/200 K5o freeplay

• s0cru3l
      s0cru3l
      Zlato
      Registrace: 03.03.2011 Příspěvky: 4,011
      PokerStars - $6.45+$0.55|100/200 NL (9 max) - Holdem - 5 players
      Hand converted by PokerTracker 3

Hero (BB): 3,890.00
      UTG: 2,945.00
      CO: 3,255.00
      BTN: 2,435.00
      SB: 975.00

SB posts SB 100.00, Hero posts BB 200.00

Pre Flop: (300.00) Hero has 5:club: K:spade:

fold, fold, BTN calls 200.00, fold, Hero checks

Flop: (500.00, 2 players) 6:heart: K:club: J:diamond:
      Hero bets 255.00, BTN calls 255.00

Turn: (1010.00, 2 players) 6:spade:
      Hero checks, BTN checks

River: (1010.00, 2 players) 7:diamond:
      Hero checks, BTN bets 800.00, fold

staty: 33/5(42) limp 33% (8/24)

Na flopu jsem nevěděl, zda jít c/r nebo leadnout.
      Na turnu jsem měl vsadit podruhé, ptž. se vlastně nic nezměnilo a pokud by mě znovu dorovnal, tak by bylo zřejmě správné c/f river.
  • 5 odpovědí
    • joehovado
      joehovado
      Bronz
      Registrace: 16.03.2010 Příspěvky: 371
      Tady jsi v olimpovaném potě a nevíš absolutně na čem jsi, asi bych tu zvolil way ahead/way behind hru. Jedna věc ten board je naprosto dry, nicméně budou tam nějaké gutshoty soupeře, občas OE a trefené pár. Já bych tu hrál levně do showdownu, případně pokud soupeř neprojeví známky agrese a budeš mít dobrý read nějaký value bet na riveru to zpraví. Každopádně moje zkušenost s tímto typem hráče je taková, že je ochoten celkem solidní kombinace hrát velice pasivně, takže bych se nedivil kdyby tam měl K good kicker a podobné, takže opatrně tady :) .

Jinak mi přijde, že by jsi měl občas hrát nějaký slowroll přijde mi, že se to tam snažíš vždycky strašně hrnout i když není třeba :) 6 kicker žádná sláva.
    • Shikamaru917
      Shikamaru917
      Bronz
      Registrace: 10.04.2010 Příspěvky: 3,900
      joehovado původně napsal
      6 kicker žádná sláva.
      Ale na riveri mal uz J kicker :P :D :D :D

Taktiez by som to zahral ako pisal joe, lacno do showdownu, c/c/c, a na riveri by som mu ale nejaky ten mensi bet uz asi callol :)
    • s0cru3l
      s0cru3l
      Zlato
      Registrace: 03.03.2011 Příspěvky: 4,011
      Já jsem chtěl pot rovnou ukrást - docela často narážím na takové typy hráčů, kt. si limpnou a pak to ochotně skládají pf, tak jsem to chtěl pouze zkusit.

Nicméně mám showdown value a vámi navržená hra by byla vhodnější.

Bohužel já zpomalit moc neumím(i když na tom pracuji).
    • strategic12
      strategic12
      Bronz
      Registrace: 05.06.2011 Příspěvky: 2,465
      Na flope sa mi viac pozdáva lead ako c/r, lebo btn je limper a nemusel by betnúť. Získam tým value z Jx rúk.

Na turne sa nič nezmenilo, tak by som znovu betol.

Ako to bolo hrané... Check na turne mohol podnietiť banditu k stealu na rivere. Môže betnúť ako bluf, s Jx, (s horším K si pot rozdelíte), a s rukami, ktoré sú lepšie ako tvoja. Táto skutočnosť robí z callu veľmi ziskovú záležitosť. :)
    • Duncan737
      Duncan737
      Platina
      Registrace: 09.08.2010 Příspěvky: 3,229
      Ahoj,

lead a pak give up je snad nejhorší lajna.

Víceméně bych se rozhodoval podle soupeře. Pokud po flopu hodně calluje, tak bych prostě leadnul a betoval i další streets a tahal value z Jx, OESD, gut shotů a random blbostí. V takovém případě bych však pokračoval v sázení nebo případně indukoval, nemůžeme pak ale po callu handu vzdávat.
      Tak jak je to teď hrané, tak může lehce mít QT, AT, Q9 atd.

Pokud nás s GS moc callovat nebude a těžko z něj budem tahat value, tak je už je lepší uvažovat o nějakém pot controlu stylem check/call.