Siminhův blog ( 50 -> 10 000 -> ???)

• Siminho1985
      Siminho1985
      Bronz
      Registrace: 10.11.2011 Příspěvky: 876
      TAk sem přijal výzvu a ve volném čase se této výzvě budu věnovat.
      Dostal jsem 50 dolarů a vybral jsem si hernu POKER 770, protože všude jinde už sem asi registrovanej:)

Pokusím se tuto výzvu splnit hraním pouze heads up stolů a to od těch nejmenších limitů. Doufám že se udržim na uzdě a brzy se dostanu výš.

Takže 1. den :

Odehrál jsem něco přes 1000 hand, hrál jsem 2 stoly heads upů, protože víc jich zatím v novém prostředí nestíhám. Jsem zvyklej psát sázky ručně a než napíšu před každou sázku nulu tak to zabere čas:)

Trošku mě překvapila kvalita hráčů. Čekal jsem že budou šíleně sázet a doplácet, ale zatím bojují docela solidně, takže se musím spolehnout na své zkušenosti a čekat na jejich chyby (kterých přece jenom dělají docela dost)

MImochodem jsem se na začátku dne dostal na PKR na NL600 na -1600, ted už sem to stáhnul na přijatelných -400:)

Takže Moje výzva:

a graf:

• 26 odpovědí
    • Kubaiscz
      Kubaiscz
      Bronz
      Registrace: 14.05.2011 Příspěvky: 752
      hezký začátek :)

mě Hu Cg hrozně láká,ale na PS na ní nemám roll, a shoty se mi už několikrát dost prodražili,ale jak sem zjistil, že na 770 sou tyhle micro stoly, neváhal sem stáhnout si clienta, tenhle blog budu určitě sledovat :)

btw.. Jak se ti hraje se stackem,který pro tebe normálně znamená sotva jeden blind? :)
    • Siminho1985
      Siminho1985
      Bronz
      překvapivě mě to docela baví, hraju hodně agresivně ale zodpovědně. Nemusim se starat o peníze, nemusim moc přemýšlet a chci tuto výzvu zvládnout. Trošku jsem se toho bál,ale zatim to jde jako po másle:) Stačí se držet toho co umím a hrát jako bych hrál NL400 , a soupeři zatím nestačí, což je logický:)
    • Kubaiscz
      Kubaiscz
      Bronz
      Registrace: 14.05.2011 Příspěvky: 752
      právě se na 770 dívám jak válčíš, prostředí se mi celkem líbí, nechal sem si i poslat nějáký ten 7.7 bonus,ale jeden a půl buinu není nic moc, no bud to bustnu nebo ne.ale nejsem si jistej jestli depositovat. jinak Gl.
    • Siminho1985
      Siminho1985
      Bronz
      na konec jsem do toho pořádně šlápnul:)

• Siminho1985
      Siminho1985
      Bronz
      může mi někdo prosím zmenšit ty grafy nahoře,nelíbí mi jak se to roztáhlo,díky
    • Fiskantes
      Fiskantes
      Bronz
      Registrace: 25.05.2011 Příspěvky: 7,778
      Siminho1985 původně napsal
      může mi někdo prosím zmenšit ty grafy nahoře,nelíbí mi jak se to roztáhlo,díky
      Jedine do spoileru ti to môžem dať, veľkosť obrázku si musíš zmeniť sám a reuploadnúť.
    • Darthrider23
      Darthrider23
      Bronz
      Registrace: 24.06.2011 Příspěvky: 841
      Používej na Imageshack volbu "Resize for message boards" a máš po starostech

• Siminho1985
      Siminho1985
      Bronz
      Věřte nevěřte,po parádním prvním dnu, ktrý sem ukončil s profitem 31 dolarů,přišlo vystřízlivění. PO sérii proher my zbylo 20 dolarů, tudíž jsem poslal 50 dolarů aby bylo za co hrát. Začínám hrát také 2 dolarové HU SNG, ale ty mi bohužel Holdem manager nezaznamenává,nevím proč.

Můj momentální bankroll činí 90 dolarů, takže mám 10 dolarů ztrátu, ale věřím že se brzo dostanu nad 100.
    • Cornie4ever
      Cornie4ever
      Hlavní Správce
      Hlavní Správce
      Registrace: 19.04.2009 Příspěvky: 8,225
      čau,

koukám že beatovat microstakes je těžší než kosit nl600 :f_biggrin: zajímavý je že já když jsem začal Cornie challenge tak jsem taky chvíli tápal na NL2 protože jsem byl holt zvyklej uplně na jinou dynamiku.. to časem chytneš, nejdůležitější je si připustit že na micru je spousta lidí retardovanejch a naučit se pochopit jakým způsobem :D

mimochodem koukám, že jsi šel cestou startovních 50usd takže máš nárok na upgrade učtu - tj. máš už aktivovaný tady ty bonusy ?? :f_confused: (klikni tam pak na obrázek Poker770)

čau
      Cornie
    • Siminho1985
      Siminho1985
      Bronz
      TAkže po týdnu poctivého hraní jsem podlehl, usedl ke stolům v sobotu ráno, a měl v krvy asi 3 promile zbytkového alkoholu. po chvíli hraní mi hráblo v kouli a začal hrát SNG HU 10 dolarů, po pár výhrách a prohrách sem vsadil vše na 30 ti dolarovej a opět prohrál. Takže jedeme opět od nuly. Depozitnul jsem další 50 a tentokrát už budu snad trpělivější.

Hned v první dnešní session se mi zadařilo. Hrál jsem úspěšně HU SNG za 2 dolary a zničil jsem jednoho soupeře na 0.02/0.04.

• Siminho1985
      Siminho1985
      Bronz
      Tak konečně jsem zachytil rytmus, se kterým se hraje Heads up na micro limitech a pomalum,ale jistě šplhám nahoru. Už jsem se dostal na 120 dolarů trpělivou hrou. Tak mi držte palce, at zase neudělám nějakou kravinu:)
    • PSYCHOn1
      PSYCHOn1
      Basic
      Registrace: 18.10.2011 Příspěvky: 8
      Zajímalo by mě jestli se dá micro porážet, jelikož tam je strašně velký rake.
    • Siminho1985
      Siminho1985
      Bronz
      je sranda hrát napravo NL 400 a nalevo NL 4 :D

• AAgrandmAA
      AAgrandmAA
      Bronz
      Registrace: 06.04.2009 Příspěvky: 19
      ahoj :) hele a tu platinu jsi dal jak prosimte ? hrajes NL400 i na ipokeru obcas ?
    • Siminho1985
      Siminho1985
      Bronz
      na Cornieho radu sem si tracknul 24hpoker, přesunul sem tam bankroll co mi ležel na pokerstars, hraju 1/2,za týden mám profit 1000 eur a dost hand na platinu,za pár dní sem diamond a pak kdo ví:)
    • Siminho1985
      Siminho1985
      Bronz
      Tak je pryč další týden výzvy, v tom minulém se mi docela dařilo, začínám hrát taky HU SNG 2 - 5 dollarový a docela se mi daří, bankroll se vyšplhal na 150 dolarů a už pomalu nakukuju na blindy 0.05/0.10.

Největším nepřítelem je šíleně vysoký rake,takže pokud souboj nezkončí rychle tak vám vemou na rakách klidně 1 dolar,což je čtvrtina stacku na stole,docela šílený.

Mým hlavním cílem na následující týden je pomalu se dostat na bankroll 200 dolarů a začit grindit na NL 10

• Siminho1985
      Siminho1985
      Bronz
      po 3 týdnech sem obnovil svou výzvu,nebyl na to přes svátky vubec čas,musel sem k tomu zvládat ještě PKR a 24h poker. Dostal jsem se na nl 10 , troufám si na boomhounting na nl 25,takže snad to vyjde

• Siminho1985
      Siminho1985
      Bronz
      opět sem se vrátil do cornieho výzvy. Zase po několika týdnech, kdy jsem na výzvu neměl vubec čas, sem do toho trošku šlápnul. Dneska to bylo docela i vtipný, dost hráčů,které jsem porazil mi začalo dělat přednášky jak jsem to zahrál špatně,jaký mám štestí, že sem štastnej že sem vyhrál takový drobný a že na vyšších limitech by mě rozdrtili:D

Docela mě to pobavilo,zvlášt když tito rádoby profíci vůbec nevěděli jak hrát a byla jen otázka času kdy je o všechno připravím

Takže z toho plyne: :
      :club: Nikdy se nevytahujte penězma na někoho, o kom nevíte kolik vydělává
      :club: NIkdy se na nikoho nevytahujte penězma,neni to hezký

dostal jsem se přes 220 dolarů,takže už jsem konečně v plusu,2krát jsem bustnul,ale vždycky jsem začínal s 50 dolary, už v tom mám 150 dolarů.

myslel jsem, že už se k této výzvě nevrátím,ale vidina toho,že můžu být mezi pár vyvolenýma,kterým se to povedlo mě tlačí k tomu abych to dokázal.

Pár krátkodobých cílů:

:heart: stanovit si hranici,pod kterou nepujdu, když se nebude dařit,tady by to mělo být asi -2.5 BI
      :heart: nepřehánět to s mím agresivním BRM
      :heart: dál porážet regy a fishky na NL 10 a začít pomalu se zabydlovat na NL 25,tam zatím hrát POUZE s fishkama!!
      :heart: přizpůsobit se těmto malým limitům, nedá se hrát stejně jako na NL 400:)
      :heart: dostat se do konce února na 500dolarů, pak už to pojede

Ještě graf z dnešního uspěšného dne na NL 10 heads up cash game
    • hawranomut
      hawranomut
      Bronz
      Registrace: 04.07.2011 Příspěvky: 757
      vážně krásnej graf, ještě parkrát takovej a máš challenge completed :D
    • 1
    • 2