BLOG Rhenhe 50-10 000 ?:)

• rhenhe
      rhenhe
      Bronz
      Registrace: 26.11.2011 Příspěvky: 11
      Tak to také zkusím, jsem zvědavá jak to půjde, budem hrát s manželem spolu, (teda asi spíše on než já)

Máme rádi výzvy, takže tuhle si také nesmíme nechat ujít:)

Čekáme na převod peněz tak jdem zatím studovat články a videa, a nejspíše zítra jakmile přijdou peníze se do toho pustíme
  • 6 odpovědí
    • Cornie4ever
      Cornie4ever
      Hlavní Správce
      Hlavní Správce
      Registrace: 19.04.2009 Příspěvky: 8,225
      ahoj,

tak to jsem zvědavý kdo bude rychlejší jestli manželka nebo manžel ;)
      Vítej u nás na fóru a hodně zábavy a úspěchů při hraní! :s_cool:

Už jsi koukala na akci Učíme se vyhrávat? Jednoznačně doporučuju do začátků, zejména pokud chceš získat výhodu na manžela :f_biggrin: (máte jeden učet nebo 2? Když si založíte každý svůj, můžete dostat každý 50usd a závodit kdo bude lepší :f_p: )

čau
      Cornie
    • gordias
      gordias
      Bronz
      Registrace: 22.11.2011 Příspěvky: 394
      Ahoj,

o akci "učíme se vyhrávat" víme, už jsme se tam zapsali.

S manželkou závodit nebudu, protože svuj startovní kapitál jsem už před časem prohrál, a i když se mi docela dařilo, pohořel jsem na jedné(teď už vím, že základní) věci a to "bankroll management".
      Jel jsem daleko vyšší sázky než jsem měl a riskoval víc než jsem měl, a když se mi přestalo dařit tak místo abych přestal a dal si třeba pauzu, sám jsem se zničil. ?( ?(

Teď jsem chytřejší a ponaučenější (snad) a chceme s Renatou jet pomalu přesně podle rad a návodou tady na webu a uvidíme jak to pujde.

Chtěli by jsme se zeptat..je lepší hrát "limit" nebo "no limit" hold´em? Teda pokud se na to dá odpovědět...díky :f_cool:
    • Cornie4ever
      Cornie4ever
      Hlavní Správce
      Hlavní Správce
      Registrace: 19.04.2009 Příspěvky: 8,225
      :f_biggrin: tím, že jsi prohrál první bankroll kvuli bankroll managementu se netrap, protože se to stalo skoro všem ;) mně dokonce několikrát :D

v momentě kdy k tomu člověk začne jinak přistupovat se všechno změní..

Fixed-limit holdem je patrně vhodnější pro začátečníky, je méně riskantní, máme tu navíc skvělá strixsrova videa

no-limit je caddilac of poker, složitější hra, větší potenciál prohry a výhry.. ale možná dlouhodobě perspektivnější.. najdete zde 39 videí od nejlepších producerů a pro začátek bych doporučil svoje videa v rámci Cornie challenge a můj blog protože se jedná o revoluční step-by-step návod
    • rhenhe
      rhenhe
      Bronz
      Tak..2 herní večery...

počet hand : 910
      bankroll: 37,63$

je to bída krize a hrůza ?(
      Snažíme se dodržovat "starting hands" .. a prostě skoro pořád foldujem. Když už nám něco přijde tak minimálně jeden protihráč má něco víc://

Snad příště bude více štěstí :club:
    • rhenhe
      rhenhe
      Bronz
      tragedie pokračuje....

strikně jsme dodržovala SSS a za 420 dnešních hand dalších necelých 10 dollaru pryč

když už mám AA tak mě vyřadí flash, když dám na KK all-in tak proti sobě potkám AA
      fakt už nevím ?( ?( ?(

počet hand: 1350
      bankroll: 28,29$
    • gordias
      gordias
      Bronz
      Registrace: 22.11.2011 Příspěvky: 394
      Tak jsme to vzali zgruntu(bo jak se tohle slovo vlastně píše) :D

Teď to na pár dní zkusím vzít do ruky já a uvidíme jak mi to půjde..snad lépe než Renče :f_grin:

:spade: - vytiskl jsem si tabulku "starting hands"
      (raději dvě...jednu na poznámky:)

:spade: - několikrát jsem si znovu basic články o BSS a zkouknul ještě jednou raději videa

:spade: - přečetl jsem lehce, ty budu muset prostudovat důkladněji protože to není až tak jednoduché
      Pokerová matematika: Odds a outy
      Pokerová matematika: Implied pot odds

:spade: - už vím co je to VPIP a PFR a zkusím používat při hře (zatím nevím ale s jakým výsledkem)

cíle na příštích pár dní:

:club: odehrát několik tisíc hand a hlavně dostat do podvědomí "starting hand" abych se pořád nemusel koukat
      :club: dodržovat hru před flopem a nevymýšlet žádné zlepšováky:) )
      :club: zdokonalit hru po flopu a naučit se využívat VPIP/PFR
      :club: přečíst pořádně bronzové články pro BSS a zkouknout některá videa
      :club: přidat na web některé handy a poučit se z rad moudřejších
      :club: pokud možno dostat nás do "plusu" :f_biggrin:

mno mám(e) toho naplánováno dosti, tak uvidíme:)

PS: kdo to neví, Rhene je moje žena a nechci posílat peníze na svůj account když je tam má ona, hrajem na jednom momentálně :D