Vkládání hand

• TomoTomoT
      TomoTomoT
      Bronz
      Registrace: 22.09.2011 Příspěvky: 26
      Zdravím,

mám občas problémy, když vkládám handy na fórum hodnocení hand. Někdy, když upravujím svůj příspěvek již po vložení a poté ho chci uložit znovu a kliknu na náhled nebo uložit příspěvek, tak to nereaguje, zabere to až po chvíli, někdy vůbec.

Druhá věc je takový detail. Když při vkládání handy uvedu předmět např AA - NL2 FR, tak po vložení příspěvku se předmět zobrazuje Aa - Nl2 Fr. Tedy velkými písmeny pouze začátek slova. Je problém někde u Vás nebo u někde u mě třeba v prohlížeči ? ;)
  • 7 odpovědí
    • Hucas
      Hucas
      Platina
      Registrace: 08.08.2010 Příspěvky: 7,745
      TomoTomoT původně napsal
      mám občas problémy, když vkládám handy na fórum hodnocení hand. Někdy, když upravujím svůj příspěvek již po vložení a poté ho chci uložit znovu a kliknu na náhled nebo uložit příspěvek, tak to nereaguje, zabere to až po chvíli, někdy vůbec.
      Ahoj,

tohle se mi výjmečně taky stane, ale je to jenom když třeba příspěvek neuložím víc jak půl hodiny - hodinu. V rámci minut by se to stávat nemělo. Pokud se ti to stane, tak je nejlepší příspěvěk zkopírovat, otevřít nový okno a vložit znova.

TomoTomoT původně napsal
      Druhá věc je takový detail. Když při vkládání handy uvedu předmět např AA - NL2 FR, tak po vložení příspěvku se předmět zobrazuje Aa - Nl2 Fr. Tedy velkými písmeny pouze začátek slova. Je problém někde u Vás nebo u někde u mě třeba v prohlížeči ? ;)
      Koukám na to a dělá mi to taky i když nedělalo. Podívám co s tím je, díky za upozornění ;)
    • TomoTomoT
      TomoTomoT
      Bronz
      Registrace: 22.09.2011 Příspěvky: 26
      Hucas původně napsal
      Koukám na to a dělá mi to taky i když nedělalo. Podívám co s tím je, díky za upozornění

Díky, ono někdy to je vpořádku, někdy ne. Je to detail, ale nevím kde může být problém :]
    • nanoo13
      nanoo13
      Zlato
      Registrace: 31.05.2011 Příspěvky: 1,870
      bruslar...

ak pouzivas HM tak ti staci ked si najdes handu kliknes na nu pravym tlacitkom vyberies VIEW SELECTED HAND HISTORIES a tuto historiu skopirujes do pokerstrategyconvertora ja hram na 888 a tymto sposobom sa mi to podarilo skonvertovat

BLOG:AKO NEHRAT POKER :f_cool:
    • zizelevak
      zizelevak
      Bronz
      Registrace: 07.05.2011 Příspěvky: 2,451
      mel bych takovou drobnost ke konvertoru hand z pokerstrategy. Bylo by dobre defaultni nastaveniy zmenit na Show Results(Highlight) z Show Results. Protoze vetsina lidi chce handu postnout na forum do hodnoceni hand a stejne ten vysledek musi alespon skryt. Hodne casto se me stava, ze prepnout zapomenu a uvedomim si to az v nahledu prispevku na foru.
    • Hucas
      Hucas
      Platina
      Registrace: 08.08.2010 Příspěvky: 7,745
      zizelevak původně napsal
      mel bych takovou drobnost ke konvertoru hand z pokerstrategy. Bylo by dobre defaultni nastaveniy zmenit na Show Results(Highlight) z Show Results. Protoze vetsina lidi chce handu postnout na forum do hodnoceni hand a stejne ten vysledek musi alespon skryt. Hodne casto se me stava, ze prepnout zapomenu a uvedomim si to az v nahledu prispevku na foru.
      Já bych s tebou souhlasil, ale na druhou stranu se najde spoustu lidí, co chtějí mít defaultně zaškrtnuto Show Results a tak bysme se pak handrkovali, která možnost je lepší. Zkus na to myslet ,já se taky občas ukliknu, ale po postnutí handy, to je pár sekund i když by si to měl špatně ;)
    • zizelevak
      zizelevak
      Bronz
      Registrace: 07.05.2011 Příspěvky: 2,451
      Hucas původně napsal
      zizelevak původně napsal
      Já bych s tebou souhlasil, ale na druhou stranu se najde spoustu lidí, co chtějí mít defaultně zaškrtnuto Show Results a tak bysme se pak handrkovali, která možnost je lepší. Zkus na to myslet ,já se taky občas ukliknu, ale po postnutí handy, to je pár sekund i když by si to měl špatně ;)
      Tak by stacil kompromis, aby si to u kazdeho hrace pamatovalo jeho posledni volbu. Pak by byly spokojene obe dve skupiny :]
    • 06Mike06
      06Mike06
      Bronz
      Registrace: 09.01.2011 Příspěvky: 3,485
      Hucas původně napsal

TomoTomoT původně napsal
      Koukám na to a dělá mi to taky i když nedělalo. Podívám co s tím je, díky za upozornění ;)
      hele poslední dobou mám opět stejný problém, pořád se mi druhé písmeno píše jako malé....už jste to nějak řešili???