PP 1$ turbo AKs

• xxBZUCOxx
      xxBZUCOxx
      Bronz
      Registrace: 12.11.2008 Příspěvky: 231
      Party Poker No-Limit Hold'em, 1 Tournament, 20/40 Blinds (10 handed) - Party-Poker Converter Tool from FlopTurnRiver.com

UTG+2 (t2000)
      BB (t2000)
      CO (t2000)
      MP1 (t2000)
      Button (t2500)
      MP3 (t2000)
      UTG (t2000)
      MP2 (t1540)
      UTG+1 (t2000)
      Hero (SB) (t1960)

Hero's M: 32.67

Preflop: Hero is SB with K, A
      2 folds, UTG+2 calls t40, 5 folds, Hero calls t20, BB checks

Flop: (t120) 9, J, 10 (3 players)
      Hero checks, BB bets t60, UTG+2 raises t160, Hero calls t160, BB calls t100

Turn: (t600) 8 (3 players)
      Hero checks, BB bets t300, 1 fold, Hero calls t300

River: (t1200) J (2 players)
      Hero checks, BB bets t200, Hero folds

Total pot: t1400

No takže vôbec neviem či som to zahral dobre. Čo si o tom myslíte ? Preflop som to nechel mimopozicie raisovať, pretože by som aj tak dostal call podľa mojich doterajších skúseností. A ten river čo som nedorovnal 200 do potu 1200. No tak to som rozmýšlal o pushy, pretože sa mi ten bet zdál akýsi slabý ale nakoniec som si povedal že si nechám radšej ešte celkom hrateľný stack. Je to tretia handa v turnaji, takže staty nič moc.
  • 7 odpovědí
    • joehovado
      joehovado
      Bronz
      Registrace: 16.03.2010 Příspěvky: 371
      To je strašně zahrané :D . Před flopem určitě raise 140-160 třeba, to že jsi OOP nemění nic natom, že by jsi měl AKs raisnout pro value, je to moc silná ruka, aby jsi ji hrál takto callem :) . Solidní soupeř tam bude mít většinou pár a bude tady hrát set mining a vzhledem k tomu, že jsi v začátku turnaje, tak o něm moc vědět nebudeš, ale nepředpokládam, že jeho range bude široká. Většinou to sebereš preflop a pokud ne soupeř si tam vleze s tím párem a pokud tam je fish, tak i spousty slabších es a další záležitosti. Na flopu bych hrál cbet a snažil bych se nacpat žetony do potu s tou monster draw.

Vzhledem k tvému zahrání bych na riveru zahodil, nevěřím že tam jsi lepší, ale viděl bych to na ten pár slabší, vzhledem k tomu, že jsi už zabil AKs preflop je to tvoje pasivní zahrání asi lepší :D . Overcallnout AKs preflop proti neznámému hráči to je strašné ... :s_evil:

Co chceš víc než 18 outů :D a pokud trefil set tak jich pořád máš 12 :) . Samozřejmě do turnu :) , tam už mohl z tebe tahat value na FH. JJ,TT by raisoval pre, 88, 99 dávají smysl celkem, ale ty se dají vyhnat preflop tím raisem.
    • xxBZUCOxx
      xxBZUCOxx
      Bronz
      Registrace: 12.11.2008 Příspěvky: 231
      Keď sa tak na to znova dívam s odstupom času, akoby som to ani nehral ja. Totalny fail odomňa.
    • Shikamaru917
      Shikamaru917
      Bronz
      Registrace: 10.04.2010 Příspěvky: 3,900
      Nj, proste chyba podla mna natala predflopom :D

Ak by si ho 3betoval pred flopom a tak prebral iniciativu, tak by to cele vyzeralo inak :) Na flope by sme cbetli, ak by nas super dorovnal tak by som tam vypalil aj na turne dalsi barrel a tu by nam uz castokrat ten stredny par zlozil :) Ak nie river check a pozriet sa co ten chlapik mal :D

Ako si to zahral, na flope by som asi este callol, ale na tom turne uz zlozil na nasledny superov bet... flop je neskutocne draw, a my stale musime cakat na nejaky zazracny out :) Pomoze nam uz len flush na riveri, alebo Q, ostatne mozme zahodit :) Preto sa mi to zda malo na turne na callovanie, ked si zoberieme ze v superovej range budu nejake tie Qx, sety, 2 pary, mozno 7x... Preto za mna fold uz na turne :)
    • TheBoxerman
      TheBoxerman
      Bronz
      Registrace: 12.09.2011 Příspěvky: 185
      Bzuco, tohle je děs a hrůza :D

Já bych to viděl takhle

Preflop dejme tomu raise 160, na flopu Cbet a v případě 3betu skládáme. V případě callu bych už na turně pouze checkoval/calloval nízký bet s tím že chci trefit flush nebo straight.
      Podle mě máme 13 outů.. Eso a král nic nevyřeší. Rozhodně to tady nechceme nějak hrotit
    • joehovado
      joehovado
      Bronz
      Registrace: 16.03.2010 Příspěvky: 371
      Nato pozor limp/3bet z UTG zase nemusí znamenat, že je soupeř silný, právě naopak tam může být nějaký šílenec a bude mít horší eso a pokud dá instantní push na náš raise může to být dosti profitabilní záležitost. Záleží od hráče dobrý hráč tu určitě nebude trapovat v prvním levelu, ale ve většině případů se jedná o set mining. :s_cool:
    • Duncan737
      Duncan737
      Zlato
      Registrace: 09.08.2010 Příspěvky: 3,229
      Ahoj,

samozřejmě raisujeme preflop. Že dostaneme call... No já většinou chci dostat call, když mám lepší ruku. :)

Pak cbet/get in. Máme minimálně 13 outů, proti fishi jich můžeme mít i více (může mít slabší draw, Jx, etc).

As played je to nepříjemné v tom, že tam nejsou žádný dead money, takže se mi moc nechce točit na flopu, stylem lead, 3bet. Ale check/call je zase slabý, velmi snadno čitelný a nemáme žádnou showdown value.

Asi bych volil lead, na případný raise call, podle velikosti jeho sázky.

Prostě raise pre a neřešit takové problémy. :)
    • strategic12
      strategic12
      Bronz
      Registrace: 05.06.2011 Příspěvky: 2,465
      Pred flopom by som raisol t160 pre hodnotu.

Na flope a turne si mal odds na call. Tak to by som zahral aj ja. :)

Na rivere ťa poráža prakticky všetko, takže fold. O push by som sa možno pokúsil v strednej fáze, ale nie na začiatku turnaja.