protože call dostaneš většinou s tím, že budeš behind maximálně AK a riskovat celý stack kvůli 380 na stole? blbost. Někdy tam může být fish a vyděláš nato, že ti to callne s blbostí, ale stejně nic moc flipovat do dvou over v této fázi. :f_eek:
    • TheBoxerman
      TheBoxerman
      Bronz
      ve FR bych to rozhodně takhle nehrál. V téhle handě jsem se bál nějakýho esa, tak jsem to nechtěl overbetovat s tím že se podívá za 600 na flop, tam bude over karta a co s tím.. Většinou overkartu, overkarty porazím, tak ať mi to pořádně zaplatí..
    • joehovado
      joehovado
      Bronz
      Tak to je jedno jestli je to SH nebo FR, prostě pushuješ celý stack v early fazi sng a call tu dostaneš vždy jen s lepší rukou pokud tam nebude fish, to neni moc profitabilní. Nevim no mě se to nelíbí uvidíme co nato Duncan.
    • TheBoxerman
      TheBoxerman
      Bronz
      Pokud zadáme do pokerstove jeho 20% range proti našim desítkám, dostaneme cca 60% equity. Rozhodoval jsem se mezi foldem a betem. Fold s desítkama proti takovému hráči jsem nakonec zavrhl. přece jen cca 40/20 hráč na mikros takhle raisne klidne ATo, KTo a bůhví co ještě, ale dává call nebo 4bet a po Kxx nebo Axx flopě to zahazovat se mi nechtělo..
    • joehovado
      joehovado
      Bronz
      Ale dyť jsi tam v tom potu za pakatel? To chceš točit celý stack v tomto spotu v počáteční fázi? Nevim no mě se to prostě nelíbí to hrát takhle agresivně v přední fázi sng. Ve většině případu, když ten call dostaneš půjdeš do vyššího páru nebo dvou overkaret. Já bych prostě dal call, buď přijde nízký board, trefím set nebo callnu rozumnou sázku od něj na flopu a na turnu/riveru zahodim nebo check-raisnu flop, ale jsou to prostě zbytečné situace, do kterých se v sng nechci pouštět, takže to zahraju na klid.
    • Duncan737
      Duncan737
      Platina
      Registrace: 09.08.2010 Příspěvky: 3,229
      Ahoj,

není žádný důvod tady jít 4bet AI. Soupeř nám dává krásný odds na set mining, takže nějaké overkarty nemusíš řešit.

TheBoxerman původně napsal
      Pokud zadáme do pokerstove jeho 20% range proti našim desítkám, dostaneme cca 60% equity
      Tahle argumentace má značnou mezeru a to, že i kdyby soupeř 3betoval 20%, což je mimochodem hodně smělý odhad, tak s takovou rangí těžko bude pokračovat až do AI. Takže ve skutečnosti tě callne tak QQ+ AK, kde máš něco přes 36%, v horším případě proto tebe, paradoxně to, že bude trochu víc loose je proto tebe horší, protože může hrát něco jako JJ+, AK, kde máš jen 33.6%.