Tato stránka používá pro vylepšení služeb soubory cookies. Prohlížením stránky souhlasíte s používáním cookies. Pro více informací a změnu nastavení čtěte naši politiku cookies a soukromí. Zavřít

/30 AA na KsKQs4s

• s0cru3l
      s0cru3l
      Black Member
      Registrace: 03.03.2011 Příspěvky: 4,016
      PokerStars - $6.45+$0.55|15/30 NL (9 max) - Holdem - 9 players
      Hand converted by PokerTracker 3

BTN: 2,020.00
      SB: 1,430.00
      Hero (BB): 1,555.00
      UTG: 1,665.00
      UTG+1: 1,115.00
      MP: 1,500.00
      MP+1: 1,800.00
      LP: 1,500.00
      CO: 915.00

SB posts SB 15.00, Hero posts BB 30.00

Pre Flop: (45.00) Hero has A:club: A:spade:

fold, fold, fold, fold, fold, fold, BTN raises to 90.00, fold, Hero raises to 269.00, BTN calls 179.00

Flop: (553.00, 2 players) K:spade: Q:spade: K:heart:
      Hero bets 282.00, BTN calls 282.00

Turn: (1117.00, 2 players) 4:spade:
      Hero checks, BTN bets 780.00, ?

Soupeř unknown se staty po 18-ti handách: 11/6 WTSD 0/2

Karty se str8 draw jako JT, by asi na ten 3bet pf skládal.
      FD taky moc často mít nebude, ptž. As mám já a board Ks a Qs - takže by musel mít jedině Jsx - a to si myslím, že by JsTx skládal pf. Hlavně by asi s draw tolik nebetoval a volil by levná showdown na takovém nebezpečnéím boardě, kde může být už teď poražen.
      Pak je tu možnost, že má AK, KQ, KJ, možná KT nebo AQ, QJ(to by ještě taky mohl zahodit).

Jak byste se rozhodli vy?
  • 5 odpovědí
    • TheBoxerman
      TheBoxerman
      Bronz
      Registrace: 12.09.2011 Příspěvky: 185
      Na turnu bych zahazoval.
      Vzorek je malý, ale i tak, jednou limpnul jednou raisnul, ale netrefilo ho to zřejmě, tak nepokračoval až do SD.
      Tady preflop calluje poměrně velký raise. Range bych mu přiřadil JJ+ AQ+.
      |Zahrál bych trips na flpu asi jako on. jen bych tě callnul a doufal že topošleš na turnu. Ty vzdáváš, on raisuje 70% a commituje se.

Pokud má flush, tak jedině AJ, to by asi mohl callovat preflop i na flopu.
      Pokud flush nemá, tak tam má buď queenu nebo toho kinga. Dovedl bych si tu představit i kingy nebo queeny a nebo ještě líp, AK . měl by trips ale hrozí flush, proto na turnu takový raise, aby radši sebral pot - sedí mi tu nejvíc

S největší pravděpodobností jeho handu vidím na AK.

KQ spíš mít nebude, do téhle handy by snad tolik neinvestoval
      KJ podle mě vůbec.
      AQ vidím taky ještě poměrně reálně.

Na turně bych raisnul buď vzdal jako ty, nebo zkusil nějaký raise/fold. Vážně by mě zajímalo co nakonec měl..
    • LUCAS91
      LUCAS91
      Bronz
      Registrace: 06.06.2011 Příspěvky: 29
      Tahle handa mě donutila k delšímu zamyšlení :D

Preflop, i flop bych zahrál zhruba stejně. Důležitý je si uvědomit, že ta flush v jeho rangi podle mě prakticky neni, jeho range bych viděl něco jako QQ+,AQ+(možná AxJs).S JJ by podle mě nebetoval turn. Takže osobně bych na turnu zavřel oči a poslal plnou protože :

1) Vyloženě crushed jsme jen proti QQ,KK, který tady nebude mít tak často, jako AQ,AK.
      2) I kdyby měl AK, Tak pořád můžeme na riveru zkompletovat nejvyšší flush.
      3) Už máme v potu asi 1/3 stacku.
    • Duncan737
      Duncan737
      Platina
      Registrace: 09.08.2010 Příspěvky: 3,230
      Ahoj,

nejspíš bych to poslal na turnu. Potřebujeme zhruba kolem 33%, což i proti té snad nejhorší rangi máme.

Board: Ks Qs Kh 4s
      Dead:

equity win tie pots won pots tied
      Hand 0: 33.111% 31.74% 01.37% 405 17.50 { AcAs }
      Hand 1: 66.889% 65.52% 01.37% 836 17.50 { QQ+, AQs+, KJs+, AQo+, KJo+ }

Reálně imo KJo tam moc nebude, max občas nějaký suited, zbývá tedy málo kombinací a i s tou KQ to nebude tak žhavé. Taktéž i QQ většinou spíš hráči stacknou pre, protože se obojí overkaret, které přijdou dost často. KK a AA si teoreticky může trapnout, ale taky většina spíš KK hraje agresivně pre.

Nejpravděpodobnější bych viděl

Board: Ks Qs Kh 4s
      Dead:

equity win tie pots won pots tied
      Hand 0: 44.184% 41.84% 02.34% 313 17.50 { AcAs }
      Hand 1: 55.816% 53.48% 02.34% 400 17.50 { AA, AQs+, KQs, AQo+, KQo }

Většinou budeme stát proti AK a AQ. Občas random Kx, ale i random Qx, kde těch random Qx bude více. Navíc i když si naběhnem do monsteru, stále máme nuts flush draw.

Bez readů se mi check/fold nelíbí.

TheBoxerman původně napsal
      Na turnu bych zahazoval.
      Tady preflop calluje poměrně velký raise. Range bych mu přiřadil JJ+ AQ+.

Pokud má flush, tak jedině AJ,
      Pokud soupeři dáváš tuto range, tak proč chceš skládat, když máš na turnu přes 60% equity? :)

AJ flush nemůže mít, As máme my.
    • TheBoxerman
      TheBoxerman
      Bronz
      Registrace: 12.09.2011 Příspěvky: 185
      AJ flush mít nemůže, moje chyba :)
      Range JJ+ AQ bych mu dal před flopem.
      na flopu bych mu dal AK AQ KK QQ
      Vzorek na hráče je jen 18 hand, ale když netrefil, nehrál a aby tady riskoval na malých blindech takový množství stacku, myslím že si je svou handou sakra jistý. Pokud nemá KK tak máme 24% na výhru.
    • strategic12
      strategic12
      Bronz
      Registrace: 05.06.2011 Příspěvky: 2,469
      Zo štatistík by som protihráča zaradil medzi tight hráčov.

Potom súhlasím s ohodnotením situácie posterom.
      Potrebujem 37.21% vzhľadom k tomu, že súperov bet je fakticky push.

Som za fold, aj vzhľadom na skorú fázu turnaja. :)

Edit: Je pravda, že fold je potrebný proti tight hráčovi. Keďže z mála údajov o hráčovi ho pravdepodobne nezaradíme správne, bude lepší push. Stačí, aby súper bol o trochu viac loose ako ukazujú jeho staty a situácia sa výrazne obrátila v prospech pushu.