Webgame

• marcabujca
      marcabujca
      Bronz
      Registrace: 17.06.2011 Příspěvky: 350
      webgame
      Hrajete někdo tuto skvělou online hru? Případě jaké máte zkušenosti a nejlepší výsledky? Napadlo mě to tu dát protože mi připadá, že webgame má spoustu věcí společných s pokerem. Spousta podobných matematických konceptů, okamžité rozhodování co je nejlepší atd. O výhře stejně jako v pokeru nejvíc rozhoduje umění a jen trochu štěstí. Na rozdíl od jiných onlineher kde rozhoduje především strávený čas, se tady jedná opravdu o umění. V pohodě stačí na odehrání 20 min denně.

Určitě doporučuji vyzkoušet, kdyžtak bychom se příští věk mohli domluvit na případné spolupráci (společná aliance, spojenectví atd.)
  • 44 odpovědí
    • Shikamaru917
      Shikamaru917
      Bronz
      Registrace: 10.04.2010 Příspěvky: 3,900
      Tak toto som nehral, ale hraval som roky Red Dragon :) myslim ze to bude nieco podobne ;-) Asi to skusim, kedze Red Dragon uz takmer nikto nehrava :P
    • ChicaElo
      ChicaElo
      Bronz
      Registrace: 19.04.2009 Příspěvky: 27
      Jistě :D už hodně dlouho. Úspěchů je dost. Můžeš hádat kdo já jsem. Malá nápověda...naší ali nejde dát war :D
    • marcabujca
      marcabujca
      Bronz
      tys admin? :)
    • gordias
      gordias
      Bronz
      Registrace: 22.11.2011 Příspěvky: 394
      kdysi jsem to hrával..před XX lety jsem si koupil GOLD na vždy aby za dva roky řekli že na vždy není a že bude jen na deset věků..tak jsem se naštval a skončil :D
    • yakuzaCZ
      yakuzaCZ
      Bronz
      Registrace: 16.02.2010 Příspěvky: 223
      Shikamaru917 původně napsal
      Tak toto som nehral, ale hraval som roky Red Dragon :) myslim ze to bude nieco podobne ;-) Asi to skusim, kedze Red Dragon uz takmer nikto nehrava :P
      Tý jo Reddragon, taky jsem ho kdysi dávno hrál. CCA 7-8let zpět. Dokonce sem byl v alianci který se skoro podařilo postavit Palác posledního soudu :D :D :D
    • gordias
      gordias
      Bronz
      ale tak si říkám, kdyby začínal nějakej věk zrovna a byla by parta..oprášil bych funďáka:)
    • marcabujca
      marcabujca
      Bronz
      gordias původně napsal
      ale tak si říkám, kdyby začínal nějakej věk zrovna a byla by parta..oprášil bych funďáka:)
      Tyjo... na další věk chci jet taky fundu (asi s přechodem na demo) a rád bych bral dalšího do ali. Chtěl bych jet v průběhu věku asi ve dvou a ke konci bych přibral do full počtu, ale klidně můžeme jet v 10ti od začátku, když sestavíme alianci ;)
    • alpinko
      alpinko
      Bronz
      Registrace: 26.12.2010 Příspěvky: 820
      hlasim sa do klubu, ja to mastim uz asi 3 roky a presne to sa mi a tom paci, ze musis pouzivat hlavu a nie iba klikat dlhe hodiny, aby si bol najlepsi :) Kazdy 40 dni restart dava za kazdym novu sancu :D
    • mIsuL123
      mIsuL123
      Bronz
      Registrace: 05.06.2011 Příspěvky: 549
      Doporučám http://www.Grepolis.cz super onlinovka :-)
    • marcabujca
      marcabujca
      Bronz
      alpinko původně napsal
      hlasim sa do klubu, ja to mastim uz asi 3 roky a presne to sa mi a tom paci, ze musis pouzivat hlavu a nie iba klikat dlhe hodiny, aby si bol najlepsi :) Kazdy 40 dni restart dava za kazdym novu sancu :D
      JJ presne ;) , je super ze nam to uz narusta ;) Co myslite zvladnem se domluvit uz na mezihru, ktera zacina zitra?
    • gordias
      gordias
      Bronz
      Pro me neni s mezihrou problem...naopak aspon bych se rozehral:)
      Docela se zacinam tesit...jsem zvedav jestli stari znami jeste hrajou:)
    • rostiro
      rostiro
      Stříbro
      Registrace: 09.11.2009 Příspěvky: 567
      Hrával jsem tuším od 20+ věku do 46-7,
      Ze začátku byl problém se připojit (server pořád plný) nejlepší časy spousta lidí, se kterýma chodím posedět do hospody do dnes :D .
      Poslední 2 roky nehraji, všichni co jsem znal postupně přestali hrát a nějak pak omrzelo se tam hádat s "děckama".
    • gordias
      gordias
      Bronz
      Jj ty cekacky ve fronte byl masakr..proto jsem kupoval golda:)
    • rostiro
      rostiro
      Stříbro
      Registrace: 09.11.2009 Příspěvky: 567
      Taky jsem kvůli nim kupoval golda, dokonce jeden čas jsme založili i WG clan na L2, jak říkám byly to zlaté časy, kdy měl člověk spoustu času. Dneska jsem rád, že dojdu domů zalétám s chvíli ve FSX nebo trochu nakrmím rybník v pokeru.
    • Snnopel
      Snnopel
      Bronz
      Registrace: 11.06.2010 Příspěvky: 349
      jojo :) to je paráda :D nejlepší je funda ze začátku věku, naexpit generala a pak přejít na demo orientované na příjmy :)
      thats how i roll :D
    • marcabujca
      marcabujca
      Bronz
      Snnopel původně napsal
      jojo :) to je paráda :D nejlepší je funda ze začátku věku, naexpit generala a pak přejít na demo orientované na příjmy :)
      thats how i roll :D

presne to chci jet :) Tento věk jedu zatim techno na demo s tim, že jsem udělal co nejdřív mrakodrap a pak jsem s demem expil, ale je to hovno pro mě...
    • gordias
      gordias
      Bronz
      rostiro původně napsal
      Taky jsem kvůli nim kupoval golda, dokonce jeden čas jsme založili i WG clan na L2, jak říkám byly to zlaté časy, kdy měl člověk spoustu času. Dneska jsem rád, že dojdu domů zalétám s chvíli ve FSX nebo trochu nakrmím rybník v pokeru.
      Koukám, že jsme na tom uplně stejně..WG, L2, i s tím časem a i s tím krmením :D

:club: To all: Pokud teda zítra(respektive dneska) začne mezihra a berete jednoho bláznivýho fuňďáka, tak jdu do toho :D
    • marcabujca
      marcabujca
      Bronz
      Ahoj, vzhledem k typu této mezihry se účastnit nebudu.

Mezihra vypadá nějak takto:
      Cíl mezihry:

Na Webgame bude vytvořena "Chudá země" EU, které nebude přibývat prestiž a nebude možné ji nijak napadat. Cílem je pomoci této zemi prostřednictvím hospodářských pomocí co nejvíce.

Parametry mezihry:

- Země jsou zezačátku rozjeté.
      - Kolo za 8 minut
      - Zásoba kol: 140/900
      - Max. počet členů v alianci: 20
      - Země je v protekci 1 kolo.
      - 36h po startu mezihry nelze vyhlašovat války
      - Počet dnů (od konce věku) po které nejde půjčit peníze: 2
      - Počet dnů (od konce věku), po které nejde dělat personální změny: 2
      - Nelze dělat personální změny pro aliance s prestiží 25M a více
      - Revoluci na robokracii lze provést 7 dní od začátku věku
      - Počet dnů na dání rozvojové země (od začátku věku): 2
      - Maximální počet operací rozvědky: 50
      - Cena pokroků bude poloviční
      - Zkušenosti získané v boji jsou dvojnásobné
      - Nelze posílat hospodářské pomoci jinam než "Chudé EU, pro odeslání není nutné mít s ní pakt
      - Hospodářskou pomocí lze poslat až 20% zboží a jednotek země
      - Bude vytvořen žebříček pro aliance, který bude vyhodnocovat celkovou prestiž zboží a jednotek odeslaných "Chudé EU
      - Země budou bez moznosti uzavřít spojenectví
      - Převoz na světový trh trvá polovinu času než ve věku
      - Na trhu jsou miliardy jídla a energie po 50$
      - Vzhledem k úmrtí exprezidenta ČR Václava Havla je na tuto mezihru zrušena vláda Komunismu.
      - Vzhledem k úmrtí Kim Čong-ila je na tuto mezihru zrušena vláda Diktatura a Fundamentalismus.
      - Utopie: Při obraně proti normalním útokům se každých 50 obyvatel brání jako 1 voják
      - Války: plné zisky za 6 hodin, zrušit možno po 12 hodinách vyhlašující stranou, po 48 hodinách i druhou stranou

A do toho se mi moc nechce :D , takže případně GL, a uvidíme se v dalším věku ;)
    • ChicaElo
      ChicaElo
      Bronz
      Registrace: 19.04.2009 Příspěvky: 27
      Nejsem přímo admin, ale v admins jsem. :f_biggrin: