CZ repre je na Euru weeeeeeeeeeeeee

• Darthrider23
      Darthrider23
      Bronz
      Registrace: 24.06.2011 Příspěvky: 841
      Co dodat, smekám před jejich výkonem - ačkoliv mi za tenhle rok několikrát velmi slušně zabrnkali na nervy, tak se našla spousta okamžiků, kdy si kluci zasloužili obdiv.

Dnešní zápas sice nebyl nějaká super nádherná podívaná, ale já jim věřil a vyplatilo se :f_biggrin:

Takže HO-ŠI-DĚ-KU-JEM!!!!

• 24 odpovědí
    • Bombarek
      Bombarek
      Bronz
      Registrace: 05.04.2011 Příspěvky: 2,868
      :f_love: :f_love: :f_love: :f_love: :f_love: :f_love: :f_love: :f_love: :f_love: :f_love: :f_love: :f_love: :f_love: :f_love: :f_love: :f_love: :f_love: :f_love: :f_love: :f_love: :f_love: :f_love: :f_love: :f_love: :f_love: :f_love: :f_love: :f_love: :f_love: :f_love: :f_love: :f_love: :f_love: :f_love: :f_love: :f_love: :f_love: :f_love: :f_love: :f_love: :f_love: :f_love: :f_love: :f_love: :f_love: :f_love: :f_love: :f_love: :f_love: :f_love: :f_love: :f_love: :f_love: :f_love: :f_love: :f_love: :f_love: :f_love: :f_love: :f_love: :f_love: :f_love: :f_love: :f_love: :f_love: :f_love: :f_love: :f_love: :f_love: :f_love: :f_love: :f_love: :f_love: :f_love: sry za spam... ale prostě bjůtiful!!!!!
    • peedek
      peedek
      Stříbro
      Registrace: 26.09.2010 Příspěvky: 784
      Jsme na Euru!!
    • Cornie4ever
      Cornie4ever
      Hlavní Správce
      Hlavní Správce
      Registrace: 19.04.2009 Příspěvky: 8,223
      dobře je jiráček povodil u toho golu :f_biggrin: :s_love: :s_thumbsup:

v autentické verzi moje reakce byla

haha, dobře je vochcal :D
    • Paulis1992
      Paulis1992
      Bronz
      Registrace: 02.01.2011 Příspěvky: 3,410
      Jak sem mlátil do stolu při vstřelení gólu (mimochodem Jiráček se musel dívat na některé z akcí Ronaldinha, jelikož toto bylo jako přes kopírák), tak sem schodil dvě flašky piva, které se následně rozbily :f_cool: . Dnešní večer patří čechům, je tu ten den, kdy můžeme bejt hrdí na Náš reprezentační tým. HOŠI DĚKUJEM!
    • Ahareen
      Ahareen
      Bronz
      Registrace: 10.11.2010 Příspěvky: 2,977
      No dneska to kucí víc uhráli srdíčkem a snahou než nějakým herním přehledem, ale pěknej hřebíček do rakvičky dal Jiráček Černohorcům. Jsem zvědavej na výkon na Euru.

Jinak se mi líbí výkon Gebre Selasiho, i minule když mluvil s komentátorem tak působil dobře. Správnej čech :-))))
    • lolofon
      lolofon
      Bronz
      Registrace: 14.04.2009 Příspěvky: 1,088
      gratulujem!
    • Brozian
      Brozian
      Hlavní Moderátor
      Hlavní Moderátor
      Registrace: 18.03.2009 Příspěvky: 1,205
      je to doma! :s_cool: Teď už jenom neudělat s Bílkem u kormidla ostudu na Euru :f_biggrin: :f_biggrin: Jinak Pilař, Jiráček i Gebre se mi v tom týmu fakt líbí. Akorát bych tam teda necpal pořád toho Rezka a klidně nechal hrát Pospěcha od začátku. :f_tongue: to je sice fajn jak pořád jezdí po zadku, bojuje, rve se, ale když neumí kopnout do balónu a stejně z toho křídla v životě nenacentruje, tak to je těžký :s_biggrin:
      Ale super výsledek!
      KDO NESKÁČE NENÍ ČECH! HOP! HOP! HOP!
    • schiyza
      schiyza
      Bronz
      Registrace: 10.04.2011 Příspěvky: 2,250
      Ahareen původně napsal
      No dneska to kucí víc uhráli srdíčkem a snahou ...
      This! Kvůli absenci tohoto jsem český fotbal přestal sledovat :-(

Přeju ať se na Euru daří a pokud do toho ty kluci dají srdce, budu u toho ...
    • Cornie4ever
      Cornie4ever
      Hlavní Správce
      Hlavní Správce
      Registrace: 19.04.2009 Příspěvky: 8,223
      no, v roce 1996 na euru v anglii jsme měli neuvěřitelně silnej ročník talentů a ze všech následně vyrostly super hvězdy které doplnili hráči typu rosický a koller.. v roce 2004 měl být náš rok, bohužel zanitovaný řecko nám dalo bad beat..

od té doby český fotbal tápe ale je to i o tom, že fanoušci jsou namlsaní extratřídou kolem Pavla Nedvěda.. něco podobného může přijít opět v momentě kdy budeme mít další silnou generaci talentů která dostane šanci...
    • schiyza
      schiyza
      Bronz
      Registrace: 10.04.2011 Příspěvky: 2,250
      Cornie, s tím se nedá než souhlasit. Já jsem byl uchvácenej generací Nedvěda, Kollera a dalších ... zápas s Řeckem si vybavuju do dneška a ač jsme ho prohráli, měl jsem z něj hrozně dobrej pocit, protože jsem viděl nádhernej zápas a boj našich reprezentantů.

Bohužel časem se obraz českého fotbalu rapidně změnil.

Na druhou stranu mám hrozně rád náš hokej. I když se některá akce nezdaří, vím, že tam ty naše "hokejky" nechají všechno. Vidět Jágra a ostatní v akci je pro mě zážitek!
    • Ic3g3org3
      Ic3g3org3
      Platina
      Registrace: 12.10.2009 Příspěvky: 3,302
      Dokud nebude Pepa Král v F1, tak nebudu mít dlouhou dobu komu od srdíčka zafandit...
    • Darthrider23
      Darthrider23
      Bronz
      Tady cejtim trochu edge, takže se můžu rozepsat - přeci jen skoro 2 roky práce v sazkovce se na mě podepsaly :f_biggrin:

:heart: gerenace "Nedvědů"
      Klasická ukázka českého srdíčka - my jsme neměli zas tak dobré hráče, co se týče individualit - podívejte se, kdo kam po Euru odešel a co dokázal? Ale ten tým se dokázal vzchopit a šlapal komplet. To třeba chybí klasicky Anglii nebo Portugalsku, kde si každý hraje na hvězdu.

:club: generace Kollerů
      Po odchodu (a neodchodu) Nedvěda se na naši hru nedalo moc koukat - všechno se hrálo na dlouhé odkopy na Kollera, ten sklepnul na dobíhající hráče a přečíslení jsme měli v kapse - problém nastal, když si soupeř pustil video a Kollera zdvojoval - neměli jsme silné hráče, kteří uměli hrát po zemi a roztáhnout útok do stran. Šli jsme logicky ke dnu.

:spade: současný tým
      V současnosti nejvíc trpíme tím, že nemáme ani jednoho výborného útočníka - Baroš má to nejlepší za sebou a jeho vystoupení jsou bohužel jen trapnou snahou nasimulovat penaltu nebo přímák. Díky tomu musíme hrát (podobně jako třeba Tottenham) na silný střed pole, kde je nejdůležitější kvalitní nahrávka, což byl obrovský problém až do doby výhry Plzně v lize.

:diamond: generace Jiráčků
      Asi se ptáte, kdo se nejvíc zasloužil o postup na Euro? Podle mě paradoxně Pavel Horváth, který sice v repre nehrál, ale dokázal stmelit mladé kluky z Plzně jako tým natolik, že vyhráli ligu a dostali se do Ligy mistrů. Jejich seběvědomí a výkonnost tak prudce narostly a pro nároďák se najednou objevily nové pilíře týmu - Jiráček a Pilař. Když se jejich forma spojila s chytrostí Tomáše Rosického a stabilní obranou s velmi dobře hrajícím Selassiem a obv. Čechem, máme obrovský potenciál na Euru uspět a to i přes to, že na něj jdeme z baráže.

sečteno a podtrženo, českému fotbalu rozhodně svítá na lepší časy - pokud bychom někde "vyhrabali" i klasického útočníka (třeba Kadlec roste do výborné formy), měli bysme znovu tým z roku 1996!!
    • Bombarek
      Bombarek
      Bronz
      Aleši máš naprostou pravdu...!!

Jen trochu přemýšlím nad tím, proč prostě nezkusí toho Lafatu od základu? Mě prostě přijde ten Pekhart takové pometlo, co se sice snaží, ale nedá.... Lafata je štírek a dře... Možná, že na poměry v ČR je top a ve světě průměr. Ale za zkoušku by to stálo. A ne vždy jen na pár minut na závěr, jako taktické střídání... :f_confused: :f_eek: :f_eek:

Ten Kadlec, tak to máš pravdu. Ale myslím si, že ještě Pilař ukáže zač je toho loket. Ten tam každej zápas nechá duši. A hlavně jsem si všiml, že po každém zápase má v obličeji náplasti a monokly :D Dnes opět :D

A Jiráček?? Skvost našeho fotbalu. Nechápu, jak mohl hrát ještě před pár lety za Sokolov... Rok bych počkal a po Euru se nabídky jen pohrnou! Hlavně ne to, jak to říkala Plzeň, že po podzimu se bude jednat. Jen to ne. Tím se Jiráček a Pilař zabije...

A taky si myslím, že nám svítá na lepší zítřky. Ta generace v Portugalsku byla na vrcholu a dalo se to čekat.

Ono to půjde, né že néé
    • Darthrider23
      Darthrider23
      Bronz
      Lafata by byla určitě dobrá volba, ale nemá tolik zkušeností - jak trotl utekl do béčkového řeckého týmu, pak gratulačně do Vídně a to je spousta času, který ztratil. Teď mu je 30, sice mu to v lize střílí, ale v repre je poloviční.

Pilař roste do výborné formy a jak jsem řekl je a bude to pilíř týmu - a ty náplasti a monokly v obličeji - přeci jen má 170cm a díky tomu schytá spoustu ran lokty.

a odchod Jiráčka ven je podle mě nevyhnutelný - přeci jen jeho cena je "jen" 100mega CZK - zbývá jen doufat, že si ho vytáhne nějaký lepší tým a že se nezakope někde v Rusku :s_frown:
    • Bombarek
      Bombarek
      Bronz
      No já jsem právě četl, že už má nabídky z Ruska a Turecka... A že se to bude jednat po konci podzimní sezony... 100% vím, že po EURU jeho cena bude min. 2x větší... Hlavně ať nejde někam na východ.. Peníze nejsou všechno...

A co vím, tak Pilař myslím dostal nabídku z Wolfsburgu, což není špatné. Ale to Německo je pro CZ hráče zakleté.. Viz. Šimák, Fenin a spol. ...
    • Brozian
      Brozian
      Hlavní Moderátor
      Hlavní Moderátor
      Registrace: 18.03.2009 Příspěvky: 1,205
      Bombarek původně napsal
      Viz. Šimák, Fenin a spol. ...
      Já bych naopak řekl, že takovej Šimák udělal v Hannoveru docela díru do světa a v podstatě sám je táhl z druhý ligy až do bundesligy. :f_smile: Tam hrál hodně dobře, zkazil si to sám, toho byla velká škoda takovýho talentu.
    • Neru79
      Neru79
      Bronz
      Registrace: 21.09.2011 Příspěvky: 1,482
      Lafata nepatří do nároďáku sry ale podívejte kolik mu je.
      V nároďáku se musí vykopat nějakej mladej hráč jako Pekhart apod.
      Pro mě je jednička na hrotu Necid, bohužel zranění ho odstavila na dlouhou dobu. Nebál bych se začít zapracovávat Kadlece ze Sparty nebo Chramostu.
      Jedinej hráč kterej mi příliš nesedí je Rezek, dal rozhodující branky takže na Euro patří ale kvalitou je jinde než zbytek týmu. Bohužel jiná alternativa na pravý křídlo není, jedině že by se vrátil Poborák :D
    • Paulis1992
      Paulis1992
      Bronz
      Registrace: 02.01.2011 Příspěvky: 3,410
      Neru79 původně napsal
      Lafata nepatří do nároďáku sry ale podívejte kolik mu je.
      V nároďáku se musí vykopat nějakej mladej hráč jako Pekhart apod.
      Pro mě je jednička na hrotu Necid, bohužel zranění ho odstavila na dlouhou dobu. Nebál bych se začít zapracovávat Kadlece ze Sparty nebo Chramostu.
      Jedinej hráč kterej mi příliš nesedí je Rezek, dal rozhodující branky takže na Euro patří ale kvalitou je jinde než zbytek týmu. Bohužel jiná alternativa na pravý křídlo není, jedině že by se vrátil Poborák :D

Já bych tam rád viděl třeba Marka Matějovskýho, sice je to klasickej střední záložník, ale myslí, že z kraje by taky mohl zahrát dobře, rozhodně by posílal pepší centry než Rezek
    • Neru79
      Neru79
      Bronz
      Registrace: 21.09.2011 Příspěvky: 1,482
      Rezek je takovej zvláštní. ON tam nechá duši, maká, má čuch na goly.
      Zaroveň ale spoustu akcí zazdí nesmyslnou nepřesností.
      Matějovský je určitě špička v naší lize ale on je jak noc a den.
      Jednou zahraje jako bůh a další tři zápasy odchodí.
      Další varianta je Petržela ale on prostě není golovej.
      Navíc jsem zvědavej jak Bílek pořeší Hübschmana, což je sice
      jeden z nejlepších defenzivních záložníků v Evropě ale Plašil to na
      jeho postu zmáknul skvěle a navíc je universál co kope standartky.
      Jiráček + Rosa v záloze je jistota. Pilař asi taky. Podle mě bude
      Hübschman na lavičce.
    • 1
    • 2