Ipoker soft

• justHany
      justHany
      Bronz
      Registrace: 09.05.2011 Příspěvky: 194
      Včera po session jsem projížděl forum. Narazil jsem na pár článků o softwarech heren. A snad v každym je zmíňka o Ipoker softu jak je hrozný(hraju tam už 4 měsíce) a nevim jeslti mi něco uniká nebo o něco přicházim :f_biggrin: . Zajímalo by mě co vám na něm vadí popřípadě jestli o něco ,, nepřicházim,, hraním na něm :D . Jinak je tohle jak trollování,,, ale mě jen fakt udivilo, že na něj každej tak nadává,,,,,
  • 13 odpovědí
    • joehovado
      joehovado
      Bronz
      Registrace: 16.03.2010 Příspěvky: 371
      Je HW náročný to je jedna věc, potom tam není timebank, není tam možná tak dobrá table selekce, kvůli tomu jejich pomalému systému nových turnajů a tak, ale už jsem si nějak tak zvykl po 1200+ sng :D .
    • justHany
      justHany
      Bronz
      Registrace: 09.05.2011 Příspěvky: 194
      To bude asi ono :f_biggrin, já Ipoekr obíhám kvůli 200% FDB, takže mi to kompenzuje :)
    • peedek
      peedek
      Stříbro
      Registrace: 26.09.2010 Příspěvky: 784
      Podle mě iPoker soft není až zas tak špatnej, určitě se na něm dá hrát, ale když to srovnám např. s PokerStars, tak je horší snad ve všem. Sou to většinou jen detaily, ale když se to všechno posčítá, tak to kazí takovej ten herní komfort, který jako hráč potřebuješ. Podle mě jde o to, že vývojáři softu PokerStars se snaží vyslyšet potřeby svých hráčů a implementují jejich požadavky v podobě updatů klienta PokerStars. Než že by iPoker taky neupdatovali svůj soft, ale příde mi, že jsou dost pozadu.

Teď zkusim z hlavy vyjmenovat pár těch detailů, určitě by se dalo vzpomenout na mnoho dalších:
      • Spuštění klienta - PokerStars klient se spustí rychleji než iPoker
      • Multitabling - chybí layouty. iPoker nabízí pouze funkci split tables nebo cascade, ale pokud někomu vyhovuje specifičtější rozložení stolů, pak si je musí vždy ručně nastavovat. Co mi u iPokeru taky vadí je, že občas když třeba dělám něco jinýho ve windowsech, pak často zjistím, že jsem buď sitout nebo mě okno upozorní na hru těsně před vypršením času na akci, nestihnu zahrát a zahodí se mi karty. U Starů mají popupy při akci mnohem víc vychytaný
      • Vzhled - chybí možnosti výběru vzhledu stolu a loby, které vyhovuje uživateli. PokerStars nabízí určitě přes dvacet různých vzhledů stolu a dva vzhledy loby
      • Animace - PS mají plynulejší animace rozdávaní a vykládání karet. iPoker občas zamrzá. Celkově mi hra na Stárech připadá taková plynulejší
      • Dlouhé načítání cashieru a položek v něm (Deposit, withdraw,...)
      • Replayer - teprve nedávno ho iPoker integroval, je horší než u PS a dlouho trvá než se načtou jednotlivý handy
      • Podle mě iPoker neumí reconnect dyž ztratí spojení - nebo aspoň mě se nikdy znovu nepřipojil, musel sem ho vypnout a zapnout
      • Mnoho dalších možností nastavení co mi chybí je například nastavení sázek slideru, ukládání hand history do vybrané složky, omezení výše vkladu do turnaje (velmi prospěšná funkce pro tiltující hráče). Tak mě ještě napadá, je iPoker vůbec v češtine? Mám pocit, že ne...
      • Ipoker má taky vyšší fee u SNG turnajů, zejména na microstakes je fee 20% a to už se těžko poráží.
      • Mnohem menší výběr turnajů než na PokerStars
      • Na PS taky můžeš nově ukázat jen jednu kartu. Na iPokeru tohle nejde

Tak to je asi můj pohled
    • opal99
      opal99
      Black Member
      Registrace: 05.02.2008 Příspěvky: 8,270
      Moj super strucny nazor: Kazdy software je horsi ako PokerStars... V kvalite nasleduje PartyPoker a hned za nimi iPoker. Vsetky mensie herne/networks to maju este horsie, takze ipoker je vlastne jeden z naj. :f_cool:
    • Fiskantes
      Fiskantes
      Coach
      Coach
      Registrace: 25.05.2011 Příspěvky: 7,773
      Túto tému presúvam do sekcie "software" pre zvýšenie prehľadnosti na fóre.
    • popkoba
      popkoba
      Bronz
      Registrace: 04.08.2011 Příspěvky: 338
      mam problem s ukladanim HH z ipoker siete,konkretne je to herna paddypowerpoker.HH sa mi sice uklada na disk ale v nejakom cudnom XML formate na ktory ked kliknem tak sa mi otvori odkaz cez internet explorer a su tam len nejake hakybaky.vie niekto helfnut?
    • peedek
      peedek
      Stříbro
      popkoba původně napsal
      mam problem s ukladanim HH z ipoker siete,konkretne je to herna paddypowerpoker.HH sa mi sice uklada na disk ale v nejakom cudnom XML formate na ktory ked kliknem tak sa mi otvori odkaz cez internet explorer a su tam len nejake hakybaky.vie niekto helfnut?
      A co konkrétně s tim souborem chceš dělat? Je to sice XML soubor ale třebas Holdem Maneger by si s tim měl normálně poradit
    • popkoba
      popkoba
      Bronz
      konkretne som si chcel vytiahnut nejake handy na rozbor,prehnat ich cez nejaky handconverter a pastnut na forum. HM totiz nepouzivam
    • peedek
      peedek
      Stříbro
      Tak jedině jestli existuje nějakej jinej program, kterej by to přežvejkal. Já ho ale neznám, používám HM. Možná někdo tady na fóru někdo bude vědět...
    • popkoba
      popkoba
      Bronz
      a nevies ci HM2 trackuje aj omahu?skusil by som aspon trial
    • peedek
      peedek
      Stříbro
      Já používám ještě furt HM1, ale HM2 určitě trackuje i omahu. Dyžtak se radši ještě zeptej v tomhle vláknu, který se věnuje HM2.
    • opal99
      opal99
      Black Member
      Registrace: 05.02.2008 Příspěvky: 8,270
      Cau;

HM2 netrackuje Omahu. Preto exituje OM2 - Omaha Manager 2... ;)
    • peedek
      peedek
      Stříbro
      Jasně chápu jak to myslíš, OM2 existuje...Ale podle mě dyž si stáhneš trial HM2, tak v tom máš i OM2 nebo se pletu? Pokud ne tak si stáhni rovnou OM2 trial