/30 TT postflop

• s0cru3l
      s0cru3l
      Zlato
      Registrace: 03.03.2011 Příspěvky: 4,011
      PokerStars - $6.45+$0.55|15/30 NL (9 max) - Holdem - 8 players
      Hand converted by PokerTracker 3

SB: 1,870.00
      Hero (BB): 1,490.00
      UTG: 1,470.00
      UTG+1: 1,200.00
      MP: 3,360.00
      MP+1: 1,155.00
      CO: 1,500.00
      BTN: 1,455.00

SB posts SB 15.00, Hero posts BB 30.00

Pre Flop: (45.00) Hero has T:club: T:heart:

fold, UTG+1 calls 30.00, MP raises to 90.00, fold, fold, fold, fold, Hero calls 60.00, UTG+1 calls 60.00

Flop: (285.00, 3 players) 9:club: 2:diamond: 9:diamond:
      Hero checks, UTG+1 checks, MP bets 90.00, Hero raises to 220.00, fold, MP calls 130.00

Turn: (725.00, 2 players) 2:club:
      Hero bets 250.00, MP calls 250.00

River: (1225.00, 2 players) 8:club:
      Hero checks, MP bets 540.00, fold

38/13(16)

Na flopu jsem si to chtěl raisnout a tak zjistit na čem, jsem.
      Pak na tom turnu už moc nevím.
      Chtěl jsem betnout, ale ne zase tolik, ptž. kdyby mě raisnul, tak tu asi budu poražen.
      A ten river, to už vůbec nevím.
  • 8 odpovědí
    • joehovado
      joehovado
      Bronz
      Registrace: 16.03.2010 Příspěvky: 371
      Ježíšmarjá ty jsi se do toho zamotal jako stará blažková chlape :D .
      Nejprve připomínka k tomu jak jsi zahrál ty. Před flopem to calluješ víceméně na setmining plus nějaká šance donutit soupeře zahodit pokud přijde příznivý board bez overkaret jinak chceš hrát check/fold. V tomto případě přišel rozumný board podle typu hráče co otevíral bych řekl, že bude mít od párů, vyšší suited connektory a spousty broadway karet vypadá docela akčně. Ta jeho sázka na flopu nevypadá moc přesvědčivě. Check-raise standard na flopu, donkbet by asi nebyl nejlepší, tady by ti toho moc nevěřil. Ten jeho call tam tě pořád může callovat s dvěmi over, FD podle readu na něj a vyšší pár by asi točil nevim no. Ta sázka na turnu je dost malá, jako ochrana handy to je jako když plivneš do rybníku :f_frown: takže pokud jsis myslel, že má FD tak vsaď víc jak polovinu třeba 60%. Na tom turnu si může začít myslet, že A high bude dostačující, když tam jsou dva páry proto tě dorovnal a z malé sázky mohl vycítit slabost. Ten river jsi checknul, když došla ta barva a on tam mohl klidně nějak zabláznit s tím esem nebo mu ta barva došla :f_cool: . Jestli jsis věřil, že jsou TT dostačují měl jsi to urvat asi na turnu. Ne vsázet tak málo a checknout river. Asi bych na turnu buď kontroloval pot s tím, že na riveru dorovnam rozumnou sázku nebo bych to poslal na turnu.

Moje lajna tady: 3b preflop jsi OOP a ten bigstack může hrát lecos vypadá celkem akčně, takže bych nahodil nějakých 300 a dál podle situace, kdyby přišel tento board, tak budu na něj tlačit asi a chránit handu. Ten jeho malý raise před flopem vypadá trochu jako pozvánka, ale chce to na něj lepší read určitě bych z toho hned nevyvodil, že má esa nebo kingy :s_cool: .
    • s0cru3l
      s0cru3l
      Zlato
      To bylo poprvé, co jsem dal na svůj pocit a přinutil se(ač jsem se fakt musel hodně přemáhat) k foldu a teď mám zase takový dojem, že to nebyl moc dobrý fold.
      Hlavně ten turn jsem hrál na to, že, kdyby mě tu nějak raisoval, tak ještě budu moct zahodit a nechat si solidní stack.

Výjimečně s Tebou nebudu souhlasit - 3bet se mi moc při blindech /30 nelíbí.
    • joehovado
      joehovado
      Bronz
      Já ho tam taky zase tak moc rád nevidim, ale prostě jakmile to callneš ten raise, tak už to není jednoduché něco reprezentovat. Pokud to calllnu, tak se budu snažit tam moc nevymýšlet.
    • strategic12
      strategic12
      Bronz
      Registrace: 05.06.2011 Příspěvky: 2,465
      Pred flopom hrám TT proti raisu na setmining. Na flope som nechytil set, preto po bete zložím.

Ako to bolo hrané... na turne by som c/f z dôvodu, že som tu na setmining a nechcem riskovať celý stack s TT tak skoro. Ak by som sa dostal na river ako tu, pot odds 3:1 by ma prinútili callnúť. :)
    • s0cru3l
      s0cru3l
      Zlato
      Ty TT hraju na Set Mining, ale když přijde takový zdálnlivě hezký flop, tak se toho prostě nevzdám.

Problém je, že většina tight hráčů, tu bude mít zhruba JJ+ AQ
      Takže na tom flop porážím jenom AK nebo AQ.
      Tak jsem tak jako chtěl zjistit, co by to vlastně mohl mít. Moje logika byla, že by JJ+ točil a AK by buď foldnul nebo callnul.
      Takže jsem to spíš měl hrát na wa/wb. A tedy odcallovat podle sázek.
    • joehovado
      joehovado
      Bronz
      No hlavně si rozmysly včas co chceš, aby jsi nehrál před flopem rajskou, na flopu čínu, na turnu vepřo knedlo zelo a nakonec jsi tu kaši na riveru zahodil :D .
    • Duncan737
      Duncan737
      Platina
      Registrace: 09.08.2010 Příspěvky: 3,229
      Ahoj,

podobná handa se řešila v učíme se vyhrávat feedbacku(zhruba uprostřed stránky)...

Preflop je to samozřejmě jasný set mining.

Na flopu nemá smysl raisovat, s čím soupeř bude pokračovat a z čeho taháš value raisem? Pokud cbetuje AKo, soupeř má 6 outů a 24%, raisem ho vyženem, chceme to?
      Teoreticky nás můžou dorovnat nějaké horší páry, ale soupeř jich pravděpodobně v rangi mít moc nebude, dost často tam budou právě ty lepší overpairy, které určitě nevyženem, jenom je víc vyplatíme, pokud má soupeř něco jako 88, tak nevadí, stačí vyhrát menší pot, nemusíme zbytečně raisovat a zvyšovat varianci s argumentem, že soupeř může dorovnat nějaké horší pocket páry. Zaprvé jich v rangi nemusí mít dost a zadruhé proč si zvyšovat varianci nabíháním do monster?

Nějaký blank turn můžeme callovat znova, kdyby byl blunk river a soupeř nám nedávál nějaký dobrý odds, tak na třetí barel už budeme muset složit, jen málo soupeřů tady dá druhý barel s handama jako AK a budou pak spíše checkovat, naopak jeho barelling range bude obsahovat pravděpodobně ty vyšší pocket páry.

Raise na zjištění toho, kde jsme, je hrozná blbost. :)
    • s0cru3l
      s0cru3l
      Zlato
      Díky, takže příště, když dá solidní hráč 2.barrel, tak se to už dá na takovém boardu skládat.