Top pair low kicker

• surfking
      surfking
      Bronz
      Registrace: 26.06.2011 Příspěvky: 897
      Toto bol setup alebo zle zahrane? Eso som pri 3 limperoch nepredpokladal, daval som pozor hlavne na FD, SD som asi prehliadol

Poker770 Santiago 30/60, hand converted by the iPoker Converter at Talking-Poker
      Visit Hand HQ to purchase hand histories from a range of sites, game types and levels.

saw flop | saw showdown

Button (2070)
      SB Hero (1200)
      BB BB (1800)
      UTG (1900)
      UTG+1 (3000)
      MP (1130)
      CO-1 (1440)
      CO CO (2460)

Preflop: Hero is in the SB with 2:heart: A:heart:
      4 folds, CO calls 60, 1 fold, Hero calls 30, BB checks.

Flop (180) Q:diamond: A:spade: 6:spade:
      Hero bets 90, BB calls 90, CO calls 90.

Turn (450) 9:heart:
      Hero bets 225, 1 fold, CO calls 225.

River (900) K:club:
      Hero bets 825, CO calls 825

CO shows T:diamond: J:diamond:
      Hero shows 2:heart: A:heart:

CO wins 2550 with A straight, Ace high
  • 4 odpovědí
    • strategic12
      strategic12
      Bronz
      Registrace: 05.06.2011 Příspěvky: 2,465
      Dorovnal by som aj ja pred flopom.
      Proti jednému hráčovi na flope by som betol, proti dvom nie.
      Ďalej by som checkol a dorovnal bet napríklad t225 na turne.
      Keď prišlo K na rivere, ktoré dopĺňa veľa ťahov a vytvára dva páry pre protihráča, som väčšinou pozadu. Checkol by som a po veľkom bete zložil. :)
    • s0cru3l
      s0cru3l
      Zlato
      Registrace: 03.03.2011 Příspěvky: 4,011
      Já bych taky dorovnával pf s cílem trefit FD na flopu.
      Na tomto flop bych se chtěl levně dostat dál až do případného SD
    • joehovado
      joehovado
      Bronz
      Registrace: 16.03.2010 Příspěvky: 371
      Já už toto zahazuju, FD mě dostává do problémů, trefit hotovou flush je malá šance a A na flopu si nikdy nejsem jistý. Pokud tento spot hraji, tak jedině raise preflop proti hráči o kterém vím, že to zahodí na můj raise a blindy jsou tight a shazují na steal, jinak fold.
    • Duncan737
      Duncan737
      Platina
      Registrace: 09.08.2010 Příspěvky: 3,229
      Ahoj,

A2s si tady můžeme callnout, ale pokud tak učiníme, tak trefený eso pot kontrolujem. Nemůžeme to hrát stylem bet/bet/bet, v takovém případě to totiž bude dost ztrátové většinou.

Flop bych jen check/call. Pokud by všichni checkli, na turnu bych leadnul. Přehodnotit situaci na riveru.

As played... z čeho myslíš, že taháš value na 3 streetách? Opravdu věříš, že tě callne 3x Qx s 1 párem? Eso nebeatuješ žádné, v ideálním případě splituješ, takže už ten turn je dost na prd, což nás opět dostává k tomu, že leadovat flop není moc super, protože lead flop, check turn není příliš dobrá lajna.
      Prostě jak hráno na riveru nebeatuješ v podstatě nic, pokud nejsi proti úplnému donkovi.

Slabé handy malé poty, silné handy velké poty. To neplatí jen pro cashku...