[PLO] Analýza pozičních stats

• funktor
      funktor
      Bronz
      Registrace: 10.08.2008 Příspěvky: 922
      Zdar LetMeTiitu,

můžeš se mi mkrnout na stats? Odehrál jsem nějakých 5k hand na PLO50€ SH, bohužel EV wise docela dost prohrávám (ještě že jsem těch 13BI nad EV :s_cool: )

Poznámky z mé strany:
      1) Na SB i BB hraju příliš mnoho ruk.
      2) Na BU vs SB by měl 3-betovat více ruk pro iniciativu. Problém je, že spousta hráčů na entraction má stats třeba 40/5, takže otervírají pouze sílná AAxx, KKxx a rundowny, tam pak toho není moc k 3-betu.

Posílal jsem Tí pak pozvánku skrz komunitu... chtěl bych se případně domluvit na nějakém koučingu...

Díkec

Funktor
  • 7 odpovědí
    • LetMeTiitU
      LetMeTiitU
      Bronz
      Registrace: 11.02.2011 Příspěvky: 2,650
      Ahoj,

skype propojen, takže zbytek domluvíme tam, jenom prosím vydrž do úterý večer, čekají mě teď dva testy, pak budu komunikativnější :)

K těm statům - 5k hand je hrozivě málo :) ...ale i tak pár poznámek.

Máš relativně malý gap VPIP vs PFR, to je dobře. Tight ugt, také dobře.

Ale naopak BU by mohl být více lose, statistika steal se šplhá někam k 50% s ohledem na obecnou pasivitu, kterou jsi sám poznal.
      Dále více 3betovat na pozici, ale samozřejmě stat 3betu bude ovlivněn dostatečně lose openy soupeřů....ale pokud limpují, tak obzváště na pozici je můžeš o to více raisovat i s relativním trashem...

...což ale na low stakes je problém, protože si izoluješ kulový, když tě blindy úplně klidně oba vykolují OOP a jsi tam s trashem ne izolovaný, ale 4way, sice na pozici, ale už to není ono. Z toho vyplývá, o furt říkám, že ironicky na low stakes člověka hraje více tight.

Ale obecně hodně izolovat na pozici s tím, že sleduješ nakolik lose jsou hráči za tebou...

A poslední, zdá se mi, že máš v arsenálu parádu limp UTG AAxx / 3bet...tak to není moc dobrá hra :) někdy vysvětlím proč, teď musím zpět k učení ;)

A neboj se sehrávek z blindů bez iniciativy mimo pozici. Prostě je dobré se to začít učit, spousta lidí hodně 3betuje mimo pozici, protože chtějí iniciativu, ale to není dobře, naopak je lepší 3betovat horší handy v pozici.
    • funktor
      funktor
      Bronz
      Tak jsme projel tento mesic, 5k hand, 137 vyskytu AAxx.

Open limp 2x (AA93, AA72 bez barev) na UTG.
      Open limp/3bet zadny :D

Z těch blindů bych mohl hrát některé handy 3bet vs BU. Něco jako KQT8ds nebo ss, apod). teď to jen flatuji.

Funktor
    • LetMeTiitU
      LetMeTiitU
      Bronz
      :s_o: aha, tak já to četl jako, že SB, BB a trojka je utg, ale to je pitomost samozřejmě, 1 je utg...? Mě tam zaráží ten 3bet PF 20 totiž...
    • funktor
      funktor
      Bronz
      nene... 3 je UTG (počet pozic od BU)... 3bet je každé další navýšení (asi ;) ), takže se tam asi počítají všechna AA co jsem or/4betoval...

Určitě hraju OR/(call/4bet), nebo limp/call.
    • LetMeTiitU
      LetMeTiitU
      Bronz
      No je to záhada... :D to asi zadáme nějákým větším odborníkům na PT3 :D
    • funktor
      funktor
      Bronz
      Tak Ti nevim, jak to pocita, hledal jsem kdy jsem hral limp/3bet a je tam jedna handa se slabsim KKxx vs shortovi, co me raisnul z blindu... Ta tam z nejakeho duvodu nadela tech 20%...

Funktor
    • LetMeTiitU
      LetMeTiitU
      Bronz
      funktor původně napsal
      Tak Ti nevim, jak to pocita, hledal jsem kdy jsem hral limp/3bet a je tam jedna handa se slabsim KKxx vs shortovi, co me raisnul z blindu... Ta tam z nejakeho duvodu nadela tech 20%...

Funktor
      Tak ono kolikrát se člověk dostane do spotu, že může 3betovat z utg :D takže jsi dohromady musel 5x limpnout a jednou z toho byl limp/3bet, je mi to jasné....