HM Aps

• Poolik89
      Poolik89
      Bronz
      Registrace: 11.06.2011 Příspěvky: 76
      Ahoj chtel bych se zeptat jestli jiz koupene HM Aps ktere mam mi budou i nadale fungovat v HM2??? Mel sem HM1 plnou verzi a chci si koupit upgrade na HM2 ptam se protoze jsem mel bezplatny klic na beta verzi HM2 Alpha Evalutation jenze tam mi HM Aps nejeli...jediny SNG Wizard ale ten mam nainstalovany zvlast.
  • 7 odpovědí
    • nickProrok
      nickProrok
      Bronz
      Registrace: 05.09.2011 Příspěvky: 109

Není to stoprocentní! Vyčetl jsem z oficiálního fóra. Většinou z vlákna věnovanému Holdem Visionu.

:heart: HM apps budou podporovány

:heart: Nějaké zmíňky o 15.11.2011

:heart: Žádná zmíňka o nutném (placeném) upgradu. Předpokládám, že se nebude muset (znovu) platit i při použivání v HM2

:heart: Co se týče HV, tak padla poznámka, že intergrace tohoto bude trvat déle, protože vývojář HV se usilovně podílý na vývoji HM2

:heart: Ještě vlastně ani nevědí na jaké "bázi" budou apps fungovat - způsob integrace

Pozor: Holdem manager 2 je jeden velký nedodělek i bez apps.

edit: Ještě než jsem včera vyhodil HM2 ze svého PC mi apps nefungovaly.

• Poolik89
      Poolik89
      Bronz
      S tim nedodelkem naprosto souhlasim od te doby co jsem si to naistaloval tak jsem mel porad s necim potize a to nemluvim o tech hroznych lagach... ale bojim se ze hm1 uz bude uplne bez podpory a nakonec se stejne prejit bude muset.... uz sem na webu ani nevidel instalacni souber ke stazeni na hm1...
    • peedek
      peedek
      Stříbro
      Registrace: 26.09.2010 Příspěvky: 784
      Naprosto souhlasím, HM2 je nedodělek. Mě stále padal když jsem se snažil otevřít dialogové okno na úpravu informací o turnaji. Navíc jsem třeba nikde nenašel možnost turnaj vymazat (v HM1 to standartně jde v záložce Results/Data View).

Co mě ale víc mrzí je fakt, že HM2 není evoluce ale revoluce. HM1 mi vyhovuje díky jeho minimalistickému vzhledu, přehlednosti a jednoduchosti ovládání (dyž si na něj zvyknete). Můj názor je že to úplně překopali aby z velké základny hráčů, co HM1 používají, dostali další prachy. Klidně mohli jít cestou postupných upgradů, ale neměnit celkově koncepci programu, se kterým jsou jeho uživatelé velice spokojeni.

Jinak odkaz na stažení nejnovější verze na stránkách naštěstí ještě je, úplně dole v sekci NEWS + UPDATES. A doufám, že to tak i zůstane. Já o upgradu na HM2 neuvažuju, ale doufám, že budu mít support k produktu, který jsem si koupil (mimochodem za docela dost, zamyslete se jestli jste si někdy koupili dražší soft - snad s výjimkou window)
    • Poolik89
      Poolik89
      Bronz
      Ja nevim no mozna sem jen uplne blbej ale stahnout mi to proste nejde i kdyz to nechapu stale tam totiz maji napsano kup si ted HM1 a HM2 dostanes zdarma coz je taky blbost nic zdarma nikdo nedostane...Akorat me tim hm2 fakt nas.... Protoze presne stalo me to dost penez vcetne hm Aps a ted mi vlastne z toho co jsem si zaplatil nefunguje nic a hm2 blbne jak muze snad ve vsem. chytre sem si odinstaloval ten hm1 a pred tim sem si stahoval jen update takze nemam ani starou instalacku!
    • peedek
      peedek
      Stříbro
      Registrace: 26.09.2010 Příspěvky: 784
      Máš pravdu, je to nějaký divný, kliknul sem na ten odkaz a dostal se na tuhle stránku. Bohužel release 1.12.05 odsuď stáhnout nejde - asi nám HM2 fakt chtěj natlačit za každou cenu
    • RMysak
      RMysak
      Bronz
      Registrace: 08.03.2010 Příspěvky: 111
      peedek původně napsal
      Máš pravdu, je to nějaký divný, kliknul sem na ten odkaz a dostal se na tuhle stránku. Bohužel release 1.12.05 odsuď stáhnout nejde - asi nám HM2 fakt chtěj natlačit za každou cenu
      Zkus tohle
      Jsem v práci ale mělo by to jít.
    • Poolik89
      Poolik89
      Bronz
      RMysak původně napsal
      peedek původně napsal
      Zkus tohle
      Jsem v práci ale mělo by to jít.
      Super dekuji ti.. Se divim jak ses k tomu proklikal :)