[HU] line fd + pár

• acceleration123
      acceleration123
      Zlato
      Registrace: 11.12.2010 Příspěvky: 5,312
      Je tu dobré jít prostě c/c 3 streets (příp. pouze flop a turn ???), nebo je lepší hrát např. c/r flop, nebo c/shove turn ? C/shove turn mi přijde docela overplayed a myslím, že mě tam necallne horší, takže se akorát vyizoluju do lepší range. C/R flop mi přijde ok proti hodně agro hráčům, když např. vím, že bude hodně barelovat a já nebudu confi na call 3 barrelů ...

Poker Stars No Limit Hold'em Tournament - t10.00/t20.00 Blinds - 2 players - View hand 1506784
      DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

BTN/SB: t560.00 28 BBs
      Hero (BB): t440.00 22 BBs

Pre Flop: (t30) Hero is BB with 4 :spade: K :spade:
      BTN/SB raises to t40, Hero calls t20

Flop: (t80) 9 :spade: A :spade: 4 :diamond: (2 players)
      Hero checks, BTN/SB bets t40.00, Hero calls t40

Turn: (t160) K :diamond: (2 players)
      Hero checks, BTN/SB bets t60.00, Hero calls t60

River: (t280) J :diamond: (2 players)
      Hero checks, BTN/SB checks

Final Pot: t280
      BTN/SB mucks 9 :club: 6 :heart:
      Hero shows 4 :spade: K :spade:
      Hero wins t280.00
  • 2 odpovědí
    • BOBOsvk
      BOBOsvk
      Bronz
      Registrace: 14.02.2010 Příspěvky: 2,505
      c/ shove turn ta urcite callne eso tym si mozes byt isty

ak spravne pocitam na flope mas 14 outov do "nuts" , 9 flushov a 2 patky a 3 Kacka coz je pre mna dost na to aby som to raisoval uz na flope, kde A nefolde a ak ma horsi flush draw tak je dost velka sanca, ze sa to tam dostane a si tak ahead ako si ani nemyslel :)

co sa tyka sizingu na flope na raise tak proti tymc o casto stretavas by som to balancoval tzn 100 ako bluff, 100 ako handa, proti inym mozes dat kludne viac (ak su to prehravajuci hraci) tak im ani nedojde, ze si comitnuty a uz im to nefoldnes
    • acceleration123
      acceleration123
      Zlato
      Registrace: 11.12.2010 Příspěvky: 5,312
      BOBOsvk původně napsal
      c/ shove turn ta urcite callne eso tym si mozes byt isty

ak spravne pocitam na flope mas 14 outov do "nuts" , 9 flushov a 2 patky a 3 Kacka coz je pre mna dost na to aby som to raisoval uz na flope, kde A nefolde a ak ma horsi flush draw tak je dost velka sanca, ze sa to tam dostane a si tak ahead ako si ani nemyslel :)
      Díky, musím myslet taky na to, že má v rangi ty horší FDs, to většinou neberu v úvahu a máš pravdu, že hlavně kvůli těmto je to dobré tam dostat pro value už na flopu.

co sa tyka sizingu na flope na raise tak proti tymc o casto stretavas by som to balancoval tzn 100 ako bluff, 100 ako handa, proti inym mozes dat kludne viac (ak su to prehravajuci hraci) tak im ani nedojde, ze si comitnuty a uz im to nefoldnes
      Jj, díky moc.