Poker Stars - záhada :)

• mjCch
      mjCch
      Bronz
      Registrace: 11.05.2011 Příspěvky: 1,517
      Zdravím, nemáte někdo zkušenosti se zmizením peněz z pokrového účtu? Včera jsem tam měl 132 usd a dneska tam mam 33,4 usd a 40,4 eur. V historii mam že převod na eura byl v době kdy jsem nebyl doma a HM mi ukázal i dva stoly na kterých jsem měl odehrané celkem 3 handy a u jedné i vsázím. A to všechno v době kdy jsem u pc neseděl a nikdo u mého pc nebyl. 33,4 a 40,4 dáva zhruba 100usd a stále mi tam chybí 32usd do 132usd. HM manager mi neukázal žádnou HH , že bych něco prohrál. Tak fakt nevím psal jsem na support , tak uvidíme. Super ránko :) ... Díky za reakce
  • 27 odpovědí
    • MaloHp
      MaloHp
      Bronz
      Registrace: 26.03.2011 Příspěvky: 2,493
      Zajímavé. Nicméně určitě si udělal dobře, že jsi napsal na support. Pro jistotu si vyžádej HH, tam se ukáže jestli jsi hrál nebo ne. Pokud se ukáže, že jsi hrál, tak by to chtělo zažádat o IP z kterého se hrálo (nemůžu zaručit, že ti ho daj), změnit heslo atd... Support si určitě dá vědět co a jak.
      Prosím, napiš potom jak to všechno dopadlo.
    • cimprcampr
      cimprcampr
      Bronz
      Registrace: 10.05.2011 Příspěvky: 1,315
      To, že ti případnou hru neukázal HM by svědčilo o tom, že pokud se tam opravdu hrálo, tak to nebylo z tvého počítače, to je jediné místo ham HM dosáhne. Heslo si změň tak či tak, nečekej až na odpověď supportu, to měl být asi tvůj první krok.

Jsi si jistý, že jsi včera třeba někde u kámoše nepopil a nedával jsi mu třeba u něj na počítači názornou ukázku jak ten poker válíš?
    • mjCch
      mjCch
      Bronz
      Ano jsem si jistý :D
    • brooklyn003
      brooklyn003
      Bronz
      Registrace: 02.12.2009 Příspěvky: 132
      A nezabudni skontrolovat ci si neurobil prevod medzi uctami. Alebo niekto iny
    • mjCch
      mjCch
      Bronz
      A to najdu pod tlačitkem History?
    • brooklyn003
      brooklyn003
      Bronz
      Registrace: 02.12.2009 Příspěvky: 132
      Tak s tim ti nepomozem. Len ma to napadlo ze pokial si nehral a nemas to ani v odohranych hands a ani vyber. tak jedine mozne vysvetlenie je prevod.
    • mjCch
      mjCch
      Bronz
      Tak mi přišla HH z PS. O půl druhé jsem přestal harát já, měl jsem tam 132,83 usd. Kolem 14:15 jsem jel k doktorovi a
      14:47 jsem si sedl na CG 0,5/1usd s 50 usd ,za 2 minuty odchazím s 19,55 usd.
      14:52 si sedám na 1/2 s 102,35 usd, za 1 minutu opuštím s 101,35usd.
      14:54 si sidam na 0,5/1usd s 50 usd, za 3 minuty opuštím s 38 usd.
      14:58 si ještě 55,98usd převedu na eura (40) a koncim. Super
    • cimprcampr
      cimprcampr
      Bronz
      Tak jestli se ti tam fakt někdo naboural, tak to dopadlo ještě hodně dobře. Takže změn heslo a buď rád, že to toho dotyčného moc nebavilo.

Možná můžeš ještě nějakým kvalitní skenerem proskenovat počítač proti nějakým broukům, jestli ti ho třeba nemohli ukrást přímo od tebe z počítače. Ale skoro bych se vsadil, že si hrál od někud jinud a nechal sis tam to heslo uložené. A ten dotyčný co hrál za tebe je někdo z tvých kamarádů a proto i skončil dřív než bustnul.

Protože krást ti složitě heslo bez toho aby se pokusil ty peníze někam převés a vybrat, a jen si tak na deset minut zapinkat, to by musel být fakt idiot.
    • Neru79
      Neru79
      Bronz
      Registrace: 21.09.2011 Příspěvky: 1,482
      Formát, reinstal voken, firewall, nepoužívat stejné heslo jako třeba v majlu apod.
    • cimprcampr
      cimprcampr
      Bronz
      Neru79 původně napsal
      Formát, reinstal voken, firewall, nepoužívat stejné heslo jako třeba v majlu apod.
      Zas tak radikální bych nebyl :) Uvidíš, že to nakonec bude tak, že nechal zaškrtnutou možnost zapamatování hesla na jiném, než vlastním počítači ;) Ty by sis dal dal tu práci vyvíjet sotisfikovaný software pro krádež hesel a pak by sis jen na deset minut pinknul, nebustnul tu, nebo nepřevedl na vlastní účet a pak to zase vypnul? Určitě ne.

Jinak pokud má mjCch opravdu podezření, že mu heslo ukradl přímo z jeho počítače nějaký vir nebo něco podobného, tak můžu doporučit stránky viry.cz, tam ti na jejich fóru rychle a ochotně poradí jak ho případně najít a co nejrychleji se zbavit.
    • Bombarek
      Bombarek
      Bronz
      Registrace: 05.04.2011 Příspěvky: 3,031
      Hele k tomuhle mám jedinou odpověď... Pokuď jsem správě pochopil, tak se ti neztrácí peníze, ale převádí na eura samo.. Je to tím, že pokuď si omylem vlezeš na nějakej stůl v EURECH a chceš pak odejít, tak se ti ten BI převede do cashieru samo v EURECH a ne zpátky na $, takže si musíš dát tu práci pak ty a převést to ty. Několikrát se mi to stalo a pak jsem na to koukal, "jak chleba z tašky" ... Takže určitě to bude tím ;)
    • mjCch
      mjCch
      Bronz
      Hraju jen z domu a pamatovani hesla nemam zaskrknute. Taky mi to prijde divny, ze by se nekdo obtezoval kvuli par dolarum , ale proste ty love tam nejsou, to je asi vse.
    • mjCch
      mjCch
      Bronz
      To jsi správně nepochopil :)
    • hreny
      hreny
      Bronz
      Registrace: 13.08.2011 Příspěvky: 104
      z 90% tohle uděla nekdo, koho znas ... takze si treba rekni kdo vsechno vi ze hrajes poker na ps ... jestli pouzivas heslo na ps i jinde a pokud ano, mohl to nekdo zjistit? at uz je to e-mail, face apod. ... treba se nad tim hodne zamyslet a mozna na nekoho prijdes ;)
    • mjCch
      mjCch
      Bronz
      Fakt mě nic nenapadá. Teď mně PS zmrazili účet a řeší se to. Pak sem napíšu jak to dopadlo...
    • GumidekB
      GumidekB
      Bronz
      Registrace: 16.06.2011 Příspěvky: 853
      určitě napiš, taky mě to zajímá.
    • mjCch
      mjCch
      Bronz
      Tak a je to. Údajně se to hrálo z mého pc. V tu dobu jsem byl se ženou u doktora a nikdo jiný u nás nebydlí. HM mi našel z těch her jen dvě handy a to jsem hrál údajně tři stoly. A v těch dvou handách jsem přišel asi o dolar , ale celkově jsem přišel asi o 43usd. Takže to mělo asi vypadat , že se hrálo z mého pc což svůj účel splnilo. Je mi divné , že by to nekdo delal pro těch pár dolarů, ale jinak si to vysvětlit nedokážu.

mail:
      Dobrý den Martin,

S potěšením Vám oznamujeme, že jsme dokončili vyšetřování Vámi nahlášeného případu. Rádi bychom Vám poděkovali za spolupráci a za zodpovězení našich otázek.

Naše Bezpečnostní oddělení používá takzvanou technologii Computer finger printing, díky které jsme schopni zjistit, z jakého počítače došlo k přihlášení na Váš účet. V tomto případě vyšlo najevo, že peněžní vklady byly provedeny na počítači, kde se běžně přihlašujete. Velice důležité je taky zjištění, že se jedná o ten samý počítač, kde byl Váš účet vytvořen.

Z kontroly vyplynulo, že osoba která se na Váš účet přihlásila znala Vaše heslo, protože jsme nezaznamenali žádné nezdařené pokusy o přihlášení, které by mohly znamenat, že dotyčný heslo zkoušel uhodnout.

Co se týče nedovolených aktivit na Vašem účtu, naši pokeroví odborníci prověřili inkriminované hry a dospěli k závěru, že peníze byly prohrány vůči legitimním hráčům v různých hrách a turnajích, a to bez velkého rozhodování. Jinými slovy lze říci, že osoba, která hrála pod Vaším uživatelským jménem, se nesnažila o nic jiného, než Vás připravit oprostředky na Vašem účtu.

Závěry vyplývají z našeho šetření a z poznatků, které jsme zmínili výše. Herna PokerStars není zodpovědná za neautorizovaný přístup na Váš účet a ztrátu finančních prostředků, pokud se jedná o důsledek neadekvátního zabezpečení Vašeho hesla a osobních údajů.
    • qkj
      qkj
      Bronz
      Registrace: 13.02.2010 Příspěvky: 443
      klasicky pravidlo rika, ze nejvetsi bezpecnostni problem je uklizecka, protoze ma od vseho klice :D

pokud si ses opravdu jisty, ze k problemu odslo pomoci vzdaleneho pristupu na tvuj pocitac, tak bych nejdriv resil veci jako je online bankovnictvi a tak a pak samozrejme ten pocitac...
    • hreny
      hreny
      Bronz
      Registrace: 13.08.2011 Příspěvky: 104
      tak je to jasny, přišel k vam oknem lupič, ale videl pocitac a rekl si ze se mrkne jestli tam neco neni, videl ps, na poprvy uhadl heslo, moc mu to neslo tak si asi rekl ze uz ti prohral dost a krast radsi nic nebude ... asi jediny mozny reseni :D jinak fakt nwm, komp si urcite nenechaval zapnuty? to uz by byla jedina moznost jak by se ti tam mohl nekdo nabourat ...
    • 1
    • 2