Tato stránka používá pro vylepšení služeb soubory cookies. Prohlížením stránky souhlasíte s používáním cookies. Pro více informací a změnu nastavení čtěte naši politiku cookies a soukromí. Zavřít

Pozdrav z Brna

• mb007
      mb007
      Bronz
      Registrace: 17.07.2008 Příspěvky: 38
      Ahoj, jmenuji se Michal, a chtel bych se trochu predstavit a nastinit svou dosavadni pokerovou "karieru".

S pokerem jsem se seznamil pred cca 3-4 roky, kdyz me k nemu privedl kamarad, ktery chodil do pokerovych klubu. rekl me o strankach pokerstrategy a dostal jsem 50dol. start. kapital, ktery samozrejme behem par dni putoval cely k souperum. Bral jsem startovni kapital jako penize zdarma, s vidinou, ze pokerem se daji vyhrat penize, ale samozrejme jsem nedodrzoval zadna pravidla. Jelikoz PS bylo cele v anglictine a moje anglictina neni na moc uchvatne urovni, nechtelo se mi louskat clanky a videa, tak jsem cerpal z jinych zdroju - prevazne ceskym - kterych bylo nedostatek.

Pote jsem hral obcasne turnajky a ruzne ligy, ve kterych jsem si nevedl spatne - patril jsem k lepsim hracum, pro ktere final table neni svatecni zalezitosti.

Dale me ale zacala fascinovat cashka, tak jsem se zameril na ni a na turnaje jsem zanevrel uplne (bohuzel). V cashce se mi ne-nedarilo, ale postupne sem se dostal do stavu, ze jsem na NL5 grindil 24 stolu naraz a sice jsem beatoval dany level, ale odehranych 600K hand s profitem cca 600 dolaru = 1bb/100 je na uvazenou. Podepsal se na tom i koncovy tilt, kde jsem zacal hrat ciste na profit a nezlepsoval se ve hre. tak jsem si dal pauzu, nasledne byly prelozeny stranky PS do cestiny, a ja premyslel, jak se znovu odrazit.

Po premysleni jsem se rozhodl, ze se budu venovat SNG a naslednym posunem na MTT SNG a MTT turnaje. ale po 2 mesicich prevazne studia jsem zjistil, ze SNG nejsou pro me a radsi preferuji casovou moznost ukoncit session v okamzik, kdy chci ja a ne, kdy konci SNG. a navic me lakala myslenka se ponorit do discipliny, kde bude ohodnocena kazda handa ihned a ne celou dobu hrat SNG a zamerovat se na umisteni.

Proto hlasim comeback na cash game scenu, kde uberu na hracim volume a zamerim se vice na studium. mam prectene vetsinu clanku po level zlato, shlednutou vetsinu videi. Motivovala me k tomuto kroku Cornieho vyzva, kde ukazuje prubeh rustu. proto budu hrat 4 stoly na NL5 a pomoci BM a analyzy hry a rozebiranim hand ve foru verim, ze se budu posouvat limity vyse a vyse.

pocatecni kapital, ktery jsem vlozil bylo dnes na hernu Pokerstars, kde je 10% bonus=10dolaru jednoduse vycleanovatelnejch (trvalo mi to cca hodinu pri 4stolech). tak snad se zadari.
  • 6 odpovědí
    • 06Mike06
      06Mike06
      Bronz
      Registrace: 09.01.2011 Příspěvky: 3,485
      čau Michale, vítám dalšího brňáka na fóru.....

připojil ses do Cornieho výzvy???

chodíš v Brně někam na živý poker?....
    • Hucas
      Hucas
      Black Member
      Registrace: 08.08.2010 Příspěvky: 7,745
      Ahoj Michale,

vítej u nás a vítej zpátky u cashovkových stolů:) Brňáků tu už máme hodně, tak je dobře, že rozšíříš řady. Když ses představil, neuvažoval si o zapojení se do Výzvy Učíme se vyhrávat?

mb007 původně napsal
      Dale me ale zacala fascinovat cashka, tak jsem se zameril na ni a na turnaje jsem zanevrel uplne (bohuzel). V cashce se mi ne-nedarilo, ale postupne sem se dostal do stavu, ze jsem na NL5 grindil 24 stolu naraz a sice jsem beatoval dany level, ale odehranych 600K hand s profitem cca 600 dolaru = 1bb/100 je na uvazenou. Podepsal se na tom i koncovy tilt, kde jsem zacal hrat ciste na profit a nezlepsoval se ve hre. tak jsem si dal pauzu, nasledne byly prelozeny stranky PS do cestiny, a ja premyslel, jak se znovu odrazit.
      Tohle je docela darda a doufám, že to bylo na FR :D Tam jsem zatím nejvíc grindil 14-15 stolů najednou a je fakt, že se to dalo, i když už tak jsem určitě missoval nějaký pěkný spoty a tím pádem dost value. Na 24 stolech to muselo být parádní ABC, ale je fakt, že kdybych s tebou seděl u některýho ze stolů a věděl, že hraješ 24 stolů najednou, tak by dalo vymyslet pár line, jak tě přehrávat a to se možná právě dělo? I když udržet si i tak winrate je dobrý.
    • mb007
      mb007
      Bronz
      06Mike06: ahoj, co Cornieho vyzvy se urcite kazdym dnem pridam. Casove na tom nejsem nejlip, ale budu se snazit vetsinu volneho casu spojit prave s grindenim a studiem pokeru, abych se zlepsoval.

V brne jsem chodil na Unipoker ligu, kam se opet chystam na svuj comeback, tak snad se bude darit;) jinak na cashku planuju taky chodit do casin, ale vetsinou vzhledem k blindum 10/20kč si pockam, az se posunu na NL100/NL200. Neni duvod si ted hrat na hrdinu, kdyz na ty limity nemam)

Hucas: Tak ze zacatku to bylo v pohode, bb/100 byl 3-5, ale misto postupu na vyssi limity jsem volil multitabling, coz samozrejme byla chyba. Navic ke konci nasledoval cca 150dolarovy Steamy swing, kde jsem uz jen hral stylem - zase ma set, ale call - no vzdyt jsem to rikal,.... proste total bad play. Oddych, nova motivacka - i diky precteni Cornieho blogu s vyzvou sem ucitil novy vitr do plachet, takze znovu rozjedu cashku a tedka se spravnym pristupem a mindsetem vim, ze vyzvu dokoncim.
    • 06Mike06
      06Mike06
      Bronz
      Registrace: 09.01.2011 Příspěvky: 3,485
      mb007 původně napsal
      06Mike06: ahoj, co Cornieho vyzvy se urcite kazdym dnem pridam. Casove na tom nejsem nejlip, ale budu se snazit vetsinu volneho casu spojit prave s grindenim a studiem pokeru, abych se zlepsoval.

V brne jsem chodil na Unipoker ligu, kam se opet chystam na svuj comeback, tak snad se bude darit;) jinak na cashku planuju taky chodit do casin, ale vetsinou vzhledem k blindum 10/20kč si pockam, az se posunu na NL100/NL200. Neni duvod si ted hrat na hrdinu, kdyz na ty limity nemam)
      na UNIpoker jsi chodil? tak to se možná známe, já jsem na UNIpokeru už takový inventář :D , chodím na každý živák v Brně...... :f_biggrin:
    • mb007
      mb007
      Bronz
      06Mike06:jj. chodil. vice info v PM
    • kubesfilip
      kubesfilip
      Bronz
      Registrace: 06.07.2011 Příspěvky: 549
      Zdarec, vítám tě na fóru a přeji hodně štěstí ve hře. :-)