Blog: z 10$ na 10k$

• Dainzor
      Dainzor
      Bronz
      Registrace: 15.11.2011 Příspěvky: 17
      Zdravím všechny,

V létě jsem přestal hrát on-line s tím, že počkám jak dopadne ten "úchvatný" zákon a pak se uvidí. Kamarád mi poslal 10$ z nudy jsem si tedy pinkal na PS převážně SnG za 1,5$, až jsem napinkal 200$. Vybral jsem a depozitnul na PP, kde mě variance na SnG tak rozhodila, že jsem začal hrát cashgame (nikdy jsem ji předtim nehrál a BR jsem měl 170$). Hrál jsem chvilku NL2 a pak NL4, začal jsem se o CG zajímat a studovat :f_cool: nutno podotknout, že mě oslovila a překvapila.

Můj blog by se tedy měl jmenovat asi ze 170$ na 10K$, ale chtěl jsem se podělit a úplný začátek. Mojim cílem je tedy dosáhnout hranice 10K$ a to včetně peněz z deposit bonusu tj.200$.

Krátkodobé cíle:
      :spade: naučit se hrát a porážet NL4 :club: done
      :spade: zapojit se do diskuzí o cashgame
      :spade: dočistit prvních 20$ z bonusu :club: done
      :spade: sledovat videa a články o cashgame :club: done
      :spade: naučit se používat Elephant(abych mohl postovat graf a získat informace o soupeřích)

Dlouhodobé cíle:
      :spade: zlepšit svou hru
      :spade: přejít na vyšší limity
      :spade: vyčistit kompletně bonus
      :spade: nahrát 10k$ :f_cool:

Budu se snažit zde minimálně jednou až dvakrát v týdnu popisovat jak se mi daří nebo nedaří.

Hodně štěstí přeje Dainzor
  • 3 odpovědí
    • Cornie4ever
      Cornie4ever
      Hlavní Správce
      Hlavní Správce
      Registrace: 19.04.2009 Příspěvky: 8,225
      Ahoj,

vítej v naší výzvě a blogařské sekci. Už tvůj první blog post je super, protože je strukturovaný, pěkně se čte a už na první pohled je vidět, že víš co chceš a v jakých časových intervalech je možný toho dosáhnout ;)

Budu držet palce a sledovat :f_cool: Ohledně porážení cash game microstakes, bych tě rád pozval na můj blog, který dobře popisuje jak na to.

Hodně zábavy a úspěchů! čau

Cornie
    • Dainzor
      Dainzor
      Bronz
      Tak jdu na můj první report a nebude to moc veselé,

po pěkném začátku kde jsem se s clearnutím prvního bonusu dostal na 250$ a přestoupil na NL10, následoval můj nejhorší den a downswing v pokeru.
      Jsem realista a nehodlám se tady vymlouvat na točky atd. ale pro příklad uvedu pár her.

NL10 já na BB s K :spade: K :heart: všichni fold až k SB, ten raise na 40c já 3bet na 1,20$, SB raise 2$(po předchozích hrách kde jsem si naběhl do AA jsem zvolil call), takže pot 4$ a pán mi posílá plnou, to je přesně ta hra kde ho(bohužel) správně odhaduji na AK a calluji, flop 9high mi dává naději ale bojím se esa, samozřejmě A točené jak jinak než riverové.

NL10 v podstatě totožná situace, já K :heart: K :diamond: a to až na to že flop přišel K :club: 9 :club: 3 :heart: s pánem celá po flop konfontace skončila v allinu a turn přišel 10 :club: a po už se začínám bát a aby toho nebylo málo 6 :club: na riveru mě odsuzuje k rebuyi neboť pán je s A :club: A :heart: neporazitelnej.

NL10 situace začíná limpem někoho na MP a pán na buttonu raise na 40c, já na BB mám QQ(barva není podstatná) a vím že original raiser má docela širokou range squeezuji na 1,5$ a dostávám z buttonu call, flop je nízkej 8 high a já c-betuju 2$ a dostávám call( jeho range jsem v tu dobu odhadoval na A10s+ a nebo PP, možná vysoký SC), flop 10 a já pokračuji v sázce 3,5$ pán opět call a na river se otáčí K, myslim že spousta hráčů zná ten pocit když to soupeře trefí a přesně ten jsem měl takže situace šla c/c a AK si připisuje pěkný pot. Možná jsem měl i turn checknout ale to už je jedno.

Následoval celá řada podobných situací a já se začal užírat a teď se nacházím v situaci a nevím jak dál...zůstat na NL10 a pokusit se to zlomit nebo sestoupit na NL4 a začít od začátku. Jsem na sebe naštvanej jak jsem hrál špatně a nechal se rozhodit ale i snad tohle mi pomůže do budoucna.

-BR na začátku hraní NL4 170$-nejvýše 250$-realita 160$

Krátkodobé cíle:
      :spade: naučit se hrát a porážet NL4 :s_thumbsup:
      :spade: dočistit prvních 20$ z bonusu :s_thumbsup:
      :spade: sledovat videa a články o cashgame+trénink :s_thumbsup:

Takže aspoň něco málo se povedlo, zatím přeji všem ať se daří(ne jako mě) a doufám že příště budu psát něco veselejšího.

p.s. jsem odhodlanej to zlomit a začnu zase na NL4
    • Dainzor
      Dainzor
      Bronz
      Zdravím,

moje poslední odhodlání moc nedrželo a spadl jsem někam na hranici 150$, pak se mi opět začalo něco dařit a vyhoupl jsem se na 190$+/-. Nicméně jsem opět spadl na 160$, hrozně mě demotivuje že si vcelku zodpovědnou hrou nahraju třeba 5-6 BI a pak to dokážu prohrát v pár hrách. Je to samozřejmě i moje chyba to si nebudu nic nalhávat a určitě i to, že hraju dost hodin v kuse. Snížil jsem počet stolů z 9 na 4-6 což pomohlo ale pořád cítím rezervy ve svojí hře :f_cry: .

Začal jsem dokonce pochybovat jestli je CG vůbec pro mě, protože přechod z turbo SnG mi nějak nesedí. Uvidíme dám tomu ještě šanci a popřípadě se vrátím na SnG, kde se cítím jistější a hru mám daleko více zažitou.

:spade: BR od depositu je -28$
      :spade: BR od počátku cesty CG je +2$

pěknou neděli všem přeje Dainzor