[HU] JK postflop line

• acceleration123
      acceleration123
      Platina
      Registrace: 11.12.2010 Příspěvky: 5,312
      Handa proti regovi, hráli jsme spolu na dvou stolech, z nějakého důvodu mi připadal "hrozně agro" (což, když jsem reviewoval zápasy tak taková pravda nebyla a ve skutečnosti byl docela straightforward), ale docela mi atakoval limpy. I tak se mi ale ten limp tady preflop nelíbí, není to dobře zahrané, je to jasný raise pre. Call na flopu je stnd, na turnu soupeř check/calluje. Jeho range mi skoro přijde jako J9,Q9, něco takového možná JT, QT, kterou si cbetnul na flopu protože to chtěl sebrat už tam a teď se s tím rozhodne pro check pro "potcontrol" a jakože mám showdown a nějakou draw tak to checkuje ... Jako myslím, že určitě barreluje dva páry i straight, tím checkem by akorát ztrácel value ... ale možná, že takhle na blank riveru se teda dalo spíš betnout míň např. 100 a dostat crying call od 9x, Tx ? Nebo když už calloval turn je schopný callnout i river shove ?

Poker Stars No Limit Hold'em Tournament - t10.00/t20.00 Blinds - 2 players - View hand 1519193
      DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

BB: t480.00 24 BBs
      Hero (BTN/SB): t520.00 26 BBs

Pre Flop: (t30) Hero is BTN/SB with J :spade: K :spade:
      Hero calls t10, BB raises to t60, Hero calls t40

Flop: (t120) K :club: T :diamond: A :spade: (2 players)
      BB bets t60.00, Hero calls t60

Turn: (t240) 9 :club: (2 players)
      BB checks, Hero bets t100.00, BB calls t100

River: (t440) 6 :spade: (2 players)
      BB checks, Hero bets t261.00, BB folds

Final Pot: t440
      Hero wins t440.00
  • 1 odpověď
    • BOBOsvk
      BOBOsvk
      Bronz
      Registrace: 14.02.2010 Příspěvky: 2,505
      hmm ak je to ako pises ja by som ten turn cekol, cim by si dal najavo, ze mas nejaku T mozno K a mohol skusit este betnut river (to sa tyka longrunu)

neviem ci ta bude nejak extra casto callovat na turne (imo mal nejaky FD , J8 alebo nieco podobne0