Začínám...

• Liliputka1
      Liliputka1
      Bronz
      Registrace: 06.11.2010 Příspěvky: 70
      Zdravím, nevím kam to poslat tak to dám sem.....mám dotaz ohledně statistiky na NL5 FR. Začínám s cash hrou a zatím mám malý vzorek hand ale jde o to jestli se ubírám správným směrem a jestli se z nich dá už něco málo vyčíst. kde se můžu zlepšit atd.

Děkuji za případné info a pokud by chtěl někdo doplnit nějakou stat. tak si klidně řekněte.

s pozdravem Liliputka

• 4 odpovědí
    • hreny
      hreny
      Bronz
      Registrace: 13.08.2011 Příspěvky: 103
      Každý, kdo ma +4BI za 5k hand se ubírá spravny směrem ;) Jinak staty samozřejmě vypadaji solidně, nejsem ale žádný FR grinder, tak nevím na čem by si měla zapracovat ... zkuz se podivat na nejake CG FR videa, je tam dost dobrych rad, takze to urcite pomuze ;)
    • 06Mike06
      06Mike06
      Bronz
      Registrace: 09.01.2011 Příspěvky: 3,485
      čau, no jak bylo řečeno tak máš malý vzorek, ale pozitivní je že jsi zatím v plusu :) ....

jinak k těm statům, VPIP 17.7 je trochu víc loose než metodika Pokerstrategy pro TAG hráče doporučuje, ale není to tak hrozné, chce to mít pak post flop skill, ale PFR je solidní.....jsou tady doporučované staty jako 15/13 a podobně....

WTSD by měl být asi 23 až 27, ale třeba se to časem zlepší.....a c-bet flop by mohl být o pár procent vyšší...

ať se daří, Mike
    • Cornie4ever
      Cornie4ever
      Hlavní Správce
      Hlavní Správce
      Registrace: 19.04.2009 Příspěvky: 8,225
      pro pokročilejšího hráče jsou ty staty dobré (já třeba hrál až 19/15) pro začátečníka trochu nebezpečné jak říká mike, většinou jsou staty třeba 13/9 nebo až 11/8 ze začátku.. záleží jaký máš post-flop skill, což nejde ze statů vyčíst a 5k hand je malý sample na to abysme to poznali podle winrate

celkově na první pohled ideální staty solidního hráče s dobrou winrate! Jen tak dál :f_cool: Ale neusni na vavřínech, protože možná máš jenom upswing a kdoví jestli se ti bude chtít za týden se těma statama chlubit, 5k hand není žádný sample.. nechci strašit, jenom upozorňuju na to riziko, že spousta lidí když je v upswingu tak se přestanou se učit (protože to přece porážejí :f_p: ) a pak to špatně dopadá
    • arzimar
      arzimar
      Bronz
      Registrace: 24.03.2011 Příspěvky: 902
      Cornie přesně muj případ :D . Už jsem taky zjistil,že to bez studia nejde.