/300 Tpwk Itm

• s0cru3l
      s0cru3l
      Zlato
      Registrace: 03.03.2011 Příspěvky: 4,011
      PokerStars - $6.45+$0.55|150/300 NL (9 max) - Holdem - 3 players
      Hand converted by PokerTracker 3

BB: 4,539.00
      BTN: 1,878.00
      Hero (SB): 7,083.00

BB posts ante 25.00, BTN posts ante 25.00, Hero posts ante 25.00, Hero posts SB 150.00, BB posts BB 300.00

Pre Flop: (525.00) Hero has T:club: 6:spade:

fold, Hero raises to 600.00, BB calls 300.00

Flop: (1275.00, 2 players) T:spade: 5:club: 7:club:
      Hero bets 650.00, BB raises to 2,100.00, Hero raises to 6,458.00 and is all-in, BB calls 1,814.00 and is all-in

Turn: (9103.00, 2 players) 2:heart:

River: (9103.00, 2 players) K:heart:

31/22(59) rflop 0/4

Zajímalo by mě, zda se dá takhle v BvB potu zahodit TP.
  • 8 odpovědí
    • joehovado
      joehovado
      Bronz
      Registrace: 16.03.2010 Příspěvky: 371
      Jestli to chceš hrát, tak to pushni preflop rovnou, tento se bude rád koukat na flop proti minraisu a při pushi si rozmyslí hrát blbosti a skončit 3.
    • Shikamaru917
      Shikamaru917
      Bronz
      Registrace: 10.04.2010 Příspěvky: 3,900
      Fold pred flopom a nieje co riesit :) slaba ruka BvB proti loose superovi, toto nema cenu ;)
    • s0cru3l
      s0cru3l
      Zlato
      Registrace: 03.03.2011 Příspěvky: 4,011
      Pravda, ale pushovat 15bb se mi moc nechtělo, zvlášť, když moje image byla docela pochroumaná, jelikož jsem je všechny hodně šikanoval.

Ale zase se mi to nechtělo složit. Soupeř se mi moc nelíbil a říkal jsem si, že bych ho stejně mohl případnou crazy akcí na flopu dostat ze hry i bez handy(to se zrovna nepovedlo).
    • joehovado
      joehovado
      Bronz
      Registrace: 16.03.2010 Příspěvky: 371
      Shikamaru917 původně napsal
      Fold pred flopom a nieje co riesit :) slaba ruka BvB proti loose superovi, toto nema cenu ;)
      T6o BvB neni zase tak slabá ani proti loose soupeři, on tu nemůže být tak loose, protože je ohrožena jeho pozice v turnaji a nebude tu callovat loose. Mě ten push přijde good ho tlačit a obírat o žetony a držet si tam přitom toho shorstacka a mít super pozici v HU.
    • strategic12
      strategic12
      Bronz
      Registrace: 05.06.2011 Příspěvky: 2,465
      Pred flopom som za push. Mal by vychádzať ziskovo, lebo BB sa musí krotiť vzhľadom na shortstacka.

Protihráčov raise na flope musíme brať ako push, lebo po tvojom repushi má odds 4:1 a musí dorovnať všetko, s čím raisol. Ten raise vyzerá silne, t.j. silnejšia T, sety, FD a FD s párom.

Proti banditovmu takmer pushu máš odds 2.8:1, čo proti jeho range nestačí. Máš približne 30-35% a potrebuješ 41%. Takže fold je najlepšie riešenie, ostane ti pohodových t5800. :s_cool:
    • Shikamaru917
      Shikamaru917
      Bronz
      Registrace: 10.04.2010 Příspěvky: 3,900
      Moje nazory sa casto lisia :D Ale push pred flopom sa mne osobne nezda idealny, ten super je dost loose nato, aby nam callol 15bb push s nejakou iba priemernou rukou :) Ak tam bude super callovat 20% tak budeme stratovy :) Ja si myslim ze podla jeho loose statov nas takto casto bude callovat, podla mna aj sirsie :tongue:

Na to ci raise pred flopom nemozem nic povedat, kedze tam nevidim ziadne statistiky ako BB fold to steal a podobne ;) Takto sa to tazko urcuje, ale nemyslim si aby toto bol vhodny spot na kradnutie s takto slabou rukou

EDIT: tento hrac sa nebude pri nasom pushi az tak vyrazne krotit, kedze ide o dost loose hraca :)
    • strategic12
      strategic12
      Bronz
      Registrace: 05.06.2011 Příspěvky: 2,465
      Je to možné, že bb bude loose pri callingu, ak sú tieto štatistiky nefiltrované. :)

Ak by boli filtrované, tak je to celkom tight hráč. ?( Aké sú tie štatistiky, Hanzi?
    • Duncan737
      Duncan737
      Platina
      Registrace: 09.08.2010 Příspěvky: 3,229
      Ahoj,

ten minraise se mi vůbec nelíbí proti loose soupeři, protože jsi nenapsal jinak, předpokládám, že se jedná o nefiltrované staty. Bude tě často callovat a co chceš dělat OOP s T6o? Podle čeho usuzuješ, že jsi schopen ho vyhnat po flopu? A proč vlastně vůbec riskovat po flopu s takovou handou, když moc lepších flopů než tento neobjevíš.

As played bych asi neskládal, může tam mít spoustu nesmyslů, draws, nečekám, že by ti na minraise v pozici moc hand skládal, takže jeho range může být široká.

Ideálně bych to ale řešil buď pushem nebo limpem. Proti takto loose hráčům i ten limp nemusí být moc dobrý, protože nás může často atakovat a záleží i na tom, jak velký má went to showdown.

Co se pushe týče, tak si myslím, že se vejdeme do těch 22%, které musí callovat, abychom byli profitabilní. Co se mi ale moc nelíbí je to, že proti 15% calling rangi máme diff "jen" 0.27. Což se může zdát dost, ale ta range není až tak jistá a hlavně točíme 15bb a chip lead, když je 6bb SS. Zbytečně varianční záležitost imo.

Obecně proti loose soupeři, který nás může často překvapit svou hrou, bych se vůbec nebránil foldu. Nemusíme ždímat každou value z variančních spotů.