Listopadová cashovka - téma pro cashovkáře

• Hucas
      Hucas
      Platina
      Registrace: 08.08.2010 Příspěvky: 7,745

Listopadová cashovka

téma pro cashovkáře

Listopadová cashovka je vlákno pro všechny cashovkáře, kteří si chtějí nezávazně pokecat o svých sessions, pochlubit se svými výsledky, upozornit na rybu u stolu nebo na svůj hot run, případně jenom hodit řeč a poznat se s ostatními cashovkáři. Každý měsíc bude založeno nové téma pro tento pokec. Toto vlákno bude vždy založeno administrátory nebo moderátory. Přestože se jedná o "pokec", tak zde nechceme vidět žádný spam a platí zde stejné principy jako ve zbytku fóra.

Toto téma je vhodné na všechny drobné příspěvky, nápady, zjištění, bragy, okamžité informace atp. Znáte ten pocit, kdy chcete něco říct, ale nikam se to tématicky nehodí? Nebo se Vám nechce na tuto drobnost zakládat speciální téma? Napište nám v tomto tématu ;) Toto téma je otevřené veškerým debatám o cash game v listopadu :f_love:

(Pokud si naopak váš příspěvek zaslouží vlastní téma, nebo už toto téma existuje, např. Hand of the Day, Dobrý den? pošlete svůj graf, atd bude obvykle lepší napsat váš příspěvek do tématu, který je věnován danému tématu.).

Hodně štěstí v listopadu! ;)
  • 155 odpovědí
    • Zdenekbside
      Zdenekbside
      Bronz
      Registrace: 09.01.2010 Příspěvky: 1,469
      Dneska to jede!! :f_love: Na party předonkováno za session + 5 BI
      Poslední stůl jsem ani nemohl vypnout jaka tam byla value nakonec uz to vytiltovanej donk nevydrzel a callnul mi prf push s Q10 kdyz sem mel AA :s_grin:

Tak at vam to taky točí :)
    • Cornie4ever
      Cornie4ever
      Hlavní Správce
      Hlavní Správce
      Registrace: 19.04.2009 Příspěvky: 8,225
      :D dobře ty! Listopad bude dobrej měsíc :s_cool:

já už jsem vyhrál teď a to jsem ještě ani nezapnul stoly :s_grin:
    • Johniiicek
      Johniiicek
      Bronz
      Registrace: 11.12.2007 Příspěvky: 1,446
      trocha reklamy když nemůžem spamovat :D DD

Mrkněte na další leakifnder od Juice semnou v hlavní roli :f_biggrin: + další nový videa ;) (srovnat podle data)

- je tam príma spot z BU asi na 11´proc nechat rybe sanci zapojit se do hry prestoze nam snizi equity :) )

A GLGLGL při grindění ať je na dárky na prosinec :D DDD
    • B0st0n
      B0st0n
      Bronz
      Registrace: 31.03.2010 Příspěvky: 8,323
      @Zdenek: tak tak, neviem co sa dnes deje, ja som si dal zatial 2 hodinovu session a tiez +3BI. ci je to tym sviatkom, ale dnes je nejak viac rekreacnych ryb , davam pauzu ale dnes to vidim na velky volume. :D
    • schiyza
      schiyza
      Bronz
      Registrace: 10.04.2011 Příspěvky: 2,250
      B0st0n původně napsal
      @Zdenek: tak tak, neviem co sa dnes deje, ja som si dal zatial 2 hodinovu session a tiez +3BI. ci je to tym sviatkom, ale dnes je nejak viac rekreacnych ryb , davam pauzu ale dnes to vidim na velky volume. :D
      Jakým svátkem?

EDIT: tak už jsem googlil .. jsme snad jediná země, která ten svátek nemá ...
    • kubesfilip
      kubesfilip
      Bronz
      Registrace: 06.07.2011 Příspěvky: 549
      Naše země je v mnoha věcech jedinečná :f_biggrin: :f_biggrin:
    • Pokrovec
      Pokrovec
      Bronz
      Registrace: 07.01.2010 Příspěvky: 773
      Ahojte:
      V mojom studiu som sa opat dostal na Twinove videa kde Twin predstavuje 3bet light, tak som sa pozastavil nad niektorymi vecami a tu su otazky:

hram NL10SH..
      Ma zmysel zacat s 3betovanim light na tomto limite?
      Ak ano aku range si volite na 3bet?
      Polarizovanu alebo mergovanu?
      A ak sa da ku kazdej odpovedi prosim dopiste aj ze preco to robite ako to robite...

dik moc za odpovede a pripomienky. Ak som to supol do zleho fora tak sa vopred ospravedlnujem ...
    • Mosambo
      Mosambo
      Bronz
      Registrace: 27.09.2011 Příspěvky: 11,622
      Pokrovec původně napsal
      Ahojte:
      V mojom studiu som sa opat dostal na Twinove videa kde Twin predstavuje 3bet light, tak som sa pozastavil nad niektorymi vecami a tu su otazky:

hram NL10SH..
      A ak sa da ku kazdej odpovedi prosim dopiste aj ze preco to robite ako to robite...

dik moc za odpovede a pripomienky. Ak som to supol do zleho fora tak sa vopred ospravedlnujem ...
      To je super...light 3-bet jsem si dal za move Října :s_biggrin:
      Pokud budeš chtít a samozřejmě i ostatní,koukněte na můj blog,kde se o to zajímám.
      Díky moc.
      Mosambo
    • Cornie4ever
      Cornie4ever
      Hlavní Správce
      Hlavní Správce
      Jedna motivační pro budoucí pokerový vývoj ;)

:diamond: Cash game akademie s TheLastNailem: Vaše cesta k high stakes
    • Diametroz
      Diametroz
      Bronz
      Registrace: 06.07.2011 Příspěvky: 885
      Tak se tak chci zeptat, když se pomalinku blíží doba kdy si znova depositnu nabiju BR a půjdu to beatovat.

Kolik bych si měl tak depositnout ?
      Začít na NL2 či zkusit větší stakes.

A kde ?
      Někde kde jsou větší ryby nebo PS aby se nahnal skill.
    • schiyza
      schiyza
      Bronz
      Registrace: 10.04.2011 Příspěvky: 2,250
      Diametroz původně napsal
      Tak se tak chci zeptat, když se pomalinku blíží doba kdy si znova depositnu nabiju BR a půjdu to beatovat.

Kolik bych si měl tak depositnout ?
      Začít na NL2 či zkusit větší stakes.

A kde ?
      Někde kde jsou větší ryby nebo PS aby se nahnal skill.
      Hehe ... jestli píšeš, že se blíží doba, kdy si znova depositnout, tak doporučím nejdřív články, pak videa, pak coachingy a pak deposit 50 babek a NL2 ... pokud nebeatuješ NL2, nebudeš beatovat NL50.

Jinak u mě se to poslední týden jenom se*e!!! Hodně o tom píše i Cornie, že měl nějaký badbeaty a pak v tiltu něco odpálil, a přesně to samý se děje mě. Když točím esa do kingů proti nitce, dojde king, když dostanu jacky proti fishce, dostane queeny (naštěstí byl na flopu K action stop). A takhle celej tejden jeden sick spot za druhým!!!

Asi budu muset vyčistit hlavu, protože tohle je fakt záhul.

(Nejhorší na tom je, že mám 14 dní angínu, tak pořád něco čtu, koukám na videa, cítím že při hře pak hraju líp ... dostanu badbeat a všechno v kopru ... mindset, A-game ... áááá).

:f_cry:
    • AvariAce
      AvariAce
      Bronz
      Registrace: 03.10.2011 Příspěvky: 612
      To špatný období máme snad všichni... :)

Jinak jak říka schiyza, nedělej zbytečný chyby od začatku a soustřeď se na studium. Stejně pokud to myslíš s pokerem vážně, tak se mu budeš věnovat celý život. Tím pádem neni kam spíchat. :f_cool:
    • Mosambo
      Mosambo
      Bronz
      Jediný co k tomu můžu napsat...Drž se Schyiza!
    • lolofon
      lolofon
      Bronz
      Registrace: 14.04.2009 Příspěvky: 1,088
      Pokrovec původně napsal
      Ahojte:

hram NL10SH..

Urcite ma. Ale samozrejme nie vs hocikto, musi to byt reg schopny nieco foldnut. Vo vseobecnosti skor plati, ze super hra 4b or fold, tak chces byt viac polarizovany, aby si nemusel medium ruky na 4b zahadzovat. Toto je vacsinou, ked si ip a on oop. Naopak, ked si oop, tak chces mat range skor merged, lebo on je viac nakloneny ku callu tym, ze je ip. Tot v skratke.
    • Pokrovec
      Pokrovec
      Bronz
      Registrace: 07.01.2010 Příspěvky: 773
      lolofon původně napsal
      Pokrovec původně napsal
      Ahojte:

hram NL10SH..

Urcite ma. Ale samozrejme nie vs hocikto, musi to byt reg schopny nieco foldnut. Vo vseobecnosti skor plati, ze super hra 4b or fold, tak chces byt viac polarizovany, aby si nemusel medium ruky na 4b zahadzovat. Toto je vacsinou, ked si ip a on oop. Naopak, ked si oop, tak chces mat range skor merged, lebo on je viac nakloneny ku callu tym, ze je ip. Tot v skratke.
      takze ak som to spravne pochopil na zaciatok 3 betovat OOP s dobrymi handami a ked budem IP tak si proti hracom s velkym ""fold to 3 bet" mozem dovolit aj 3 betnut s nejakymi Ax, Kx handami...
    • Mosambo
      Mosambo
      Bronz
      takze ak som to spravne pochopil na zaciatok 3 betovat OOP s dobrymi handami a ked budem IP tak si proti hracom s velkym ""fold to 3 bet" mozem dovolit aj 3 betnut s nejakymi Ax, Kx handami...
      Čau,
      na SH nekoukej jen na karty,ale i na soupeře a na sebe...pokud ti zrovna chodili samé esa a krále,tak nějaký čas určitě ne 3-betuj light ;) .
      Já využívám k 3-bet light hlavně Axs,K9s+,KJ-KQo...vždy mám blockera na dvě pre AI kombinace,což zvyšuje FE...

PS: Když budete mít někdo chuť,postněte mi pls na blog jaké máte staty s handama které byby pre-flop 3-betovaný a nejsou to páry a AK.
      Díky moc
      Mosambo
    • Cornie4ever
      Cornie4ever
      Hlavní Správce
      Hlavní Správce
      argumenty pro 3bet light

:diamond: soupeř je weak, bude foldovat preflop nebo na flopu na Cbet.. staty nízké WTSD, vysoké fold3bet, foldcbet
      :diamond: máme handu která není dostatečně dobrá na call ale má blokery nebo je perspektivní po flopu (např KJs, KQo, T7s)
      :diamond: jsme v pozici a máme tight image

víc jsem se o tom rozepisoval i na svým blogu.. nepřehnat to..

na NL10 určitě jo už začít zkoušet občas když je to super dobrý spot
    • Mosambo
      Mosambo
      Bronz
      Cornie4ever původně napsal
      argumenty pro 3bet light

:diamond: soupeř je weak, bude foldovat preflop nebo na flopu na Cbet.. staty nízké WTSD, vysoké fold3bet, foldcbet
      :diamond: máme handu která není dostatečně dobrá na call ale má blokery nebo je perspektivní po flopu (např KJs, KQo, T7s)
      :diamond: jsme v pozici a máme tight image

víc jsem se o tom rozepisoval i na svým blogu.. nepřehnat to..

na NL10 určitě jo už začít zkoušet občas když je to super dobrý spot
      To se snažím zjistit...co znamená nepřehnat to?
      Teď mám 2,6% value a 3,5% light 3-bety...mám ty light 3-bety plusový,takže si myslím,že spoty vybírám dobré,jen bych ty svoje staty potřeboval s někým porovnat...
    • Cornie4ever
      Cornie4ever
      Hlavní Správce
      Hlavní Správce
      to mi zní optimálně :s_thumbsup: porovnávání statů už dál nemá smysl.. číslo 3betu vypadá ok, ale je to hlavně o výběru spotů