Pokestrategy.com Elephant

• GiorgioSacco
      GiorgioSacco
      Bronz
      Registrace: 29.05.2011 Příspěvky: 10
      :heart: Ahoj :spade:

:club: Jsem uplný nováček a stáhl jsem si Elephanta.. Mimo no deposit bonus 50 dolaru... Který jsem samozřejmě projel bez nějakých poznatků co se týše strategie jsem se rozhodl se více teď učit a mezi tim hraju nějaké Freerolly..

:club: K věci, nejdříve se zeptám jestli se vůbec dá použít Elephant na freerolly..?

:club: Jestli ano, pomohl by mi někdo slona nastavit..? Nevim jestli je správně nastavený ale neukazuje mi nic když hraju...

:club: Tak třeba nevim jestli je potřeba nějak nastavit server tam nebo nevim...

:heart:D ěkuji :heart:
  • 2 odpovědí
    • Fiskantes
      Fiskantes
      Coach
      Coach
      Registrace: 25.05.2011 Příspěvky: 7,773
      K věci, nejdříve se zeptám jestli se vůbec dá použít Elephant na freerolly..?

Nie, a úprimne...aj keby áno, na nič by Ti to nebolo ;) Freerolly sú jeden veľký lunapark a lepšie je hrať svoje 2 karty než sa nejak snažiť odhadovať súperov.

Proste hraj tight a keď to máš, per to tam priamočiaro ;)
    • GiorgioSacco
      GiorgioSacco
      Bronz
      Registrace: 29.05.2011 Příspěvky: 10
      :heart:D íky, já si četl tady jak bych je měl hrát ale myslel jsem to tak abych se v tom Elephantovi trošku naučil než s nim začnu hrát na ostro, je mi jasné že tady je to skoro k ničemu..
      :heart: Jen bych se s nim potřeboval trošku seznámit a zjistit co a jak..

:heart: Takže na freerolech s nim pracovat nemůžu..?:) .. Tak to zatim ani nezjistim jestli mi správně spolupracuje s PartaPokerem.. :(

:heart: Tak zatim děkuju.. :f_grin: