mss strategy- hraní AK

• Kubaiscz
      Kubaiscz
      Bronz
      Registrace: 14.05.2011 Příspěvky: 752
      Jako méně zkušený hráč mss bych se chtěl zeptat na správné hraní AK před flopem, pokud nastane případ,že mám točit o fullstack... bláznů kteří dokáží jít před flopem do all inu s horší handou než je AK nebo pár podle mě ubylo,sice mě občas callne AJ,AQ nebo trash, ale povětšinou když otvírám AK, dostanu 3bet,nebo 3betuju a dostávám 4bet, mám jít podle chartu allin, v drtivé většině ale narazím na AA a nebo AK (nemá skoro význam,většinou split) a prohrávám celý stack. Vím, že proti menším párům než AA,sem často favorit,ale i tak, není nikde psáno, že to eso hitnu. už sem hraní AK (stejně tak JJ) omezil, a jdu max tri bet, pokud jde o souboj s hráčem na utg1 až 2, tady je po 3betu,nebo allinu od něj skoro jisté, že má esa.. nemám sice extra velký vzorek,ale neustálé prohry mnoha Bi kvuli Ak, mě dost tiltují, vím že na Nl2-nl50 bych se měl držet tabulek,ale co dělat,když to prostě nefunguje?

děkuji za odpověd.
  • 6 odpovědí
    • hreny
      hreny
      Bronz
      Registrace: 13.08.2011 Příspěvky: 104
      tak tabulka snad rika ze s AK se do all in nechodi ... a ze jedine s cim jit all in preflop je AA, KK toho se sam drzim a tohle si myslim je nejvic +EV, ps. ja hraju AK nekdy i AQs jen proti maniakum(hlavne musi byt short-stack) se kterymi mam nahranych dost hand a vim ceho jsou schopni ...

a k te otazce o hrani AK(sam za sebe), standartne raisuju 4BB, na cizi 3-bet hodne koukam na staty, proti rockovi urcite fold, u jinych pak zavisi na statech a stacku a velikosti 3-betu.
      Pokud otvira nekdo predemnou pouze min-raisem ... 3-betuju na 5-6BB, pokud je raise vetsi jen calluju, ale sam za sebe nemam moc AK rad, protoze neni moc toho co bys pred flopem mohl porazet ...

ale asi by mel promluvit nekdo zkusenejsi, ja jsem jen na NL10 ...
    • XTXMAR
      XTXMAR
      Bronz
      Registrace: 04.04.2011 Příspěvky: 50
      rais z EP se má 3betovat jen s AA,KK,QQ
    • Kubaiscz
      Kubaiscz
      Bronz
      omg... koukám koukám, a zjištuju, že sem idiot :) já sem celou dobu hrál stím, že sem u teho chartu nepřečetl ty tři řádky, takže sem myslel, že ty pozice,sou určený pro mě, a ne že to je " odkud hráč raisuje" pak to má fungovat.. díky, ušetřil si mi dost penez :D divím se že sem eště nebustnul při takovýmhle failu.. jdu se sám sobě smát :)

možno lock
    • Kubaiscz
      Kubaiscz
      Bronz
      no tyvole.. :f_biggrin: :f_biggrin:
    • Kubaiscz
      Kubaiscz
      Bronz
      Kubaiscz původně napsal
      no tyvole.. :f_biggrin: :f_biggrin:
      vždyt by to ani nemělo smysl.. ted se mi honí hlavou jen ty dnešní spoty,který sem kvuli tomu projel,kill me :f_cry:
    • XTXMAR
      XTXMAR
      Bronz
      Registrace: 04.04.2011 Příspěvky: 50
      Taky jsem to špatně přečetl a přišel jsem na to po nějaké době