[HU] QQ limp/called pot OOP

• acceleration123
      acceleration123
      Platina
      Registrace: 11.12.2010 Příspěvky: 5,312
      Jedna handa, osobně si myslím, že jsem to zahrál ok a nic bych na tom nezměnil, ale budu rád za další názor.

Info o soupeři (~90 hands sample):
      Limp - 16%
      Steal - 67%
      Flat call oop - 67%
      3bet - 4%

Flop cbet - 60%
      Fold vs flop cbet - 0% (5)
      Donk bet flop - 17%
      Check raise flop - 40% (5)
      --> vzhledem k jeho wide flatting range pre OOP určitě inappropriate percentage imo, takže full of shit.

Bet in position 77% (13) (znamená jak často betuje, když k němu procheckuju.

Bet OOP 88% (8) (znamená např. když flop je check/check, jak často donkne turn.

Ze statů je dost patrné, že tento hráč je dost agro postflop, navíc floaty a má velkou tendenci poundovat jakoukoliv weakness.

Na riveru jsi nemyslím, že je jakákoliv value, jeho range bude velmi často nějaký float, busted draws, plán byl check a call any bet.

Played ok ?

Poker Stars No Limit Hold'em Tournament - t10.00/t20.00 Blinds - 2 players - View hand 1537597
      DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

BTN/SB: t540.00 27 BBs
      Hero (BB): t460.00 23 BBs

Pre Flop: (t30) Hero is BB with Q :spade: Q :club:
      BTN/SB calls t10, Hero raises to t70, BTN/SB calls t50

Flop: (t140) 5 :spade: 7 :diamond: 5 :diamond: (2 players)
      Hero bets t65.00, BTN/SB calls t65

Turn: (t270) T :club: (2 players)
      Hero bets t100.00, BTN/SB calls t100

River: (t470) K :heart: (2 players)
      Hero checks, BTN/SB bets t180.00, Hero calls t180
  • 4 odpovědí
    • mjCch
      mjCch
      Bronz
      Registrace: 11.05.2011 Příspěvky: 1,517
      Myslim, ze by takhle mohl hrat pouze 5 a nebo to draw. S tou 5 by asi nedal tak velkej bet. Jeste by takhle mohl hrat treba K7, ale to by raisnul pre flop.
    • acceleration123
      acceleration123
      Platina
      Registrace: 11.12.2010 Příspěvky: 5,312
      mjCch původně napsal
      Myslim, ze by takhle mohl hrat pouze 5 a nebo to draw. S tou 5 by asi nedal tak velkej bet. Jeste by takhle mohl hrat treba K7, ale to by raisnul pre flop.
      Betsizing imo roli moc nehraje, je to skoro all-in a s velikostí potu a kolik mám behind tak já mám buď něco s čím calluju, nebo necalluju vůbec, takže i s pětkou bych na jeho místě šel all-in.

Stále si ale myslím že check/call na riveru je by far the best play a čekám, jestli mi to někdo vyvrátí :P
    • Vildcz
      Vildcz
      Bronz
      Registrace: 09.12.2010 Příspěvky: 743
      Podle mě je to zahrané správně, zahrál bych to stejně. River nemá cenu nějak betovat a riskovat raise a horší handu nám nejspíš necallne (i když viděl jsem už hodně hardcore věcí).
    • BOBOsvk
      BOBOsvk
      Bronz
      Registrace: 14.02.2010 Příspěvky: 2,505
      jezis som tu na to zabudol ...

ako tu zaznelo WP

jedine co ta beatuje co ta nebeatovalo na flope je Kx, ide o to ako casto ma Kx s ktorym ti bude callovat flop cbet a callovat turn ?

Imo s KdXd by ti to tam shovoval na flope takze neni o com

samozrejme mozes stretnut niekoho kto ti takto zahra AA, alebo nuts od flopu ale s tym sa neda nic robit, zahral by som to uplne rovnako