t20 KK slowplay

• joehovado
      joehovado
      Bronz
      Registrace: 16.03.2010 Příspěvky: 371
      Protihráč slabší reg, mám na něj read, že jeho range beatuji ve většině případů. A jsem si jistý, že board jeho range netrefil můžu tady zahrát ty KK postflop a takhle ví, že já KK nehraju a mam z něj šanci dostat trochu víc než když dám 3b preflop?
      iPoker - $1+$0.20|<> NL - Holdem - 9 players
      Hand converted by PokerTracker 3

CO: 1,500.00
      BTN: 3,020.00
      Hero (SB): 1,480.00
      BB: 1,500.00
      UTG: 1,500.00
      UTG+1: 1,500.00
      MP: 1,500.00
      MP+1: 1,500.00
      LP: 1,500.00

Hero posts SB 10.00, BB posts BB 20.00

Pre Flop: (30.00) Hero has K:diamond: K:club:

fold, UTG+1 calls 20.00, fold, MP+1 raises to 100.00, fold, fold, fold, Hero calls 90.00, fold, fold

Flop: (240.00, 2 players) T:spade: 9:spade: 7:diamond:
      Hero bets 120.00, MP+1 calls 120.00

Turn: (480.00, 2 players) 6:heart:
      Hero bets 240.00, MP+1 calls 240.00

River: (960.00, 2 players) 5:heart:
      Hero bets 460.00, MP+1 calls 460.00
  • 9 odpovědí
    • s0cru3l
      s0cru3l
      Zlato
      Registrace: 03.03.2011 Příspěvky: 4,011
      Já bych pf nikdy KK necalloval(pokud do mě samozřejmě soupeř nepushne), ptž. tam přijde A board a nevím na čem jsem.

Ten db - tam jsi se asi bál, že ti soupeř nebetne a tak jsi leadnul sám.
      Od toho turnu už bych se snažil do levného SD, ptž. se mi ten board vůbec nelíbí.
      Na riveru bych tozhodně nebetoval. Tam tě většinou callne jenom lepší ruka.

btw. nemyslíš spíš slowplay než slowroll, ptž. slowroll mám spojený s úplně něčím jiným(když máš AA a hraješ komedii, bereš time bank než dorovnáš AI pf, atd.)
    • joehovado
      joehovado
      Bronz
      Jak jsem psal toho boardu jsem se vůbec nebál, byl jsem si jistý, že ho netrefuje. Maximálně AT, TT je jediná ruka a tu by hrál agresivněji postflop. Jsem donkbetoval, aby jeho případné JJ,QQ, AK, AQ mi zaplatil. On zná mě, že bych tady calloval handy jako AK, AQs možná nějaké páry nevim no přišlo mi to good. Samozřejmě s A na flopu bych musel zahodit, ale s tímto rizikem jsem to takhle zahrál, měl jsem šanci z něj něco vytáhnout než v 3b potu.
    • Shikamaru917
      Shikamaru917
      Bronz
      Registrace: 10.04.2010 Příspěvky: 3,900
      Sice vravis ze mas ne neho read ale nedal si ziadne staty na neho :tongue:

Podla statov a readu (ako si napisal) by som sa rozhodol, ci 3bet pred flopom, ako siroko je nas tu schopny callnut - je sa tu schopny stacknut povedzme s 99 alebo AQ? :) Ale casto by som 3betoval, mozno troska menej, aby nam to super zaplatil ak je fakt slaby :)
      Ale ak je to velmi agresivny super, tak by som to slowplayoval :D Toho A na flope by som sa nebal, aj keby sme ho 3betovali a to A na flop pride, tak stale nevieme kde sme, resp. tazko by sa nam to zahadzovalo, kedze sa vyjadrujeme ako prvy ;)

Ak pises ze jeho range ten flop netrafia, ani board, tak preco donkbetujes?? Co cakas ze ti zaplati? Ak vies ze ten flop netrafil, tak tym donkbetom nam nic nezaplati predsa, a ak ho trafil nejako silno - povedzem set, tak mu odovzdame cely stack a uplne zbytocne :tongue:

Po tom calle na flope vyzera zen drzi nejaky stredny par, mozno 88, mozno set, mozno nejaku kombodraw ako QJs... :tongue: Ak je to fakt slaby reg tak mozno aj 2 pary? ?( :D Preto by som velmi zetony do stredu stolu netlacil :)
    • joehovado
      joehovado
      Bronz
      Takový standard hráč 12/7 4% limp 3b-4% AF: 40% steal stats BB,SB,BU 27/17/8 1800 hand, ale prostě ta situace je velmi specifická a prostě si nemůžu pomoci, ale líbilo se mi to takhle zahrát i když to nedokáži přesně popsat moje myšlenkové posuny. Prostě on zná mě já znam jeho a toho jsem právě využil v nestandartním pojetí mé hry kde on čekal trochu něco jiného. Co on si může myslet co bych tam callnul, když má najetou mojí hru, slabší páry na set mining tu necompletuju OOP, jedině AJ-AK a občas nějaké páry jako 99-JJ, ale ty většinou buď 3betuji a nebo 99 i shodim proti openraisu z UTG a to právě to co ho zmátlo položí si mě na AK-AJ. Jeho range tam bude TT+ (někdy spíš JJ+ je hodně tight na UTG) a AQ+. Přičemž na flopu mi to přišlo super good to donknout, protože když bude mít overpár tak mě raisne a když bude mít AK,AQ, tak to může callnout, protože to jsou přesně handy, které ode mě očekává a já si myslím, že jeho myšlenkový pochod je takový, že se ho snažím vyhnat z potu s dvěmi over, protože ten donkbet často nepoužívám, tak neví co má čekat a může si myslet toto a proto mi dal call na flopu. Já jsem si jistý, že není trefený a můžu pokračovat ve svém plánu, když mě ani na turnu neraisne, tak jsem si prostě jistý, že jsem lepší a často tady právě lidi dělají chybu, že vezmou AK, AQ callnou flop nic nepřijde a řeknou si já mu to prostě nevěřim, tak callne i turn s tím, že to bude split a nebo vyhraje s AK proti AQ a zbytečně se tady commitne, proto jsem pokračoval ve svojí lajně a vsadil znovu, kde už to prostě musel doplatit, když callnul ten river. Jako standartní zahrání bych to takhle nehrál, ale prostě jsem využil jeho slabiny :) a dostal z něj nějakou value ve spotu, který ode mě nečekal, že bych takhle zahrál overpár.

Trochu spam, ale jinak to vyjádřit lépe nedokáži :D , třeba se do toho trochu zanoříš :) . Každopádně ať je to dobře nebo špatně to mě zajímá, jestli se dá udělat takováhle kreativní pastička postflop, když člověk ví na čem je a je si jistý svým readem. :f_cool: Prostě jsem měl chuť zkusit trochu něco jiného než standartní play.
    • TheBoxerman
      TheBoxerman
      Bronz
      Registrace: 12.09.2011 Příspěvky: 185
      Myslím že si to zahrál pěkně. Bez historie bych to ale raisnul prf.

A myslímm že tam ten člověk zahrál něco jako AT nebo A9. Víš co měl za handu? Podle tvého nadšení je jasné, že jsi tu handu vyhrál :D takže asi bohužel. viděl bych to z 90% na A9,AT
    • joehovado
      joehovado
      Bronz
      A9, AT tam neotevře ani náhodou. Každopádně jsem se stejně nakonec shodnul nad tím, že by bylo lepší hrát standartně 3b/ call,shove preflop, protože by mi nejspíš dal plnou rovnou.
    • TheBoxerman
      TheBoxerman
      Bronz
      Registrace: 12.09.2011 Příspěvky: 185
      S čím myslíš, že tě calloval? 22-44 by necalloval jak divej, QQ a JJ bych čekal na flopu 3bet.. Na druhou stranu s AT dát 5bb raise pf..
    • Duncan737
      Duncan737
      Platina
      Registrace: 09.08.2010 Příspěvky: 3,229
      Ahoj,

občas můžeme KK, případně AA callnou pre, pokud víme, že by soupeř hodně skládal na 3bet, s tím, že to chceme dělat proti pozdnějším pozicím.

Ale ta hra po flopu se mi vůbec nelíbí. Čeho tím chceš vůbec dosáhnout? JJ, QQ ti cbetne, dbet nic neřeší, ještě tak malý. AK-AJ, podle toho co raisuje, ti stejně na lead zahodí, pokud nemá suited, takže to, že nebude pravděpodobně cbetovat leadem nezachráníš.

Opravdu moc nevidím výhodu v tom leadu. Ani když jsem si pročítal komenty, tak jsem nic kloubného nenašel. Že překvapíš soupeře je sice moc pěkný, ale v jeho celkem úzko rangi toho moc nezměníš.

Naopak ve své rangi celkem v pohodě bude mít 77-AA, kde sypeš peníze. Záleží na jeho hře, jestli si ty setíky raisne, většina je ale bude spíš raisovat, takže po těch callech bych ho spíš putnul na JJ-QQ a nějaký suited overkarty.

Ale když to takhle donkneš, co budeš dělat na soupeřův raise? Pouštíš se tím imo do nepříjemného spotu. Protože raisne jen co tě beatuje. Reg, který není úplně blbý ti tu JJ, QQ na flopu neraisne. Bude raisovat for value nebo bluffovat. Protože co tady sakra reprezentuješ? Set? Sotva. Myslím si, že ta tvá podivná lajna hrozně láká po nějakém raisu a pak si hodně zavaříš, protože porážíš jen bluff.

Jediné co mě napadá, že se snažíš pot kontrolovat, ale jinak fakt nevím, jak si to mám vyložit. :)
    • joehovado
      joehovado
      Bronz
      Nevim crazy play, reg to asi nebyl po tom co ukázal za handu je to šílená play, ale tahal jsem value z jeho AK, každopádně 3b pre je lepší určitě a neřešit blbosti ...