BLOG: Pribeh "wannabe" hraca pokru s nickom VanDenKaar

• VanDenKaar
      VanDenKaar
      Bronz
      Registrace: 17.05.2011 Příspěvky: 70
      Zdravim,

vidim ze kazdy uz ma blog tak chcem aj ja :P ale nie, nejak casom zistujem ze sam asi nato nestacim tak sa chcem zapojit do pokerstrategy komunity najviac ako sa len da aby som nacerpal vedomosti/skusenosti inych hracov a sam zlepsil svoju hru, cinim tak po dalsej z miliona zbabranych sessions ktorej graf je v spoilery ak sa mi ho tam podari dat pretoze som html lama (ani neviem ci som to dobre napisal) z toho isteho dovodu bude moj blog aj cierno biely lebo vobec netusim ako sa robia tie odrrazniky a hviezdicky a vsetko mozne takze sa vopred ospravedlnujem za nedostatocny esteticky zazitok ktory z mojho blogu isto budete mat

Uploaded with ImageShack.us

toto je moj uplne 100 krat opakovany klasicky priebeh session, po jednom bad beate alebo serii zlych hand kde prehram 1-2 bi mi prepne sem tam to zajde az tam ze aktivujem "RAMBO MOD" a to uz je cisty koniec, lebo vtedy si myslim ze som neporazitelny. Vecne sledujem treningy videa citam clanky ovladam zaklady hry preflop, postflop viem aky je rozdiel medzi vhodnymi flopmi na cbet a nevhodnymi, pocas treningu sa mi zda vsetko jasne a jednoduche ked to robi coach ale dodrziavat to pocas session tak to uz je premna asi problem. Nehram zle aj na grafe to vidno ze po nejakych 180 hand bolo vsetko dobre spravne som calloval raisoval bol som spokojny so svojou hrou mal som winrate 200 a zase som si raz zacal mysliet aky som ja silny reg az kym som prehral jednu handu SB vs BB s AK kde super reg - po mojom 3bete calloval v pozicii s 56 vsak vlastne ja ju sem aj dam aby ste videli aka som ryba v skutocnosti.

Party Poker $4.00 No Limit Hold'em - 4 players - View hand 1532762
      DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

BB: $8.88 - VPIP: 24, PFR: 18, 3B: 7, AF: 2.6, Hands: 419
      CO: $3.82 - VPIP: 28, PFR: 24, 3B: 0, AF: 2.0, Hands: 25
      BTN: $2.63 - VPIP: 38, PFR: 9, 3B: 13, AF: 1.9, Hands: 65
      Hero (SB): $10.28 - VPIP: 21, PFR: 17, 3B: 8, AF: 2.3, Hands: 56399

Pre Flop: ($0.06) Hero is SB with K :spade: A :club:
      2 folds, Hero raises to $0.16, BB raises to $0.56, Hero raises to $1.48, BB calls $0.92

Flop: ($2.96) Q :club: 6 :spade: 6 :club: (2 players)
      Hero checks, BB bets $2.16, Hero raises to $8.80, BB calls $5.24 all in

Turn: ($17.76) 3 :spade: (2 players - 1 is all in)

River: ($17.76) 3 :diamond: (2 players - 1 is all in)

Final Pot: $17.76
      BB shows 6 :heart: 7 :heart:
      Hero shows K :spade: A :club:
      BB wins $16.88
      (Rake: $0.88)

Takze zoznamte sa - VanDenKaar prehnane agresivna ryba co si mysli ze vie hrat poker. Potom sa hnevam sam na seba aky som idiot, na neho ako to mohol callovat preflop a tak dalej a tak dalej. No a na grafe uz vidno ako to pokracovalo dalej - krivka sa rozochvela asi ako moje ruky a ako to skonci by mi bolo jasne keby som mal cistu hlavu nepomohli mi ani ukludnovacky -

a preto som sa rozhodol ze si napisem blog, zadam si pravidla a pravidelne budem postovat svoje vysledky aby som mal trosku kontrolu sam nad sebou lebo dalej to takto nejde, mal som uz vela bustoutov nadepozitoval som uz dost penazi na poker takze teraz je najvyssi cas daco zacat vyhravat. Predtym som bol uplna ryba, ked si teraz nato spomeniem tak mi az pride zle co som robil.

S pokrom som zacal minuly rok niekedy v decembri 2010 ked po par handach s hracimi peniazmi som zistil ze som dobry a trebalo by pristupit k hre za cash, mojich prvych 15e zmizlo este ten vecer ale to ma neodradilo predsa som dobry hrac tak to isto nahrajem spat. Taky stav trval az kym som raz na PP na stole nestretol uzivatela menom redwarf01 z CZ ktory mi oznamil ze by som sa mal zaregistrovat na PS lebo hram strasne. Tymto by som sa mu chcel aj verejne podakovat lebo mi asi zachrranil nejake peniaze :P

Tu som sa dozvedel ze existuje aj dajaky bankroll management a ze hrat nl25 s 3BI neni najlepsi napad, pripadne nl50 s jednym lebo co ked daco trafim - znasobim svoj bankroll v jednej hre. :P

Casom som daco aj povyhraval trafil som dajake turnaje takze som si kupil small stakes HM pretoze s tym Elefantom co tu je som vobec nevedel nic spravit - to neznamena ze neni dobry iba ja som lama, no proste mal som staty superov hore dole po celom stole a nevedel som to nijak raz nastavit takze preto.
      Odvtedy si myslim ze sa moja hra zlepsila, hram viacej superov ako karty lebo konecne presne vidim proti komu stojim.

Nicmene .... ejha pozeram na graf a nejak stagnujem, tu je

a preto od dnesneho dna (chcel som sa zapojit do Cornieho vyzvy ale ma tam nechcu lebo nemam tracknuty ucet :-( tak si spravim vlastnu)

-Ty si cely tym, hrac, trener aj manazer tak sa podla toho chovaj
      -dlzka session max 2 hodiny, potom pauza minimalne 15 minut
      -hras agresivne hlavne z pozicie vyhybas sa marginalnym spotom oop
      -neblufujes calling station ktora aj tak nevie zahodit
      -pri -3 BI pocas session pauza minimalne hodina
      -hras 5 stolov max
      -BR - minimalne 25 BI
      -pred startom novej session si spravis rewiew predchadzajucej - postujes handy ktore nevies ci si dobre zahral
      -vzdelavas sa denno denne - nikdy nebudes dost dobry nato aby si mohol iba hrat, aby si sa nemusel nic nove ucit
      -raz tyzdenne postnes na blog vysledky - ten styl ako v Cornieho vyzve

tolko ma zatial napadlo, ked ma este daco napadne tak to sem pridam. Prajem vam vsetkym GL&HF and big WonSD% :P
  • 13 odpovědí
    • Cornie4ever
      Cornie4ever
      Hlavní Správce
      Hlavní Správce
      Registrace: 19.04.2009 Příspěvky: 8,225
      :f_biggrin: správnácký představení, vítej mezi náma :s_cool:

škoda že nemáš tracknutý učet aby ses mohl zapojit do výzvy.. pořád si ale můžeš tracknutý učet založit, je spousta dobrých heren, pravpěpodobně i lepších než tam kde zrovna hraješ - mrkni tady na tu EV+ radu

GL ;)
      Cornie
    • Mosambo
      Mosambo
      Bronz
      Registrace: 27.09.2011 Příspěvky: 11,623
      Taky tě vítám a přeju hodně úspěchů ;)
    • arzimar
      arzimar
      Bronz
      Registrace: 24.03.2011 Příspěvky: 902
      Já tě taky zdravím ;)
    • VanDenKaar
      VanDenKaar
      Bronz
      Cornie4ever původně napsal

škoda že nemáš tracknutý učet aby ses mohl zapojit do výzvy.. pořád si ale můžeš tracknutý učet založit, je spousta dobrých heren, pravpěpodobně i lepších než tam kde zrovna hraješ - mrkni tady na tu EV+ radu

Cornie

aha tak diki, takze podla teba mam radsej hrat na 888? napr? ja som myslel ze party je dobre na cash game uz len preto ze ty si tam zacal tu chalenge...
    • redwarf01
      redwarf01
      Bronz
      Registrace: 17.08.2010 Příspěvky: 225
      Čau chlape :s_grin:
      takhle hnusně jsem to tenkrát neřekl, ale tak rádo se stalo :f_biggrin: . Jsem rád, že ses taky přidal a že to myslíš s pokerem vážně. Určitě budu sledovat, tak ať se daří :f_grin:
    • VanDenKaar
      VanDenKaar
      Bronz
      Dakujem za privitanie :P

@redwarf chcel som to iba trochu zdramatizovat :D ja viem ze si to tak nepovedal, ale kludne si mohol :f_p:
    • VanDenKaar
      VanDenKaar
      Bronz
      toto je moj graf doteraz - je to sranda ale uz by som s tym mal skoncovat

• VanDenKaar
      VanDenKaar
      Bronz
      Tak, dnes mam za sebou celkom uspesny den tak som sa rozhodol o tom daco zapisat do mojho noveho dennika, najprv data:

limit: NL4 SH, hands: 5825, sessions: 4, net won: 32,36$, stolov: 13

tu je graf

Mossambo bol taky dobry a spravil mi sweet session raz som hral ja a raz on a vysvetlil mi kde v zasade robim chyby a ze by som hlavne mal popracovat na discipline a tak som si na seba vymyslel taku fintu - ked mam vela stolov tak nestiham vymyslat sprostosti a hram poker. Najprv som si myslel, ze bude zomna iba dalsi abc nit a vsetci mi budu zahadzovat, ale dnes som zistil, ze asi ani zdaleka nema kazdy soft a moje silne ruky (z pozicie :P ) mi callovali jedna radost...v jednom momente som sa dokonca zastavil na hranici +50$ v dnesnej sesiion kde som iba neveriacky zizal na graf ze kedy som to nahral, ale to som asi nemal robit...lebo hned v zapati prisli dajake dva prehrane all iny s AK samozrejme preflop a tak som to radsej vypol. Dnes musim povedat ze som so svojou hrou po dlhom case prvy krat spokojny a mienim v tom pokracovat :D :s_biggrin: :s_biggrin:
      Este si spravim nejaku review, pozrem handy kde som najviac prehral, poviem si preco a s ktorymi si nebudem vediet rady postnem na HJ a tam to zamna vyriesia odbornici :f_biggrin:
      Pri tom vrazednom tempe na 12tich stoloch som si pustil tuto hudbu aby korespondoval obraz so zvukom :D :f_biggrin:

prajem vsetkym dobry lov a gl :s_cool:
    • schiyza
      schiyza
      Bronz
      Registrace: 10.04.2011 Příspěvky: 2,250
      Pendulum - :s_thumbsup:
    • VanDenKaar
      VanDenKaar
      Bronz
      Maame radi viiiikend :P dneska je nedela traffic hadam bude dobry a ja mam v plane dat dalsiu superturbo session s 12-13 stolmi a dufam ze sa mi bude darit. Chceme ist v lete na tu Ibizu tak musim zarabat :P

vsetkym gl § hf!
    • VanDenKaar
      VanDenKaar
      Bronz
      p
    • Fiskantes
      Fiskantes
      Bronz
      Registrace: 25.05.2011 Příspěvky: 7,778
      to ze ma medzicasom Fiskantes z butnu vybral s esami proti mojim kingom tak to sa stane nebol som velmi rad ale tak co uz no ale

Bolo mi potešením ;) Ale tak štandardný stackoff, žiadna veda, nabudúce to zas bude naopak.
    • VanDenKaar
      VanDenKaar
      Bronz
      Fiskantes původně napsal
      to ze ma medzicasom Fiskantes z butnu vybral s esami proti mojim kingom tak to sa stane nebol som velmi rad ale tak co uz no ale

Bolo mi potešením ;) Ale tak štandardný stackoff, žiadna veda, nabudúce to zas bude naopak.

ale vsak jasneeee ja len tak placem ako ryba :f_cry: :f_biggrin: