DoN AQo 10max

• rostiro
      rostiro
      Stříbro
      Registrace: 09.11.2009 Příspěvky: 567
      Known Players:
      Position:
      Stack
      UTG1:
      2250
      Hero:
      1470
      UTG3:
      910
      MP1:
      1720
      MP2:
      1470
      MP3:
      1560
      CO:
      1410
      BU:
      1240
      SB:
      1440
      BB:
      1530

SnG-MTT $ 1.20 (10 Players)
      20/40 No-Limit Hold'em (10 Players)
      Hand recorder used for this poker hand: PokerStrategy.com Elephant 0.105.40920.2 by www.pokerstrategy.com

Preflop: Hero is UTG2 with A :heart: , Q :spade:
      UTG1 folds, Hero calls, UTG3 folds, MP1 calls, 3 fold, BU calls,
      SB raises 200 to 240, BB folds, Hero calls, 2 fold

Flop: (600) Q :heart: , Q :diamond: , J :heart: (2 Players)
      SB checks,
      Hero bets 300, SB calls

Turn: (1200) 3 :heart: (2 Players)
      SB checks,
      Hero bets 160,
      SB raises 740 to 900 ( (AI)), Hero calls

River: (3000) T :club: (2 Players)

Final Pot: 3000

Results follow (Highlight to see):
      Hero shows three of a kind, queens (Ah, Qs) --> (Qh, Qd, Qs, Jh, Ah)
      SB shows a straight, ace high (Ad, Kd) --> (Ad, Kd, Qd, Jh, Tc)

SB wins 3000 with a straight, ace high (Ad, Kd) --> (Ad, Kd, Qd, Jh, Tc)

Chtěl bych se zeptat jak by jste zahráli tady tuto handu. Soupeř hrál v předchozích asi 10 hrách docela často, ale nechtěl jsem zbytečně odevzdávat chipy takže call. Když jsem uviděl dámy tak jasný Bet, trochu váhám jestli jsem zvolil dobře výši betu. docela mě překvapilo, že callnul.
      Když došla ta srdcová trojka a on šel all in, tak jsem mu flush nevěřil. Tipoval jsem, že má buď JJ, Ax nebo nízký pár, tak jsem ho callnul. Akorát nechápu ten můj call na začátku :D asi zatmění mysli, hned to mohlo být jinak před flopem Bet/Call a na flopu bych dle potu asi Push.

Jinak se tímto hráčem jsem byl dneska v All-inu 3x, vždy mě porazil.
      S AK jsem vlítl do 6 co držel na bublině, a poslední hra bublina já short K10S v barvě on K8s na river 8.
  • 6 odpovědí
    • Orfanik
      Orfanik
      Bronz
      Registrace: 15.04.2011 Příspěvky: 23
      Zbytočne si sa dostal do problémov zlou hrou pred flopom.
      V donoch treba hrať zo začiatku maximálne tight a nepúšťať sa do riskantných spotov.
      Máš za sebou veľa hráčov, limpom z UTG riskuješ, že to niekto z nich raisne a ty budeš musieť zahodiť, tu si spravil ďalšiu chybu, po tom raise od SB si to mal zahodiť. AQo by som v takejto fáze donov vôbec z EP alebo MP nehral, maximálne by som s tým skúsil ukradnúť raisom z late pozície blindy.
    • rostiro
      rostiro
      Stříbro
      Dík za radu ta hra před flopem je doopravdy tragická nevím proč jsem to, když už jsem to chtěl hrát nebetnul. Jak říkáš sám jsem se dostal do problému.
    • s0cru3l
      s0cru3l
      Zlato
      Registrace: 03.03.2011 Příspěvky: 4,011
      Souhlasím s Orfanikem, tragická hra preflop Tě dostala do těžké situace o hodně chipů.

Taky bych ho na tu FD nedal, přece jen těch kombinací s kterými raisoval pf není moc suited - A srdcové máš ty, KQ v srdcích taky mít nemůže ptž. je tam Qh, takže budeš mít na turnu často nejlepší handu.
      Jedině KhTh, ale to by snad neraisoval - ještě k tomu v DoNech.

Jediné, co se mi nelíbí, je bet na turnu - to bych s tím AK udělal snad úplně to samé - to je jako bys mi říkal, že Tě ta 3h totálně vystrašila.
    • strategic12
      strategic12
      Bronz
      Registrace: 05.06.2011 Příspěvky: 2,465
      Pred flopom by som nehral call, ale fold (raisol by som od neskorej pozície, v normálnych sng od MP1). Ako to bolo hrané - po raise súpera, na ktorého nemám read, by som zložil (proti maniakovi callnul).

Na flope si veľký favorit. Betni viac, asi t400! Na turne si stále veľký favorit, pushni! :)
    • rostiro
      rostiro
      Stříbro
      Mockrát všem děkuji za rady.
      Ten turn je hrozný, ale všiml jsem si, že tohle dělám celkem často, tady to snižování sázky, budu se na to muset dál zaměřit.

Jinak souhlas se strategic12 na flopu větší raise (možná jsem to tam měl už pushnout). a na turnu push určitě.
    • Duncan737
      Duncan737
      Platina
      Registrace: 09.08.2010 Příspěvky: 3,229
      Ahoj,

v DoNu z té pozice fold preflop!

Jak hráno... Flop bet trochu víc, je to paired board, ale je tam flush draw a Q-Q-J trefuje víc jeho range než např T-T-3, tak 350-375 bych vsadil. Pak už bude pot ještě větší a nebudeme se moci vyhnout stack offu, i když to neuvidíme až tak rádi.

Ten malý bet je úplně k ničemu. Buď rovnou shovni nebo pokud se snažíš o trochu deceptive play, tak můžeš zkusit nějaký check for induce, ale spíš bet, bet, bet.