Záchod aneb močení aneb nestíhám

• Nosco1
      Nosco1
      Bronz
      Registrace: 12.11.2011 Příspěvky: 10
      Vim že je to velmi nestandartní otázka a nikde na foru jsem jí nenašel :-D Ale skutečně by mě zajímalo jak to děláte když multitablujete? To se necháte vyhodit od stolů a pak se zas do všech přihlašujete?
      Taky by mě zajímalo jestli se do toho někdo skutečně zažere na tak dlouho že než aby složitě chodil na záchod tak používá flašku nebo něco jinýho přímo u PC ? :-D
  • 12 odpovědí
    • schiyza
      schiyza
      Bronz
      Registrace: 10.04.2011 Příspěvky: 2,250
      Ahoj,
      hodím si na stolech sitout a po příchodu si zase přisednu a kde mě přešly blindy, čekám na BB.

O čůrání do petky jsem někde četl, ale nebral jsem to vážně :D
    • thor83
      thor83
      Bronz
      Registrace: 29.06.2010 Příspěvky: 36
      schiyza původně napsal
      Ahoj,
      hodím si na stolech sitout a po příchodu si zase přisednu a kde mě přešly blindy, čekám na BB.

O čůrání do petky jsem někde četl, ale nebral jsem to vážně :D
      já sem na tom uplně stejně bažanta si určitě pořizovat nebudu .-)
    • dvoracek
      dvoracek
      Bronz
      Registrace: 23.08.2011 Příspěvky: 33
      Zatim jsem to vzdy vydrzel dohrat, hraju HU SnG a jeden trva 0-50min. Nez abych se nechal vyblindovat tak to vydrzim. I kdyz jednou po ctvrt hodince na me prisly takove krece v brise coz avizuje prujem no a k me smule ten match trval 45minut ale vydrzel jsem to byt poslednich 10minut jsem musel vstavat, sedat, trochu chodit u pocitace abych to nepustil ale vydrzel jsem.

Kdyz o tom uvazuju tak na nektere pripady bys potreboval nocnik ale potom bys musel ovevrit vokno ale ne to v tvojem pocitaci :D
    • Nosco1
      Nosco1
      Bronz
      Registrace: 12.11.2011 Příspěvky: 10
      Tak já jsem na tom s volným časem hodně špatně, resp. někdy nemám žádnej a pak přijde den kdy mám třeba 3 volný hodiny v kuse. No a chci ho maximálně zaplnit pokrem takže záchod a případný vyblindování je ztráta toho drahoceného času. Tim pádem na použití PETky nevidim nic špatnýho a upřímně o tom začínám i uvažovat :-D
    • Cornie4ever
      Cornie4ever
      Hlavní Správce
      Hlavní Správce
      Registrace: 19.04.2009 Příspěvky: 8,223
      :D :f_biggrin: haha, tak tohle je nejvíc téma ze všech :f_p: :s_thumbsup: :s_thumbsup:

:diamond: já to předám přítelkyni, ona hraje slušně, takže jí na chvíli zavolám a ona mi to chvíli kliká...
      :diamond: když je noční session, tak vystihnu moment kde jsem většinu stolů rychle foldnul a sprintuju na wcko.. prošvihnu pár hand, dám I am back a jedu dál :s_biggrin:
    • Fiskantes
      Fiskantes
      Coach
      Coach
      Registrace: 25.05.2011 Příspěvky: 7,773
      Ak máš notebook si zober so sebou a môžeš tróniť i hodinu :D A gratulujem k zaručenému topicu mesiaca!

jsem musel vstavat, sedat, trochu chodit u pocitace abych to nepustil ale vydrzel jsem.

:f_biggrin: :f_biggrin: A hral si stále A-game?
    • lucinecka007
      lucinecka007
      Global
      Registrace: 06.10.2011 Příspěvky: 275
      notas-wi fi-zachod-kolena :) no problem
    • Paulis1992
      Paulis1992
      Bronz
      Registrace: 02.01.2011 Příspěvky: 3,410
      Někdy, když se mě vážne chce a jde mě karta, tak si vezmu notas sebou na záchod :D To je výhoda noteboku, kterou ti, co mají stolní pc, bohužel nemají :) Ale jinak se vždy před session vyprázdním, nevypiju 2l za tu hodinku a půl abych musel během session na záchod a v poklidu si hraju dál :P
    • Kaciisek
      Kaciisek
      Bronz
      Registrace: 21.03.2011 Příspěvky: 19
      :D supr téma
      ja hraju SnG takže těch 45 minut vždycky nějak zvladnu vydržet, ale jednou to bylo fakt akutni a tak jsem k tomu posadila svoji o 6 let mladší ségru která viděla pokr prakticky poprvé :D bylo to vcelku komické když na mě volala handy " máš zelenou dvojku a čevenou pětku" a já na ní folala at klikne na Fold :)
    • PokerProCZ
      PokerProCZ
      Bronz
      Registrace: 17.09.2011 Příspěvky: 942
      Zdar dobrá téma :f_biggrin: :f_biggrin: :f_biggrin:

Tak já mám vždy problém, protože když začnu hrát, tak to na mě vždy nějak přijde a chodím na WC každých 10 min :s_evil: :s_evil: :s_evil: Ale zajímavé je to, že normál, když nehraji, tak na WC chodím málo.A jakmile začnu drtit konec naběhám kilometr za noc :s_biggrin: :s_biggrin: :s_biggrin: Asi si udělám pro hraní koutek na WC :D
    • kohout2912
      kohout2912
      Bronz
      Registrace: 07.10.2010 Příspěvky: 928
      PokerProCZ původně napsal
      Zdar dobrá téma :f_biggrin: :f_biggrin: :f_biggrin:

Tak já mám vždy problém, protože když začnu hrát, tak to na mě vždy nějak přijde a chodím na WC každých 10 min :s_evil: :s_evil: :s_evil: Ale zajímavé je to, že normál, když nehraji, tak na WC chodím málo.A jakmile začnu drtit konec naběhám kilometr za noc :s_biggrin: :s_biggrin: :s_biggrin: Asi si udělám pro hraní koutek na WC :D
      :D proc to resit tak drasticky, v dnesni dobe staci zavest mocovy katetr a pliny pro dospelaky taky delaj :D :D
    • azuroo
      azuroo
      Bronz
      Registrace: 15.02.2012 Příspěvky: 247
      haha super téma :D

Pokud není někdo po ruce kdo by chvilku klikal za mě, tak většinou foldnu stoly a nahodil sprint mode :D

Každopádně jsem se při pročítání perfektně pobavil !!