Blog:arzimar aneb kam to asi dotahnu?

• arzimar
      arzimar
      Bronz
      Registrace: 24.03.2011 Příspěvky: 902
      Vítejte na mém blogu

Tak jsem se konečně "dokopal" k tomu, abych si také já založil svůj blog.
      Dlouho jsem s tím otálel (lenost a nechuť něco psát :) ), ale zjistil jsem, že já ten deníček :f_biggrin: potřebuji a mohl by mi také pomoci v mé pokerové
      kariéře.
      Proč???
      Já prostě potřebuji mít někde napsaný, čeho chci dosáhnout, jak toho chci dosáhnout a také cíle dlouhodobé i krátkodobé :D :D

Jmenuji se Martin a s pokerem jsem se seznámil v únoru 2011. Do té doby jsem hrával na pc hry, zejména strategie ze série Total War. Teď už hraji víceméně jen poker :f_love: :f_love:
      Prvních $25 jsem provedl na Bwin a hned po 14 dnech jsem zaznamenal první
      úspěch v Mtt-6. místo a krásných $30. Samozřejmě jako asi většina jsem si myslel co že to nejsem za kinga a že na tom vlastně nic není. Óóó jak jsem byl hloupoučký :f_mad: . Dnes, když se na to zpětně dívám, tak si uvědomuji jaká jsem byl fish. Teda néé že bych jí dnes nebyl, ale tenkrát jsem byl total fish :D .
      Br jsem rozmnožil na nějakých $100, ale tahle herna mi moc nesedí, tak jsem něco vybral. V březnu objevuji Pokerstrategy.com a abych mohl sbírat body, tak jsem depositnul $25 na PartyPoker.
      Zde jsem se dostal na nl4 a současný br je $140. Dělám ale spoustu chyb a to je taky důvod proč zakládám blog. Potřebuji tady s někým rozebírat mou hru a o všem pěkně diskutovat :f_biggrin: . Věřím, že zdejší komunita a přátelská atmosféra jaká zde panuje mi pomohou někam se posunout ;) .

Takže tímto se taky hlásím do Cornieho výzvy ;)
      Toť zatím vše, když vás bude něco zajímat, klidně se ptejte, rád zodpovím ;)

mé největší chyby :f_cry:

:spade: kecá, nic nemá=call :f_biggrin:
      :heart: netiltuji :f_biggrin: -ty zmetku!! jak je možný že jsi to měl????
      :diamond: TPTK=mám nuts :f_biggrin:
      :club: připosratost :f_biggrin:

ještě cíle na listopad
      Číst články stříbrná sekce (bronz už mám), ale číst tak, abych si z nich něco odnesl!!! Takže dělat si poznámky, nejlépe sem a vracet se k nim před každou session :f_eek: .
      Shlédnout videa Porážáme nl50 5. a 6. díl´= udělat si poznámky.
      Momentálně zapracovat na odstranění chyb o kterých jsem psal výše.
  • 125 odpovědí
    • arzimar
      arzimar
      Bronz
      jeste sem soupnu graf
    • schiyza
      schiyza
      Bronz
      Registrace: 10.04.2011 Příspěvky: 2,250
      Zdravím a přeju štěstí :f_thumbsup:

Doporučuju hasenbratena celého - od prvního dílu. Sice začíná FR teoriemi, ale v těch videích je spousta myšlenek použitelných pro poker obecně. Velice dobrých.

Super jsou i twinnova videa!

A pro namlsání doporučuju video od TLN, které je tu jedno dané jako ochutnávka free. Dá se tam vidět, jak u toho přemýšlejí velcí pokeroví kluci.

GL.
    • arzimar
      arzimar
      Bronz
      Aaaa zdravim meho prvniho hosta ;)
      Hasenbratena sleduji od 1.dilu a ted jsem prave u petky. Samozrejme skouknu i ty dalsi,musim ale pekne pomalu at si z toho neco odnesu :D
    • schiyza
      schiyza
      Bronz
      Registrace: 10.04.2011 Příspěvky: 2,250
      Je fakt, že on to všechno říká tak rychle, že to musím občas zastavit a přemýšlet, co vlastně říká a srovnat si to v hlavě. Borec tenhle chlapík.
    • arzimar
      arzimar
      Bronz
      Porad nemuzu prijit na to jak sem vlozit graf a upravit podpis X( , jsem holt lama na tyhle veci :f_mad:
      ma dat v editoru rozsireny mod nebo jak?
    • arzimar
      arzimar
      Bronz
      http://imageshack.us/photo/my-images/850/grafhn.jpg/

Ze by? :D
      graf a kolem handy 3500 objevuji Pokerstrategy.com

Tak graf se mi zadaril, ale stale nemohu dojit na ten podpis,kdyz na to nekdo klikne tak aby ho to hodilo na blog.
    • kubesfilip
      kubesfilip
      Bronz
      Registrace: 06.07.2011 Příspěvky: 549
      Zdarec,

není to lepší takhle? :f_biggrin:

Co se týká podpisu, tak pomocí ikony vložit odkaz zadáš URL a následně je ještě potřeba zrušit zaškrtnutí všech třech bodů dole v nastavení.
    • Pepe1783
      Pepe1783
      Bronz
      Registrace: 07.07.2011 Příspěvky: 788
      Zdravím tě. Dobrý graf, blog budu sledovat.

Ať se daří.
    • arzimar
      arzimar
      Bronz
      kubesfilip :f_biggrin: ty jo,diky, to je urcite lepsi ;)

Jsem na tyhle věci opravdu lama takže se s tím teprve učím pracovat :D
      Ale já ty mouchy vychytám a pak to sem budu postovat jedna radost.

Pepe1783 na tom grafu je hezky vidět jak vždy po upswingu řeknu polovičce ať se jde podívat jak nám to pěkně leze nahoru :) . ona koukne a jde to dolů, tak už ji raději nic neukazuji :f_biggrin:
    • FreeScript
      FreeScript
      Bronz
      Registrace: 07.03.2009 Příspěvky: 565
      Ahoj arzimar,

pekný blog, určite sledujem.

S tým podpisom, keď tam chceš dať link, tak pri úprave podpisu musíš kliknúť na "Nastavení" a odznačiť "Deaktivovat BBCode v tomto podpisu.". Potom sa tam už dá normálne vložiť link rovnako ako na fóre.

Budem držať palce.

S pozdravom,
      FreeScript
    • arzimar
      arzimar
      Bronz
      Ahoj FreeScript

Já to mám právě deaktivováno. Pak dám ten podpis do vložit odkaz-jméno URL-dá, o.k-zadejte celé URL-o.k
      Dám nahled a mám tam http//bla bla bla a nejde na to kliknout aby mě to hodilo na blog X(
    • kubesfilip
      kubesfilip
      Bronz
      Ten odkaz by měl vypadat takto:

[SPOILER]Vymaž jen ty tři hvězdičky a mělo by to fungovat..

[URL=http://cs.pokerstrategy.com/forum/thread.php?threadid=118472]Blog:arzimar aneb kam to asi dotahnu?[/URL***][/SPOILER]

Graf na fórum postneš tak, že na imageshack vpravo rozklikneš "Embed this image" a zkopíruješ forum link. Pak to bude vypadat, tak jak jsem to postoval já.
    • peca77
      peca77
      Bronz
      Registrace: 24.07.2011 Příspěvky: 884
      Čau, konečně sis udělal blog :f_cool: GL ať se daří na NL4 :]
    • arzimar
      arzimar
      Bronz
      kubesfilip: tak konečně se podařilo :D , moc děkuji, dobrá práce ;)

peca77: čau chlape, už mě to donutilo :) . tobě taky GL a dlouho jsi neupdatoval blog tak dej vědět jak se daří ;)
    • arzimar
      arzimar
      Bronz
      3.den ve výzvě

Jedním slovem " hrůza "
      Začátek výzvy se mi vůbec nevyvedl X( . Moc jsem toho nenahrál( 598 hand) ,znáte to-předvánoční nakupy apod.Mozná je to i dobře,protože když už jsem se rozhodl k tomu sednout, tak mi absolutně nic nechodilo-J3o,72o a jiné top handy ;) .Když už jsem něco dostal, tak jsem vůbec nic na boardu netrefil.
      Nakonec jsem teda rád, že jsem aspoň BE :D .

Z čeho mám ale radost je fakt, že jsem foldoval ve správných situacích a nehrnul jsem se bláznivě do showdownu s jedním párem.Snažil jsem se hrát zodpovědně,držet si správný mindset a nedělat hero cally.Uděluji si pochvalu :f_grin: .

Za co se naopak pochválit nemůžu:

-nechám se někdy unést a zapomínam na odds/outs!!! (tak takhle ne hochu,takhle by to dál nešlo)

- i velryba může mít nuts!!!(párkrát už jsi se o tom přesvědčil)

-tilt/ego-ryba mě obere s nějakým šrotem a já mám potřebu ji to vrátit :D (hlavně když mám 17 outů a nepřijde ani jeden)

Takže tohle jsou věci na které teď zaměřím pozornost a pokusím se je odstranit(plán na příští týden)

Mám sice br $140, na nl4 v pohodě,ale silně uvažuji nad tím,že se na chvilku vrátím na nl2 kde to celkem porážím. Tam bych se mohl pokusit odstranit ty me leaky.A až budu mít opět jistotu, tak se vrátit na nl4. Co vy na to, nějaké rady,tipy? :D

Dnes si ještě pustím 5.díl od Hasenbrantena a potom možná nejaký Mtt.

Snad bude další týden lepší.Jsem rád,že jsem se přihlásil do výzvy a doufám,že i přes drobné neúspěchy na začátku mi mé nadšení vydrží ;) .
      GL všem.
    • FreeScript
      FreeScript
      Bronz
      Registrace: 07.03.2009 Příspěvky: 565
      Ahoj arzimar,

ten nápad z prechodom na nižší limit, kde môžeš lacnejšie odstrániť svoje leaky a potom sa vrátiť späť sa mi páči. Sám som asi pred týždňom prešiel na NL4 z NL10, kde som robil veľmi drahé chyby. Na NL4 sa mi hneď zlepšil mindset lebo sa tam hra oveľa ľahšie beatuje a aj najväčšie leaky sa mi podarilo rýchlejšie odstrániť.

Keby ma to napadlo pár týždňov skôr tak som mohol dosť veľa ušetriť :f_biggrin:

FreeScript
    • kubesfilip
      kubesfilip
      Bronz
      Taky jsem se dočasně přesunul na NL2 dokonce i ze SH na FR, jelikož jsem dělal tak neskutečný hovadiny, že jsem odpalil skoro celej roll. :f_biggrin: Každopádně jsem rád, že ostatním to dochází dříve jak mě. Pokud to chceme brát vážně, tak je potřeba učit se už od mikra a naučit se správné návyky.
    • arzimar
      arzimar
      Bronz
      Díky za podporu ;) , vracím se na nl2 a dokud nebudu cítit pevnou půdu pod nohama tak žádný nl4.
    • arzimar
      arzimar
      Bronz
      STOP!

Tak si musím dát pausu X( . Nejde to ani po přechodu zpět na nl2, dnes -$3,50
      Minimálně 2 dny nebudu hrát a zaměřím se pořádně na studium.Mindset mám na bodu mrazu,vůbec si nevěřím a dělám zbytečný kraviny :f_mad: .
      Pokusím se dokončit výzvu "učíme se vyhrávat" (snad to časově zvládnu) a zaměřím se na videa a stř. články. Hlavně si ale musím dát do pořádku hlavu,dokud tam nebude čisto,tak nebudu hrát :) . Vám ostatním přeji hodně štěstí u stolů ;) .