Go4Gold - snadných 20$ zdarma

• Cornie4ever
      Cornie4ever
      Hlavní Správce
      Hlavní Správce
      Registrace: 19.04.2009 Příspěvky: 8,225

Listopadové Go4Gold a snadných 20$ zdarma pro vás

Listopad je tady a s ním přichází naše skvělá akce Go4Gold promo, ve které odměňujeme aktivní hráče napříč všemi limity.

Vzhledem k tomu, že tato promo akce je speciálně zajímavá pro účastníky naší Cornie challenge, rozhodl jsem se tady založit motivační téma pro všechny. V podstatě to jenom znamená vzpomenout si na toto promo každý den a tak na 20minut zapnout session a něco málo odehrát. Pro hráče na vyšších stakes může jít jenom o pár minut denně.

:diamond: Bonusových 20$ a donutit se touto cestou zvýšit svoje volume je významně EV+ pro všechny účastníky Cornie challenge a všechny ostatní hráče

Neznamená to totiž hrát příliš velká volume. Stačí jedna dobrá session denně. K tomu doplnit o studijní materiály a nejlepší vítězná pokerová rutina je tu! Ve finále získáte nejenom těch 20$ zdarma od nás (převedou se na pokerovou hernu níže kde splníte podmínky) ale i podstatně víc na winrate!

Já jsem IN! Co vy? :s_rolleyes: :f_grin:

Přehled heren, na které se můžete účastnit akce Go4Gold:

Poker770
      $2 Raku po dobu 20 dní = Zlatý status + $20 v hotovosti

PartyPoker
      $2,90 Raku po dobu 20 dní = Zlatý status + $20 v hotovosti

888 poker - bonusová registrace zde
      $2,50 Raku po dobu 20 dní = Zlatý status + $20 v hotovosti

Titan Poker
      $3,33 Raku po dobu 20 dní = Zlatý status + $20 v hotovosti

Everest Poker
      20 Summit points nebo ekvivalent v raku po dobu 20 dní = Zlatý status + $20 v hotovosti
  • 148 odpovědí
    • pokermachy
      pokermachy
      Bronz
      Registrace: 11.01.2011 Příspěvky: 5,692
      Ahoj,

tady jsou FAQ, který můžou pomoct při případných nejasnostech ;)

Q: Musím nasbírat 10SP x 20 na stejné herně?
      A: Ano. 10 StrategyPoints za den po dobu 20 dnů musí být nasbírány na jedné pokerové herně. Například 5 StrategyPoints na Poker770 a 5 StrategyPoints na Poker888 se nepočítá jako plných 10 StrategyPoints. Stejně tak není možné pro splnění potřebných 200 StrategyPoints získat 5 x 10 StrategyPoints na Poker888 a poté 15 x 10 StrategyPoints na Poker770.

Q: Mohu obdržet 100 bonusových StrategyPoints, i když Zlatý status již vlastním?
      A: Ano. Pokud splníte požadavek zisku 10 StrategyPoints po dobu 20 dnů v listopadu na jedné z vybraných pokerových heren, pak obdržíte 100 bonusových StrategyPoints a $20 hotovostní odměnu nehledě na váš status.

Q: Je zmiňovaných $20 naprosto zdarma?
      A: Ano, $20 bude připsáno k vašemu bankrollu na splněné pokerové herně bez jakýchkoliv omezení.

Q: Musí se jednat o 20 dnů v řadě?
      A: Ne, počítá se JAKÝCHKOLIV 20 dnů v listopadu.

Q: Započítávají se do potřebných 10SP x 20 i bonusové body?
      A: Ne. 10 StrategyPoints musíte získat pouze díky vygenerovanému raku na dané pokerové herně. Nepočítají se žádné promo akce spojené se StrategyPoints, například SideKick ani StrategyPoints za příspěvky na fóru.

Q: Kolikrát mohu obdržet peněžitý bonus?
      A: Hotovostní bonus $20 můžete obdržet pouze jednou a na jedné pokerové herně.

Pokud by byly stále nějaký nejasnosti, neváhejte se zeptat =)

Machy
    • Cornie4ever
      Cornie4ever
      Hlavní Správce
      Hlavní Správce
      takže za mě

1.11. - nesplněno
      2.11. - splněno dneska po půlnoci :s_cool:

zbývá 19 dní z 28 :s_evil:
    • Pokrovec
      Pokrovec
      Bronz
      Registrace: 07.01.2010 Příspěvky: 773
      Da sa to nejako niekde pozriet za ktore dni mam splneno?
    • Cornie4ever
      Cornie4ever
      Hlavní Správce
      Hlavní Správce
      na home page když si rozklikneš svoje SPs ;) s cca 2 denním zpožděním, když tam budeš mít příslušný počet SPs za daný den

ale můžeš si to poznamenávat tady jako já - když jsi měl session tak máš určitě splněno za ten den, stačí málo
    • Pokrovec
      Pokrovec
      Bronz
      Cornie4ever původně napsal
      na home page když si rozklikneš svoje SPs ;) s cca 2 denním zpožděním, když tam budeš mít příslušný počet SPs za daný den

ale můžeš si to poznamenávat tady jako já - když jsi měl session tak máš určitě splněno za ten den, stačí málo
      Este mi Cornie pls prezrad ako je to s casom, berie sa do uvahy nas stredoeuropsky cas? Akoze ked si sadnem k pokru o 22:00 a hram do 1:00 rano tak mam odohrane za dva dni?
      A nemame nejaky odhad kolko asi hand treba na spravenie 10SP na jednotlivych limitoch?
    • Cornie4ever
      Cornie4ever
      Hlavní Správce
      Hlavní Správce
      na to není jednoznačná odpověd, odpovídá to času herny v systému.. takže pokud herna jede podle US time zone tak máš den 6:00 ráno - 6:00 ráno druhý den.. u evropských heren zase podle GMT takže tam je vůči nám posun jenom o hodinu... imo večerní sessions 21-23,30 jsou jistota =)

tedka ověřuju jak to má PartyPoker, ale možná díky tomu mám splněno už za první den díky session po půlnoci, pokud jedou US time
    • B0st0n
      B0st0n
      Bronz
      Registrace: 31.03.2010 Příspěvky: 8,323

u mna na home page ukazuje u SPs 10 od pokerstrategy a ziadne z herne za vcera. Suvisi to s touto akciou?? :)
    • Cornie4ever
      Cornie4ever
      Hlavní Správce
      Hlavní Správce
      nn, do promo akce se počítají čistě body z herny, pro těch 20usd bonus

první body z herny se načtou zítra imo..
    • Cornie4ever
      Cornie4ever
      Hlavní Správce
      Hlavní Správce
      Update

:diamond: takže PartyPoker jede na US time, takže mám splněno za všechny dny, protože i v noci 1.-2.11 se mi načetli body do 1.11. a to samé bude teď za 2.11.

1.11. - splněno
      2.11. - splněno
      3.11. -

Jak jste na tom vy? =)
    • Mosambo
      Mosambo
      Bronz
      Registrace: 27.09.2011 Příspěvky: 11,623
      Čau,
      narakoval jsem na nl10 na Party 20d,tak mám taky asi splněno :s_cool:
    • Johniiicek
      Johniiicek
      Bronz
      Registrace: 11.12.2007 Příspěvky: 1,446
      tuhle promo jsem přehodnotil, nechci mít celý měsíc špatný pocit na pozadí že "musím hrát" ...během dvou dnů byla chuť jen jednou a to jsem to ještě raději vypnul...těch 20$ si vyberu přes winrate tenhle měsíc! :-) ale GL vám ostatním :)
    • Mosambo
      Mosambo
      Bronz
      Registrace: 27.09.2011 Příspěvky: 11,623
      Johniiicek původně napsal
      tuhle promo jsem přehodnotil, nechci mít celý měsíc špatný pocit na pozadí že "musím hrát" ...během dvou dnů byla chuť jen jednou a to jsem to ještě raději vypnul...těch 20$ si vyberu přes winrate tenhle měsíc! :-) ale GL vám ostatním :)
      Já hrát naštěstí chci...už slovo "musím" není na seznamu mých oblíbených slov ;)
    • Pokrovec
      Pokrovec
      Bronz
      Update

:diamond: takže PartyPoker jede na US time, takže mám splněno za všechny dny, protože i v noci 1.-2.11 se mi načetli body do 1.11. a to samé bude teď za 2.11.

1.11. - splněno
      2.11. - splněno
      3.11. -

Jak jste na tom vy? =)
      Nuz ja som na tom takisto ale tym padom moj plan hrat cez polnoc nie je bohvieco :(

Aby som to takto mohol hrat musel by som hravat rano od 5-7 a to je masaker :D
    • honzach
      honzach
      Bronz
      Registrace: 11.12.2009 Příspěvky: 370
      No, mě se taky zdá, že to asi nedám. Nemám teď na hraní tolik času a na Party Pokru to přibývá nějak pomalu a hrát kvůli tomu jednou tolik stolů než normálně se mi vážně nechce.
    • kubesfilip
      kubesfilip
      Bronz
      Registrace: 06.07.2011 Příspěvky: 549
      Já osobně jsem přemýšlel o dočasném hraní jinde než hraji, ale po důsledném zvážení jsem usoudil, že nejvíc EV+ bude hrát tam kde jsem zvyknutý a peníze vyhrát klasickou cestou bez tlaku.
    • schiyza
      schiyza
      Bronz
      Registrace: 10.04.2011 Příspěvky: 2,250
      Sleduji si plnění Go4Gold akce:

1.11. - splněno
      2.11. - splněno
      3.11. - splněno
      4.11. - splněno
      5.11. - splněno
      6.11. - splněno
      7.11. - splněno
      8.11. - ---
      9.11. - ---
      10.11. - splněno
      11.11. - ---
      12.11. - ---
      13.11. - ---
      14.11. - splněno
      15.11. - splněno
      16.11. - splněno
      17.10. - splněno
      18.10. - ---
      19.10. - splněno
      20.10. - splněno
      21.10. - ---
      22.10. - splněno
      23.10. - splněno
      24.10. - splněno
      25.10. - splněno
      26.10. - ---
      27.10. - splněno
      28.10. - splněno

Splněno: 20/20 = Go4Gold action crushed :-)

:f_thumbsup:

---
      Ještě si sem sepíšu, jak se to dá sledovat.

Za $1 raku dostanu 2 PP a 3,5 SP
      10 SP = $2,9 = 5,7 PP

Takže si můžu denně v klientovi zkontrolovat, kolik jsem nahrál PP a pokud je to víc než 5,7 bodů, mám splněno :f_biggrin:

Pozn.: SP = Strategy Points, PP = Party Points
    • Cornie4ever
      Cornie4ever
      Hlavní Správce
      Hlavní Správce
      schiyza původně napsal
      Tak dneska máme třetího a já mám na účtu 43 SP, takže předpokládám, že:

1.11. - splněno
      2.11. - splněno

:f_thumbsup:

Budu si to sem taky aktualizovat ;)

jj, aktualizuj :s_thumbsup:

už se těším domů z práce na studium a session.. a zítra tady přibude třetí fajfka

@ Johniiicek - záleží jak k tomu přistupuješ no... Pokud to bereš jako nucení se hrát volume, tak to nedělej protože to je hrozivě EV-, jakýkoliv rakechasing a nucené volume je špatné. Ale pro mě je to naopak přesně to co mi zapadá do EV+ rutiny:

:diamond: stačí krátká session, takže jí doplnuju studiem a analýzou
      :diamond: žádné nesmyslné grindění velkého volume a dlouhých sessions
      :diamond: ale pravidelnost, k čemuž jsem se chtěl stejně donutit =) :s_cool:

Více pravidelných krátkých sebereflexivních session :f_love:
    • miholl
      miholl
      Bronz
      Registrace: 05.08.2011 Příspěvky: 92
      Řekl bych, že pohodlně hratelný je to od NL10, na NL4 už by to chtělo poměrně dost hand.
      Bohužel 20 dní za měsíc je při práci docela dost, tak 15 by bylo OK.

Co se týká toho, od kdy do kdy se časově počítá 1 den, to by mě taky zajímalo, doufám, že se to brzy dozvíme.

A já teď budu s napětím čekat, jak dopadl včerejšek, najel jsem 5,72 partybodu, což by mělo být 10,01 PS bodu, a pak mi spadl až do rána net. Ale spíš to bývá o drobek méně, než vychází tímto výpočtem, takže asi ztracenej den. :-(
    • schiyza
      schiyza
      Bronz
      Registrace: 10.04.2011 Příspěvky: 2,250
      miholl původně napsal
      Řekl bych, že pohodlně hratelný je to od NL10, na NL4 už by to chtělo poměrně dost hand.
      Bohužel 20 dní za měsíc je při práci docela dost, tak 15 by bylo OK.

Co se týká toho, od kdy do kdy se časově počítá 1 den, to by mě taky zajímalo, doufám, že se to brzy dozvíme.

A já teď budu s napětím čekat, jak dopadl včerejšek, najel jsem 5,72 partybodu, což by mělo být 10,01 PS bodu, a pak mi spadl až do rána net. Ale spíš to bývá o drobek méně, než vychází tímto výpočtem, takže asi ztracenej den. :-(
      Potvrzuji, že na NL4 je to fuška ... Minulý měsíc jsem udělal zlato asi o 4 dny a to jsem byl skoro týden doma na nemocenské.