PT3 HUD - Otazka zaciatocnika :D

• 3 odpovědí
    • peca77
      peca77
      Bronz
      Registrace: 24.07.2011 Příspěvky: 884
      V PS Config máš "PokerStars is not configured to save hand histories to disk." Jen mě tak napadá, máš na PokerStars nastavený ukládání hand v anglickém jazyce? A tu cestu C:\Users\bullet\Desktop\Hand máš nastavenou i v PS ?

Btw jak si to natočil to video? Že to má přes minutu a jen 3MB :D

EDIT: A jo vidím, že soft máš anglickej, tak to teda nevím čím to bude :f_confused:

Maikpp ti určitě poradí :f_cool:
    • maikpp
      maikpp
      Stříbro
      Registrace: 27.12.2009 Příspěvky: 2,147
      klcoo původně napsal
      Dobry den .. zacinam teraz z online pokrom a aj z poker programmi :) stiahol som si PokerTracker 3 .. vsetko som nastavoval podla viacerich videi ... ale stale sa mi neimportuje HUD do pokerStars ani na PokerParty . :) veledi by sme ti poradit ?

Natocil som take video z nastaveniami

Tu je odkaz na to video .. staci klimnut na download a zadat ten kod .. vsetko :)

http://www.uloz.to/11010976/pt3hud-rar
      ahoj,

najskor dovol aby som Ta privital u nas na foru :s_cool: mozno by si mohol vytvorit aj nejaku predstavovacku v prislusnom vlakne... a tak vyuzit i moznost zapojit sa do vyzvy ucime sa vyhravat.. viac info v mojom podpise...

co sa hudu tyka tak si pohlidaj aby sa HH ukladala v AJ a tiez by som zkontroloval tu cestu kam ti to uklada, ako spomina peca77, samozrejme to kam to uklada z PS a co mas nastavene v PT3 musi byt zhodne.. a od oka vidim, ze toto nie je prednastavene umiestnenie.

majky

p.s. thread neskor zlucim s PT3 sekci
    • klcoo
      klcoo
      Bronz
      Registrace: 27.11.2010 Příspěvky: 210
      Dakujem vam za rady :) Ano mam ukladanie hand v anglictine aj spravne nastavene cesty proste vsetko ... Nevadi nainstaloval som si HM v1 a funguje VYNIKAJUCO :) )) tkape Poker Tracker som si zmazal :)

peca77 : CO sa tyka toho videa ... Mam program SnagIt ... vynikajusi program .... Kopiruje ti urcitu cast obrazovky nieco ako Nastroj na vystrihovanie vo Windows Vista,7 ALE !!! ovela lepsi :D .. vie ti aj automaticky scrollovat obrazovku a urobit ejden velky obrazok ... vie ti len z urcitej casti kopirovat len text ... ale aj 10000 dalsich funkci ... napr. natacat video .... TO video ti natoci do takych 100mg co som natocil ja .... do formatu AVI ... ekdze to video nieje niak komprimovane tak vdaka Winraru z tych 100mb urobis cca 3mb :) )))

Stranka vyrobcu : http://www.techsmith.com/snagit.html

majky: Vdaka :) urcite sa zapojim :)