Vyber penazi

• klcoo
      klcoo
      Bronz
      Registrace: 27.11.2010 Příspěvky: 210
      Dobry..
      Cez aku sluzbu si vyberate peniaze z herni?
      Ake mate skusenosti?

Napr mam otazocku:
      akvlozim nna PP peniaze cez visa kedy si ich mozem vybrat a ake su minima ? A mozem si to poslat aj na druhu kredirku?
      A co ten bank transfer co tam je ? Je tam poplatok 3 dollare ... Ale je to spolahlive? Staci zadat swif kod a iban .. Bank name a cislo uctu ..
  • 8 odpovědí
    • Stalker0891
      Stalker0891
      Bronz
      Registrace: 10.03.2011 Příspěvky: 135
      Zdarec vybiram pres Bank Transfer je to vpohode tak ze bez obav do toho =)
    • opal99
      opal99
      Black Member
      Registrace: 05.02.2008 Příspěvky: 8,270
      Cau;

moznosti su taketo:
      • VISA karta - Vklad je okamzity a maximalny limit zavisi zvacsa od limitu tvojej banky. Vyber na kartu trva 3-5 pracovnych dni - peniaze sa ti objavia spat na bankovom ucte. Vzdy mozes vybrat iba na kartu, cez ktoru si uz spravil vklad.
      • MasterCard - vklad je bezproblemovy, vyber sa zrealizovat neda (interne pravidla M/C). AK teda vlozis cez M/C, vyberat musis inym sposobom.
      • bank transfer - vklad aj vyber trvaju par dni. Na vklady sa teda prakticky nevyuziva, kedze casto musis poslat peniaze ako medzinarodny prevod, a teda platit poplatky banke. Za prijem penazi sa zvacsa neplati nic (zalezi od banky).
      • moneybookers/skrill - online penazenka vhodna na vklady (trvaju par sekund) aj vybery (doba zalezi od herne: 1 hod - 2 dni). Treba si davat pozor na poplatky za kurzove zmeny. 1.99% za kazdu platbu v inej mene ako je tvoj MB je velmi vela z dlhodobeho hladiska = pozor na to, v akej mene si ho otvoris. Ak chces vyberat, musis realizovat minimalne jeden vklad.
      • Neteller - online penazenka; vo vseobecnosti drahsia ako MB/skrill

IMO: ak mas bankovy ucet v eurach a ucet v herni tiez, VISA karta je asi najlepsia moznost (az do NL600 - potom ti limity Classic karty nebudu stacit). V opacnom pripade je dobry riesenim moneybookers, ale treba byt pozorny aby si neplati par desiatok $ mesacne na poplatkoch.

btw: ostatne metody su prakticky nevyuzitelne a z dlhodobeho hladiska minimalne nevyhodne, takze ich popisovat nebudem ;)
    • klcoo
      klcoo
      Bronz
      Vdaka skusim tu Visu alebo Bank Transfer

Ale este k tomu Bank Transfer :) ) Keby som to chcel poslat bratovy do banky tak sa mu to posle ? lebo ked kliknem na to Bank Transfer tak tam uvadza moje meno "Account Holder Name :"
    • opal99
      opal99
      Black Member
      Urcite je to proti pravidlam herne i ked si myslim, ze teoreticky by to slo (s tym, ze by si vyplnil svoje meno)... Byt tebou, tak radsej obetujem tych 20 minut a otvorim si vlastny bezplatny ucet, poslem to nan a az nasledne bratovi - neriskoval by som stratu penazi a nasledny komplikovany proces ich dohladavania (+ problemy s hernou).

Stale si vsak myslim, ze z dlhodobejsieho hladiska je lepsie pouzivanie VISA karty. ;)
    • klcoo
      klcoo
      Bronz
      A mozem to spravit tak ze cez bratovu visu tam vlozim 20 eur ... a potom to vyberem na tu jeho visu ? lebo pri deposit vise je tma moznost "The billing address for this card is different to the address registered in my account.
    • opal99
      opal99
      Black Member
      Mozes vlozit iba kartou, ktora je vedena na tvoje meno - rovnako vybrat...
    • ondrro
      ondrro
      Bronz
      Registrace: 24.11.2011 Příspěvky: 86
      na bwin som vkladal cez kamaratovu visu a pri zadavani som zadaval meno vlastnika karty, nebolo tam rovno moje a peniaze sa pripisali bez problemov... fakt sa da vkladat iba kartou vedenou na tvoje meno? lebo neviem, peniaze prisli, tak snad mi zato este nespravia zle:D
    • opal99
      opal99
      Black Member
      Urcite je to proti pravidlam herne, VISA, banky a neviem koho dalsieho... ALe tym, ze to herna umoznila, porusila pravidla v prvom rade ona. :f_o: