HEM 2 - zobrazeni karet z minule hry

• PaldaR69
      PaldaR69
      Bronz
      Registrace: 24.05.2011 Příspěvky: 25
      Nazdar bazar.

Mam problem se zobrazenim karet z minule hry - HEM umi po ukonceni hry na stole zobrazit co kdo mel na ruce a zobrazit karty ktere prisly na board. V HEM 1 mi vse slapalo OK, ale v trialce HEMu 2 mi to zobrazuje kraviny, presneji receno mi to porad dokolecka zobrazuje furt to same a nevim, kde bych co jeste mohl nastavit. U hracu mi to ukazuje AA, 22, 33 .... a na boardu pokazde jiny zmatek...

Poradi nekdo?? ;)
  • 3 odpovědí
    • Ic3g3org3
      Ic3g3org3
      Platina
      Registrace: 12.10.2009 Příspěvky: 3,300
      Tohle mi jednou HEM dělal taky, stačil ale restart programu.

Zkontroluj si cesty k HH a jestli ti ji herna ukládá v angličtině. Pokud máš tohle v pořádku, tak kontaktuj support HM. HM2 má ještě poměrně spoustu chyb, a budou rádi za každý chybový report.
    • cib007
      cib007
      Bronz
      Registrace: 07.09.2011 Příspěvky: 178
      U stolu se zobrazuje jakýsi HUD se souhrnými statistikami stolu (většinou vlevo nahoře). Klikni na "Settings" a zkontroluj, jestli náhodou nemáš zaškrtlou volbu "Show mucked card position". To umožňuje uspořádat, kde se mají zobrazovat karty z minulé handy - právě pomocí "falešných karet" AA, 22, 33, atd. AA patří tobě, 22 patří k hráči který sedí za tebou atd.
      Když zaškrtnutí volby "Show mucked card position" zrušíš, měly by zmizet i ty falešné karty.
    • peedek
      peedek
      Stříbro
      Registrace: 26.09.2010 Příspěvky: 784
      Tak tak Cibb007 má pravdu. Tyhle karty jsou určený aby sis moh nastavit pozice, kde se budou karty z minulý hry zobrazovat. Akorát bych poopravil, že AA nepatří tobě, ale hráči po leivci dealera. 22 pak hráči po levice hráče AA atd.