Elefant začátek

• KhillaB
      KhillaB
      Bronz
      Registrace: 21.11.2011 Příspěvky: 30
      Čau, dnes jsem si naistaloval elephanta, ale vůbec se v tom nevyznám. Zkoušel jsem to hledat, ale nikde jsem nenašel nějaký základní info o elephantu tak jestli se to tu už někde řešilo tak jestli by jste sem mohli hodit odkaz.
      A jestli ne tak bych byl rád kdyby mi někdo mohl poradit jak začít s elefantem.. S čím začít a co je dobrý nastavit co sledovat atd..

Díky
  • 4 odpovědí
    • irik83
      irik83
      Moderátor
      Moderátor
      Registrace: 27.11.2009 Příspěvky: 4,226
      ahoj, ohledne tohoto jsem mel pred nekolika tydny napad, ze bych se pokusil vytvorit nejaky navod pro zacatecniky jak vyuzivat efektivne slona pro hrani...i pres svoji neznalost anglictiny jsem tohle tema navrhnul na anglickem foru, kde jsem cekal ze dost uzivatelu bude elephanta do zacatku vyuzivat a od moderatoru ci adminu se mi dostalo v podstate jen pousmani (nechci schvalne rikat vysmechu :D ), ze je to naprosto zbytecne pac naprosto vse jiz o elephantovi existuje..ve skutecnosti, zadny takovy uceleny navod neexistuje a vsichni se spolehaji na to, ze uzivatel ktery si nainstaluje elephanta tak uz umi se staty a hudem pracovat coz si ja nemyslim a dle meho nazoru je to presne naopak kdy se lide diky tomuto programu uci zakladum uzivani hudu a statistik na hrace...

ja osobne nyni jiz chci prejit na HEM, ale pokud by se projevil zajem tak bych se to pokusil vzkrisit a neco stvorit :]

nicmene videl bych to tak, ze by se zacali objevovat konkretni dotazy na ktere by se postupne odpovidalo a na zaklade nich nasledne vytvorim nejaky uceleny navod.. pokud by to tak vyhovovalo...
    • pokerpet77
      pokerpet77
      Bronz
      Registrace: 30.08.2011 Příspěvky: 763
      ahojte tak ja som z toho slona uz na nervy vobec mi to nefunguje,tiez by som rad polozil niekomu kto to ovlada a komu rozumiem par otazok.....alebo info o nejakom inom podobnom programe....v tomto som uplny novacik
    • irik83
      irik83
      Moderátor
      Moderátor
      Registrace: 27.11.2009 Příspěvky: 4,226
      pokerpet77 původně napsal
      ahojte tak ja som z toho slona uz na nervy vobec mi to nefunguje,tiez by som rad polozil niekomu kto to ovlada a komu rozumiem par otazok.....alebo info o nejakom inom podobnom programe....v tomto som uplny novacik
      dyztak poprosim smerovat dotazy do tohoto tematu :)
    • KhillaB
      KhillaB
      Bronz
      Registrace: 21.11.2011 Příspěvky: 30
      Ahoj, promiň že píšu až teď.

Nakonec jsem elefanta už i já pochopil, ale nicméně si myslím, že udělat nějaký návod jak začít by bylo super. Už kvůli tomu, že jak jsi řekl tak elefanta používají vetšinou lidi, který se softwarem začínají.

Takže díky za snahu