Kde se mam lecit kdyz

• QuinnCZE
      QuinnCZE
      Bronz
      Registrace: 29.03.2010 Příspěvky: 280
      Mi nejvetsi poteseni prinasi [spolu se soustredenim a prozivanim jednotlivejch hand] hrani vysoko nad muj br? :]

TAm kde muzu hrat, je to pro me naprosta rutina, kde tomu po nejakym case [i kdyz se vazne snazim] prestanu prikladat dulezitost a davat tu pozornost...

Naopak u jednoho "high stakes" stolu [cca $50-$200 BI - mluvim ted o STT] tomu venuji max pozornost a ten pozitek ze hry... To je skutecny pozitek... :]

Prosim pomoc :]
  • 9 odpovědí
    • QuinnCZE
      QuinnCZE
      Bronz
      Ja to tu vazne bustnu, jsem uz prezil 3x 60 50fifty, 1x $100 to samy... vim ze to hrat nemam... ale i tak... tohle me bavi, ostatni mi prijde jako otrocka prace...

Btw: Naprosto schvaluji me dat jako odstrasujici priklad, jak se to delat nema... :]
    • pavels4444
      pavels4444
      Bronz
      Registrace: 09.09.2010 Příspěvky: 1,539
      S tím ti nikdo asi nepomůže, problém je asi ten, že nejspíš neporážíš příliš nižší limity a zkoušíš ŠTĚSTÍ výše. Dříve nebo později tímto způsobem bustneš.

Prostě si najdi profitabilní formát a tam zakotvi a postupuj postupně :) jiná rada na to asi není
    • QuinnCZE
      QuinnCZE
      Bronz
      Ja vim ze mas asi pravdu, svari se ve me ta odveka statistika: Winrate a porazeni limitu.. Samozrejme ze v mem pripade unahleneho typa vyhrava ta kratkodoba winrate, ale ja se [i presto ze se ze vsech sil snazim] nejsem schopny udrzet koncentraci na mensim limitu nez BI $10 pripadne NL25 na CG..

Je to asi i tim, ze v soucasne dobe mam vcelku levne konicky [brusle a plavani] a tak mi nevadi investovat do pokeru... Jasne ze je to spatna cesta, ale ja pokud vim, ze mi nijak nevadi dat mesicne do pokeru $500, tak nemam zadnou motivaci hrat na malych limitech...

Jak jsem psal vyse, kdyz jsem ted hral cca 20 50fifty na $60 limitu, tak mi to prislo vazne jako vyzva... Kdyz jsem hral 6 stolu na $3, tak to pro me byla rutina...

Proto bych se chtel zeptat spis tech lidi, kteri jsou vicemene za vodou, jak to resi s motivaci.... :]
    • acceleration123
      acceleration123
      Zlato
      Registrace: 11.12.2010 Příspěvky: 5,311
      Když máš možnost investovat tolik peněz do pokeru, proč si raději nezaplatíš soukromého coache ?
    • QuinnCZE
      QuinnCZE
      Bronz
      To mas celkem pravdu, jsem uz trochu uvazoval o motivacnim sezeni, ktere by me po vysledku nekolika dalsich "mereni" poslalo tim smerem, ktery me bavi a jde mi... Ale ja osobne si nemuzu pomoct, me ten poker proste bavi :]

Takze, spis cekam, ze mi nekdo nadhodi neco ve smyslu: Pokazde kdyz zacnes hrat nad limit, drastickou smrti umre jedno kotatko/stenatko/hribe/[predstav si co chces] atd... A pak nejaka regulerni challenge.... ;]

Osobne jsem si v posledni dobe zkusil vytycit $50-$5K, ale to narazi na to, ze tech 5k pro me neni nijak nedosazitelna hranice a kdyz budu potrebovat, tak ji nazenu jinak nez pokerem....

Na druhou stranu - pokerove - Na tech limitech ktere jsem zminil [v STT $50+] konecne lide, kteri to hraji premysli, tudiz i ja se podle toho muzu orientovat a vymyslet sve "noob" line. Vim ze jsem solventni a solici fish, ale na druhou stranu mam uz jiste zkusenosti, ktere svou hrou proti hracum, kteri vedi o co jde, mohu zurocit.... To se na micro a mid limitech nestane...

Proto jsem holt odsouzen spolehat se na varianci na vysokych BI [pokud jde o STT, na CG si uz od NL25 od hracu co me na stolech prehravaji rikam o coaching] a celkove hrat to co me bavi....

Samozrejme musim - i pres muj spatny pristup k pokeru - smeknout vuci lidem, kteri se staraji o pokerstaregy, v nasem pripade zejmena o ceskou cast - jsem presvedcen o tom, ze tahle skola je schopna naucit o pokeru nejvic na svete, proto se vzdelavejte - budete schopni dojit tydenni budget fishek, jako jsem ja.... :]

Edit:

Samozrejme se ale potkate s lidma, kteri i na BI $60, dokazou po tom, co jste je pri [ve 50fifty] pushnuli z SB, callnout jako SB s A5s [ano, my pushujeme z BU s ATs] a nijak jim to nevadi.. Proto vsichni sup sup, ucte se a postupujte, at muzete ryzovat tyto free money... ;]
    • Fiskantes
      Fiskantes
      Coach
      Coach
      Registrace: 25.05.2011 Příspěvky: 7,773
      Ahoj, tento článok by Ti mohol pomôcť. ;)

Ale inak aj takýchto ľudí pokerový svet potrebuje :)
    • Duncan737
      Duncan737
      Bronz
      Registrace: 09.08.2010 Příspěvky: 3,216
      QuinnCZE původně napsal

Proto jsem holt odsouzen spolehat se na varianci na vysokych BI [pokud jde o STT, na CG si uz od NL25 od hracu co me na stolech prehravaji rikam o coaching] a celkove hrat to co me bavi....
      Nechci ti to kazit, ale oni tě nespíš přehrávají i ti trochu lepší regové v STT, akorát tam to nejde tak jasně vidět jako v cashce. ;)
    • kokos99sd
      kokos99sd
      Bronz
      Registrace: 25.07.2011 Příspěvky: 2,702
      Pokud ma clovek penez dost a tudiz nevi co s nima, tak verim, ze je tezke grindit micro :f_biggrin:

Si vloz 5000$ a zacni hrat ty vyssi stakes. A imo by ti pomohlo hrat spis highstakes MTT, kde ty trefy za neco stoji. SnG, ve kterem muzes vyhrat 6x BI neni moc motivujici
    • Ahareen
      Ahareen
      Bronz
      Registrace: 10.11.2010 Příspěvky: 2,977
      kokos99sd původně napsal
      Pokud ma clovek penez dost a tudiz nevi co s nima, tak verim, ze je tezke grindit micro :f_biggrin:

Si vloz 5000$ a zacni hrat ty vyssi stakes. A imo by ti pomohlo hrat spis highstakes MTT, kde ty trefy za neco stoji. SnG, ve kterem muzes vyhrat 6x BI neni moc motivujici
      Tohle není vůbec dobrá rada. Ono jedna věc je, že člověk může na vyšší limit protože má bankroll, ale druhá věc je, že taky musí mít edge na soupeře. Ono jít jen tak že na to mám bankroll tak jdu na vyšší limit . je pěkně blbá úvaha. Bych mohl připomenout příběh jednoho rusa, který vyhrál sunday million a se 160K dolarů začal spokojeně hrát vysoké HU a do třech dní byl zas na nule.

A i když je člověk na ten limit BE, tak to není žádnej zázrak, na MTT se pak ukáže variance a papa penízky...

Spíš bych se snažil dávat si jiné cíle. Nepřemýšlet nad hrou z hlediska result oriented úvahy jako o zdroji peněz, ale když už se člověk nesoustsředí na hru a přemýšlí v zisku, tak se snažit makat na RoI ale ne na čistm zisku.

Pak je jedno jestli se hraje micros, či low limits či mid limits.
      Prostě nejde jen tak jít na vysokej limit, protože mám prachy.
      S touhle úvahou tam jsou přesně ty fish, které to pak všem platí.