Archiv,databáze HEM

• Hatapka
      Hatapka
      Bronz
      Registrace: 01.08.2011 Příspěvky: 6
      Zdravím,občas hraji na více compech a před nedávnem jsem nahrávala hand historii do HEMu a pravděpodobně některou sessions dvakrát a teď mi HEM na kešce ukazuje asi o 10K hand více než je realita (cca 40K) třeba s porovnáním na PTR, takže grafy nereálné a HUD asi nejspíš také. Nechají se najít a vymazat ty které jsou dvakrát nebo začít znova sbírat info? Ani mi tak nejde o grafy jako spíše o HUD.

Díky za radu
  • 8 odpovědí
    • nickProrok
      nickProrok
      Bronz
      Registrace: 05.09.2011 Příspěvky: 109

Momentálně nemám moc času, tak to vezmu stručně. PTR nevěř!...

Já jsem si před časem (12 možná 16 měsícu zpět) během grindění dělal několikadenní průzkum,
      ze kterého vyšlo najevo, že mi PTR sbírá v průměru "jen" ~80% hand.

V některých dnech jsem tam měl něco jako 35%. - evidováno z několika denním odstupem

:diamond: Tím chci řici:
      Je možné, že máš v databázi duplikované handy, ale PTR by si neměl brát jako spolehlivý podklad "pro přesný audit".

:diamond: Možná ti pomůže double data (HM1<>HM2)

• qkj
      qkj
      Bronz
      Registrace: 13.02.2010 Příspěvky: 443
      Hatapka původně napsal
      před nedávnem jsem nahrávala hand historii do HEMu a pravděpodobně některou sessions dvakrát a teď mi HEM na kešce ukazuje asi o 10K hand
      kazda handa ma svoje unikatni poradovy cislo a tracker samozrejme pozna, ze nahrava tu samou handu podruhy, takze to, co popisujes, se mi zda dost nepravdepodobny

nickProrok původně napsal
      Já jsem si před časem (12 možná 16 měsícu zpět) během grindění dělal několikadenní průzkum,
      ze kterého vyšlo najevo, že mi PTR sbírá v průměru "jen" ~80% hand.

V některých dnech jsem tam měl něco jako 35%. - evidováno z několika denním odstupem  
      v tom pripade jsi mel nekde dost velkej problem, poskozenou databazi, nebo neco takovyho, nerikam, ze se to nemuze stat, ale prezentovat to jako "tracker si importuje co chce", je trosku matouci, me se treba nikdy nic takovyho nestalo... nebo jsem si toho alespon nevsiml :D
    • nickProrok
      nickProrok
      Bronz

@qkj

Ouch, další dyslektik?!
      Co na to řici? Hmm smůla.

• qkj
      qkj
      Bronz
      Registrace: 13.02.2010 Příspěvky: 443
      nickProrok původně napsal
       @qkj

Ouch, další dyslektik?!
      Co na to řici? Hmm smůla.
      coze? :D mas neco konkretniho, nebo jenom tak placas?
    • nickProrok
      nickProrok
      Bronz

...

Nevím na jaké herně hraješ, v profilu žádnou hernu uvedenou nemáš : ) ...
      Zkus svoji hernu zažádat o vygenerování auditu (u PS robot) - stručný výpis za určité období...
      ...Nemusí to být hned kompletní hand history.
      Něco takového nabízí třeba pokerstars - výpis ti přijde během několika minut.

A pak si to porovnej s daty v holdem manageru.

: Jde o to, že z tvého příspěvku nejde poznat, zdali jsi si tím jistý na 100% ; ) - Vycházíš čistě s údajů PTR.?!
      : Pokud na starech požádáš o kompletní hand historii přímo support, tak ti taky vyhoví, ale bude to chvíli trvat (dny) - čistá HH bez duplicit
      : Pokud nehraješ na starech nebo hraješ na více hernách, tak to bude složitější : (

Hatapka původně napsal
      Zdravím,občas hraji na více compech a před nedávnem jsem nahrávala hand historii do HEMu a pravděpodobně některou sessions dvakrát a teď mi HEM na kešce ukazuje asi o 10K hand více než je realita (cca 40K) třeba s porovnáním na PTR, takže grafy nereálné a HUD asi nejspíš také. Nechají se najít a vymazat ty které jsou dvakrát nebo začít znova sbírat info? Ani mi tak nejde o grafy jako spíše o HUD.

Díky za radu

• Hatapka
      Hatapka
      Bronz
      Hraji pouze na Partypokru a jediné srovnání mám s PTR a pak graf s kešky který mi přijde i na mojí hru velmi divný a takhle se rozjel až po osudném kopírování :f_biggrin:

A do kopírování mi to s PTR sedělo na počet odehraných hand a jinak díky za rady
    • nickProrok
      nickProrok
      Bronz

Vyloženě pro holdem manager jsem žádný nástroj pro odstraňování duplicit nenašel...
      Jak už zmínil "není všechno ZLATO, ..." holdem manager již obsahuje kontrolu duplicit ve fázi importu, ale není 100%...
      S duplicitami jsem se setkal jak já sám, tak i další hráči.

Pro postgre pravděpodobně takový nástoj taky neexistuje. Musel by to být nesmírně sofistikovaný nástroj,
      který dokázal generovat příkazi na základě autodetekce /organizace/ typu - sloupců a řádků db, aniž by db naboural.

Asi bych doporučil:

:heart: Ujistit se, že v db skutečně jsou duplicity (mě s tím pomohl Holdem Vision : )
          Nevím. Třeba zkus vyexportovat všechny handy do jedné složky na plochu a pokud máš "podezření"
          na nějakou handu, tak dej pomocí Windows hledat její číslo právě v této složce.
          Pokud najdeš >=2 handy s tímto číslem stojíš před problémem duplicitních hand.

:heart: Pokud ano. Zkusit zažádat Party Poker o kompletní HH pro tvůj nick.
          Party Poker moc neznám, možná tě pošlou někam... ; )

:heart: Nebo použij postup z holdem manager fóra (odkaz výše).
          To znamená vše reimportovat. Jestli se bude problém opakovat, to je otázka"?!
          Import 40K hand by však nemělo trvat moc dlouho - za zkoušku nic nedáš. Maximálně pár minut.

GL

edit:
      Nebo se v Preflop Cards zaměř na konkrétní handu a seřaď si to dále podle velikostí potů.
      Pokud ovládáš filtry, mužeš zkusit i je. Dostačující by mělo být však zmíněné automatické řazení ;)

• Hatapka
      Hatapka
      Bronz
      Díky ti za rady a už se s tím snad nějak poperu. ;)