[HU] Interesting hand, river decision

• acceleration123
      acceleration123
      Platina
      Registrace: 11.12.2010 Příspěvky: 5,312
      Long time no speak :D . Tož na 30$ HU sng jsem musel řešit takovýto imo docela zajímavý river spot :) .

Takže abych si nějak obhájil svůj na první pohled možná celkem loose call.

1) betoval jsem turn pro value z drawaments, přijde mi to lepší jak checknout behind a na riveru hrát guessing game (i když samozřejmě se dá určovat ze sizingu atd ...) Každopádně se mi asi víc líbí bet/fold, jelikož nemá jen šestky ve flop check/calling range, ale spoustu jiných "hocicovin" ...

2) Villain neraisnul turn. Board je řekl bych semi-wet, není to ten nejhorší pro slowplay, přesto myslím, že s určitou frekvencí tu bude 6x check/raisovat.

3) River Eso ... villain šel insta donkshove. Když se na to ale podívám z toho, jak on by měl vnímat mojí range (haha jestli něco takového vůbec zná :D ), tak vypadám víceméně jako 9x, nebo můžu mít busted draw ...

a) pokud mám busted draw eso je pro mě dobrá karta na třetí barrel abych ho zkusil "sundat" z handy, tzn. 6x by mohl - checknout ...

Skoro to na mě působí jako by využíval té scare card a chtěl mě vyhnat z potu. Samozřejmě nedá se vyloučit, že dost lidí takhle zahraje tu 6ku. Ale to eso je i scare card pro mě, a on pokud si to uvědomuje, tak takhle 6ku nezahraje ...

No stálo mě to celý timebank než jsem callnul ... výsledky ve spoileru

Poker Stars No Limit Hold'em Tournament - t10.00/t20.00 Blinds - 2 players - View hand 1532320
      DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

BB: t585.00 29.25 BBs
      Hero (BTN/SB): t415.00 20.75 BBs

Pre Flop: (t30) Hero is BTN/SB with 9 :diamond: 7 :heart:
      Hero raises to t40, BB calls t20

Flop: (t80) 6 :spade: 9 :club: 2 :diamond: (2 players)
      BB checks, Hero bets t35.00, BB calls t35

Turn: (t150) 6 :club: (2 players)
      BB checks, Hero bets t70.00, BB calls t70

River: (t290) A :heart: (2 players)
      BB bets t440.00, Hero calls t270 all in

Čekal jsem Bobo, že tě to bude lákat se mrknout, takže až po zhodnocení :f_biggrin: :f_biggrin: :f_biggrin: :f_biggrin:
  • 3 odpovědí