nekolik dotazu o Holdem Manageru

• zizelevak
      zizelevak
      Bronz
      Registrace: 07.05.2011 Příspěvky: 2,450
      Ahoj, dneska se me podarilo sehnat Holdem Manager 1. Trochu jsem se zapotil s instalaci (problem s postgressem a zapomenutym heslem jsem nakonec vyresil).

Cvicne jsem zatim odehral 127 her (bohuzel jsem zjistil ze si neloguju historii na Poker Stars, takze nemam historicka data)

Moje dotazy:

1) daji se nejak filtrovat handy v Hands nebo Reports, aby se zobrazily jen ty, kde jsem investoval penize do potu ?

2) neukazujou se me statistiky u stolu kde hraju, rovnez se samy neaktualizuji odehrane handy. Zatim jsem to resil prez import dat. Jak to nastavim ?

3) V sekci players nevidim zadne hrace, prestoze me to pise v menu, ze jsem hral se 47 ruznymi.
  • 6 odpovědí
    • KonyFT
      KonyFT
      Bronz
      Registrace: 30.01.2011 Příspěvky: 391
      2) Musíš zapnout automatické ukládání historie v herně, pokud máš visty, Win 7 tak doporučuju nastavit UAC na minimum. Já například musím ještě při každém zapnutí Hemu dát Start auto import, pak se mi teprve zapne table manager a ukazuje se mi u stolu HUD
    • RMysak
      RMysak
      Bronz
      Registrace: 08.03.2010 Příspěvky: 111
      3) V sekci players nevidim zadne hrace, prestoze me to pise v menu, ze jsem hral se 47 ruznymi.

Nastavíš si filtr co je po levý straně a dáš Run Report

1) daji se nejak filtrovat handy v Hands nebo Reports, aby se zobrazily jen ty, kde jsem investoval penize do potu ?

Hands/ Filter /edit /More filters a tam vybereš co přesně budeš chtít (put $ in pot)
    • zizelevak
      zizelevak
      Bronz
      dekuju za odpovedi

konecne se me zacali ukazovat staty hracu u stolu, dokonce jsem si spravne nastavil i preferovane misto u stolu, takze staty odpovidaji hracum u stolu. Jediny problem ze asi u dvou hracu me to jejich staty tak divne odhodi, u jednoho do prava dolu a u druheho do stredu stolu. To prvni odhozeni je dokonce, ze preskoci dva hrace. Hraju 10kove stoly.

Da se to nejak upravit ? nebo se s tim mam smirit ?
    • RMysak
      RMysak
      Bronz
      Registrace: 08.03.2010 Příspěvky: 111
      zizelevak původně napsal
      dekuju za odpovedi

konecne se me zacali ukazovat staty hracu u stolu, dokonce jsem si spravne nastavil i preferovane misto u stolu, takze staty odpovidaji hracum u stolu. Jediny problem ze asi u dvou hracu me to jejich staty tak divne odhodi, u jednoho do prava dolu a u druheho do stredu stolu. To prvni odhozeni je dokonce, ze preskoci dva hrace. Hraju 10kove stoly.

Da se to nejak upravit ? nebo se s tim mam smirit ?
      Pravý myšítko držet a šoupneš si statama kam budeš chtít.
    • zizelevak
      zizelevak
      Bronz
      super diky za odpoved funguje :)

Dalsi dotaz: zacnu season zapnu 4 stoly u vsech se ukazujou staty. postupem casu stoly vymenuju (naprikald se rozpadnou a tak). Pokud to udelam chvili od zacatku season vse je OK. Kdyz to udelam treba po dvou hodinach tak u tech novych stolu se me staty neukazujou. Cim to je a jak to resit ?
    • zizelevak
      zizelevak
      Bronz
      mam podezreni na to cim by to mohlo byt, ze ty stoly jsou "fast" u obyc stolu se me to jeste nestalo