Pumaperez NL25 - Video session

• PumaPerez
      PumaPerez
      Bronz
      Registrace: 09.11.2009 Příspěvky: 4,313
      cus,

dostal som taky napad, ze by som spravil video z nejakej kratkej session, ktoru som odohral. cielom bolo, aby som miesto jednej handy postnutej v sekcii na to urcenej dodal uceleny pohlad na dynamiku na stole (aj ked tej dynamiky asi nebude tak vela v 40min videu :D ). bol by som rad, ak by mal niekto zaujem, ze by sa pozrel a zhodnotil nejake spoty. chyb je tam neurekom, takze hodnotit sa da toho dost.

pozor, nejde o vyukove video! je to z limitu, na ktory prave shotujem, takze ho zatial ani neporazam, ani sa tam necitim ako doma. ale o to mi islo. aby som to sem postol aj so vsetkymi chybami a fishmoves, ktore som zahral, nech je co kritizovat :)

najprv som sa len chcel spytat, ci by mal vobec niekto zaujem si to pozriet. ale nakoniec som to proste natocil a uvidime, ci sa niekto chyti. ak sa to do tohto fora nehodi alebo sa taketo video na forum nehodi vobec, prosim modov, aby zjednali napravu ;) nevedel som totiz kam to dat. ci do strategii a blogov alebo do sekcie o videach, ale to je skor pre coachov.

do buducnosti asi rozmyslam, ze by som pridal aj audio a co to malo povedal o svojich myslienkovych procesoch. uvidime, ci budem stale taky zapaleny.

ak by niekoho zaujimali staty v hud, tak:
      VPIP/PFR/AFq/Hands
      Flop Cbet/Fold to flop Cbet/Turn Cbet/Fold to turn Cbet
      3bet PF/Fold to 3Bet PF/squeeze/Fold BB to steal
      Donk Flop/WTSD/W$SD

mirror: http://dl.dropbox.com/u/22640474/NL_25_skuska.mp4
  • 13 odpovědí
    • Fiskantes
      Fiskantes
      Bronz
      Registrace: 25.05.2011 Příspěvky: 7,778
      Čau, si to mal poslať priamo twinnovi, keď bude mať nejaké hluché obdobie, tak by to možno rozobral na coachingu...
    • PumaPerez
      PumaPerez
      Bronz
      tieto veci neviem ako tu funguju. tak ak chce Twinn, tak kludne si to moze pozicat. len neviem, ci vyhovuje kvalita. ale budem rad za kazdy prispevok aj tu. predsalen, viac pohladov na vec nikdy nie je na skodu. ;)
    • Pepe1783
      Pepe1783
      Bronz
      Registrace: 07.07.2011 Příspěvky: 788
      Čus, na video bych se i podíval, ale vzhledem k tomu, že je beze zvuku, tak se do toho nedokopu. Příště přidej i ty myšlenkové pochody :D
    • B0st0n
      B0st0n
      Bronz
      Registrace: 31.03.2010 Příspěvky: 8,323
      @pumaperez: asi by si lepsie spravil ak by si napisal twinnovi alebo juicequadremu ci by ti z toho nespravili leakfinder a poslat to im.
    • Hucas
      Hucas
      Platina
      Registrace: 08.08.2010 Příspěvky: 7,745
      Přesunuto do strategické diskuze a blogy cash game. Točení takových videí je skvělá věc a nejlepší je skutečně kontaktovat přímo někoho z couchů, jestli se zrovna nechystá točit leakfinder a nepotřeboval by materiál. Zrovna ted točí juice serii leakfinderů:

Juicův leakfinder. Nová série o vás, pro vás =) .
    • PumaPerez
      PumaPerez
      Bronz
      priznam sa, ze stale nerozumiem niektorym technickym veciam na fore. na rozdiel od inych phpbb for tu nikde nevidim sukromne spravy. musim byt s nejakym uzivatelom priatel? neviem ako kontaktovat coachov :)

s twinnom som uz dnes rozpraval. vyzera, ze ma zaujem o moju HH. link na video skusim poslat Dzusu :f_biggrin:
    • Shikamaru917
      Shikamaru917
      Bronz
      Registrace: 10.04.2010 Příspěvky: 3,900
      Ak chces poslat niekomu sukromnu spravu tak dotycneho musis mat v priateloch :) Teda otvoris si jeho profil a nalavo pod obrazkom je pridat priatela a nasledne ked to potvrdi tak niekde okolo toho je aj napisat sukromnu spravu ;) Ale prve ta musi potvrdit :D
    • PumaPerez
      PumaPerez
      Bronz
      sak ale nikdy sme sa nevideli ani nekomunikovali, preco by sme mali byt priatelia. ja mu chcem len nieco napisat :D

ale ok chapem, tak je to nastavene.
    • pavels4444
      pavels4444
      Bronz
      Registrace: 09.09.2010 Příspěvky: 1,539
      ahoj, kouknul jsem se jenom na první 2 minutky ze zvědavosti i když cash nehraju. Co tě v 1:30 vedlo k tomu, abys ne3betoval QQ ? dík
    • PumaPerez
      PumaPerez
      Bronz
      ahoj,

uplne presne si to asi nebudem pamatam, ze co sa mi vtedy honilo hlavou.
      ale povedal by som, ze som nechcel, aby CO zahadzoval horsiu handu, teda som sa nechcel izolovat do lepsej handy, co u 16/16 rozhodne hrozi (bud zahodi alebo hrame casto proti lepsej ruke). samozrejme som vtiahol do hry limpujucu rybu 30/10.
    • FaulV16ke
      FaulV16ke
      Bronz
      Registrace: 15.07.2009 Příspěvky: 898
      Ahoj,

tiež by som si určite rád pozrel to video, ak by k tomu bolo aj audio s myšlienkovými pochodmi. Na tom videu nie je dobre vidno sizing, niekedy nevidno na ktorom stole klikáš a pod. Určite by pozerateľnosť videa stúpla s audiom. :f_thumbsup:
    • PumaPerez
      PumaPerez
      Bronz
      no je pravda, ze ja mam 23 palcovy monitor, takze ked to pustim vo fullscreene v 720p kvalite (urcite odporucam na YT zapnut), tak vsetko vidim. ale uznavam, ze ludia na bookoch toho asi nemusia vidiet vela. pripadne ak niekomu nejde prehrat video vo vysokom rozliseni, je na pomalom, ci mobilnom nete. to je pravda, ze som to nedomyslel. tak skusim sa hecnut mozno cez vikend, ze by som pridal audio nejake. len zase nemam dobry mic. uvidime.

alebo niekde zistim aky kodek a nastavenia pouzit nabuduce, aby video bolo co najmensie a kvalita co najvacsia. a spravim to nabuduce poriadne.
      kazdopadne dik aj za takyto feedback.
    • moudlajs
      moudlajs
      Bronz
      Registrace: 02.04.2010 Příspěvky: 194
      Cau, tiez by som to rad kukol ale podla mna nemaju moc vyznam videa bez komentara. Je to len o to lepsie ako HJ forum ze nemusim klikat na kazdu handu ale idu same vo videu :P kazdopadne aj tak dobre ze si to urobil ale bez zvuku to nevladzem pozerat (hram NL2 takze nieze by som mal skill hodnotit handy z NL25) Inak vsetko v dobrom. Idem trochu skuknut :P

btw: ano sizingy nevidno na booku moc dobre, ani s HQ