Tato stránka používá pro vylepšení služeb soubory cookies. Prohlížením stránky souhlasíte s používáním cookies. Pro více informací a změnu nastavení čtěte naši politiku cookies a soukromí. Zavřít

steal ze SB

• mp10cz
      mp10cz
      Bronz
      Registrace: 10.09.2011 Příspěvky: 34
      PokerStars No-Limit Hold'em, 1.5 Tournament, 25/50 Blinds (5 handed) - PokerStars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

BB (t3418)
      UTG (t1430)
      MP (t5703)
      Button (t1340)
      Hero (SB) (t1609)

Hero's M: 21.45

Preflop: Hero is SB with K, 8
      3 folds, Hero bets t125, BB calls t75

Flop: (t250) K, 6, 8 (2 players)
      Hero checks, BB bets t300, Hero raises to t650, BB raises to t3293 (All-In), Hero calls t834 (All-In)

Turn: (t3218) 5 (2 players, 2 all-in)

River: (t3218) 7 (2 players, 2 all-in)

Total pot: t3218

Zdravím, chtěl jsem se zeptat, co jsi myslíte o této handě. A tom BvB stealu.
      Podle mě je to raise ale nejsem si jistý. A s jakou range tady běžně otvíráte??

dík za odpověď.
  • 6 odpovědí
    • joehovado
      joehovado
      Bronz
      Registrace: 16.03.2010 Příspěvky: 371
      Je to t50 já tady zase tak často nekradu snažím si držet tight image do pozdní fáze, ale toto je naprosto v pohodě. Pokud je tam tight hráč, který rád zahazuje a nedává často 3b na tvůj raise, tak naprosto clear situace. Spíš jde o to, že tady ten steal nemá moc value, protože získáš 50 pokud projde. Pokud se cítíš na postflop hru občas to můžeš zahrát, ale zase často bych to nedělal, raději se drž víc tabulky a nehraj zbytečné handy, kde není rozumná šance trefit board. Pokud by jsi tu trefil jenom pár K, tak už se pouštíš do marginální situace, kde můžeš stát proti lepšímu K atd ... :f_biggrin:

Postflop: Standartní zahrání, trochu nechápu ten donkbet od soupeře, ale nejspíš ho trefil board nějakým párem, takže v tvém případě není co řešit a chceš to dostat do plné. Jediné co tě tady poráží je 66, 88 a KK by raisoval nejspíš. Ty jsou trochu pravděpodobné, ale je spousty hand, které porážíš, takže bych to zahrál stejně. :s_biggrin:
    • mp10cz
      mp10cz
      Bronz
      Registrace: 10.09.2011 Příspěvky: 34
      dík moc za obsahlej koment :) jinak co se týče toho stealování, tak na tomto levlu to dělám taky ojediněle, protože jak říkaš tight image je duležitá na bubble. Jinak borec mel KTs a dosla mu flash ;)
    • s0cru3l
      s0cru3l
      Black Member
      Registrace: 03.03.2011 Příspěvky: 4,016
      Já se zase zamiloval do limp and stab. Nejlepší risk/reward poměr.
    • joehovado
      joehovado
      Bronz
      Registrace: 16.03.2010 Příspěvky: 371
      Já moc nelimpuju.
    • strategic12
      strategic12
      Bronz
      Registrace: 05.06.2011 Příspěvky: 2,495
      Záleží na súperových tendenciách... Proti nitke sa to dá otvoriť s K8o. Proti priemernému alebo loose hráčovi sa dostávaš do stratového spotu.

Takže bežne proti unknown by som hral Nasha 24.3%, 22+ A2s+ A9o+ K5s+ KTo+ Q8s+ QTo+ J9s+ JTo T8s+. Pushovaciu range by som upravil podľa hráčov - proti tight by som ju rozširil a proti loose by som ju zúžil. :)
    • Duncan737
      Duncan737
      Zlato
      Registrace: 09.08.2010 Příspěvky: 3,230
      Ahoj,

proti nějakým soupeřům s tight tendecemi, kteří si málo brání blindy je raise určitě ok. Pokud je soupeř nějaký reg, kde víš, že bude defendovat trochu široce, tak záleží na tobě, jestli se s ním chceš pustit do nějaké reg war a jestli s ním chceš budovat nějakou dynamiku a hlavně, jestli jsi schopen ho přehrát.

Po flopu se to dá zahrát různě, podle soupeře, statů, readů. Proti někomu s nízkým wtsd můžeš klidně check, nicméně pokud je to už třeba nějaký reg, se kterým máš nějakou historii, tak na tom boardu budeš hodně cbetovat, skoro vše, takže to může vypadat dost podezřele a může ti hezky odpotkontrolovat i handu, kterou by ti jinak určitě calloval, může mít horší kingy, nějaké pocket páry, etc.