Blog: Z 50 do nekonečna a ještě dál

• Lemros
      Lemros
      Bronz
      Registrace: 09.12.2010 Příspěvky: 167
      Ahoj

info o mě tu.
      Mno tenhle blog zakladám kvůli Corniho výzvě protože ta výzva je v podstatě o mých pokerovích cílech mno akorát by to nemuselo skončit u 10k :f_cool: .
      Začal jsem na party pokeru po ztrátě zdejšího bankrollu 50$ na MTT. Jsem si poslal 30$ na NL2 BSS. To bylo asi před 11 dny.

Současný stav 64,92$. Hranici 50$ jsem dal mýslím v pátek.
      Současný graf:
      [/IMG]
  • 7 odpovědí
    • schiyza
      schiyza
      Bronz
      Registrace: 10.04.2011 Příspěvky: 2,250
      Ahoj,
      vítám tě tu a přeju hodně štěstí :f_thumbsup:

Jen se mi moc nelíbí název tvého blogu :f_biggrin:
    • Lemros
      Lemros
      Bronz
      Dík. Jéé to by mě nenapadlo že to napíše ještě někdo jinej. :f_grin:
    • Lemros
      Lemros
      Bronz
      Takže včera jsem nehrál. Dneska jsem si k tomu sednu ve 4 ráno mno šlo až na jednu handu.
      Hand converted with online PokerStrategy.com hand converter:

Přehrát handu

$0.01/$0.02 No-Limit Hold'em (7 handed)

Known players:
      CO:
      $0.96
      BU:
      $0.36
      SB (Hero):
      $3.27
      BB:
      $2.00
      MP1:
      $2.44
      MP2:
      $2.62
      MP3:
      $2.00

Preflop: Hero is SB with 5, A.
      MP1 calls $0.02, 2 folds, CO calls $0.02, BU folds, Hero raises to $0.06, BB folds, MP1 calls $0.04, CO folds.

Flop: ($0.16) Q, 9, 3 (2 players)
      Hero bets $0.08, MP1 calls $0.08.

Turn: ($0.32) 6 (2 players)
      Hero bets $0.23, MP1 calls $0.23.

River: ($0.78) 3 (2 players)
      Hero checks, MP1 bets $0.75, Hero folds, MP1 gets uncalled bet back.

Final Pot: $0.78.

Nejsem si jistej jestli jsem to nepřehrál ale myslím že ten check fold na riveru byl v pořádku ikdyž jsem to možná mohl zkusit call nebo předtím vsadit protože ten hráč byl hodně fish a hrál hodně i s hi-card all in na river.

Jinak to dopadlo dobře
      hand odehráno:140
      výsledek:+5,04$

Teď jsem si zahrál podruhé a:
      hand odehráno:153
      výsledek:+5,11$
      Takže taky dobré až na jednu handu kterou radši ani publikovat nebudu. To mě asi ruplo v bedně naštěstí ztráta jen 36 centů.

Takže můj celkový stav:
      Odehraných dní celkem: 13
      Herna: Party Poker
      Typ hry: NL2 FR

Bankroll na začátku: $30
      Současný Bankroll: $75,10
      Profit celkem: $35,10
      Hand celkem: 4124
    • bruslar
      bruslar
      Bronz
      Registrace: 30.10.2011 Příspěvky: 965
      Ahoj,

hodně fish a hrál hodně i s hi-card all in na river.

Pokud mas o hraci takove informace, tak bych na turnu hral check/call (pri dobrych odds samozrejme) a na riveru s klidnym svedomim check/fold.
      Proc check/call turn? Vim, ze dany hrac nezahodi a je schopny bluffovat - nebluffuju tedy ja, protoze sazkou na turnu ho nevyzenu. S klidnym svedomim si pockam na situaci, kdy budu mit kartu a zahraji to tak, aby si souper myslel, ze nic nemam - hrac je schopny mi nasypat vsechny sve chipy s nicim. Takovy hrac je pro nas to nejlepsi, co muzeme u stolu potkat - staci si jen pockat a nehrat s nim ruletu.

Kdybys mel u stolu tight hrace, pak bych volil tu linii, co jsi zahral (vcetne check/fold na riveru). Je treba budovat pot drive, nez se objevi treti karta do flushe, protoze tight hrac by nam na riveru temer vzdy zahodil a dalsi penize bychom neziskali.
    • Lemros
      Lemros
      Bronz
      Tak jsem prohrál 13$ mno asi si dám na chvilku pauzu. Mám nějakou smůlu 2x jsem prohál stack s AA a jednou s KK a pak jsem vždycky hrál moc agresivně. Takže zpět k rýsovacímu stolu chci si projet všechny handy a zlepšit strategii. Přečtu znova stránky a pak kouknu na videa a projedu fórum a až se na to budu cítit tak zas zahraju.
    • Lemros
      Lemros
      Bronz
      Tak jsem se rozhodl opět psát do blogu. Teď jsem delší dobu nehrál pořádně. Až na konci ledna jsem zase začal.

Dneska to šlo nahoru a dolu ráno jsem byl v plusu a odpoledne jsem po jedné handě dostal trochu tilt a pěkně jsem odevzdával peníze na všechny strany.
      Ale přineslo to jedno dobrou věc teď jsem projížděl handy a přišel jsem na svou největší chybu. Když má dva páry a lepší karty tak přestávám přemýšlet o protihráči a nechávám se unést a to v případě že to není fishka stojí hodně love. Po tom co mi tohle došlo najednou penízky začali zase chodit směrem ke mě :s_biggrin: . A ještě musím zmenšit svoji range z UTG a blindů a pak by mělo byt všechno oki.
      NL100 we will meet soon :f_cool: .
    • Lemros
      Lemros
      Bronz
      Tak dneska hra dobrá vypadá že jsem se poučil z chyb. Dneska moc dobrej run hrál jsem na 9 stolech a zjistil jsem že je to pro mě nejlepší nevymyšlím kraviny protože musím hrát rychle takže nemám čas na nějaký hloupí blaf nebo blaf catch.

Tak dneska +17$

A jedna hada za všechny (tady to byl luck jak sviň a protihráč neuměl zahodit škoda že nebyl full stack)
      PartyGaming - $0.04 NL (6 max) - Holdem - 6 players
      Hand converted by PokerTracker 3

MP: $4.00
      CO: $1.82
      BTN: $2.24
      Hero (SB): $4.53
      BB: $8.40
      UTG: $4.42

Hero posts SB $0.02, BB posts BB $0.04

Pre Flop: ($0.06) Hero has A:club: A:heart:

fold, fold, fold, BTN raises to $0.12, Hero raises to $0.40, fold, BTN calls $0.28

Flop: ($0.84, 2 players) A:diamond: 3:heart: J:heart:
      Hero bets $0.60, BTN calls $0.60

Turn: ($2.04, 2 players) A:spade:
      Hero bets $1.45, BTN calls $1.24 and is all-in

River: ($4.52, 2 players) T:club:

Hero shows A:club: A:heart: (Four of a Kind, Aces) (PreFlop 82%, Flop 98%, Turn 100%)
      BTN mucks K:heart: K:diamond: (Two Pair, Aces and Kings) (PreFlop 18%, Flop 2%, Turn 0%)
      Hero wins $0.00
      Hero wins $4.30