Celebrity poker tour finálový freeroll

• peedek
      peedek
      Bronz
      Registrace: 26.09.2010 Příspěvky: 784
      Zajímalo by mě jestli tady někdo z pokerstrategistů hraje Celebrity poker tour a probojuje se na finálový freeroll?

Připadně, jestli bude mít PokerStrategy nějaký zastoupení na tom turnaji? Kldině bych si vzal stickera PokerStrategy a reprezentoval bych. Dostat se na final table (bude se vysílat v televizi) by byla dobrá reklama pro PokerStrategy :s_cool:
  • 10 odpovědí
    • Cornie4ever
      Cornie4ever
      Hlavní Správce
      Hlavní Správce
      Registrace: 19.04.2009 Příspěvky: 8,225
      Ahoj,

v prvé řadě bych ti rád pogratuloval k tomu, že jsi se zapsal do historie fora ;)

A ty ten finálový freeroll budeš hrát?

čau
      Cornie
    • Neru79
      Neru79
      Bronz
      Registrace: 21.09.2011 Příspěvky: 1,482
      Sakra tak další 10k musim víc spamovat :D
    • topolman
      topolman
      Bronz
      Registrace: 22.10.2009 Příspěvky: 615
      Nie je v CR nahodou zakaz propagacie porku (a aj vsetkych hazardnych hier) prostrednictvom reklamy, tak ako u nas na slovensku?
    • peedek
      peedek
      Bronz
      Jojo díky moc :f_biggrin: Já nejdřív myslel že je to nějaký bug na stránkách PokerStrategy a pak sem si všim, žes mi posílal PM a už mi to došlo.

Je to super pocit mít takle u svýho ména ten diamant :s_cool: Snad si ho taky někdy poctivě vygrindim.

Jinak co se týče toho finálového freerollu, tak zatim to vypadá, že ho hrát budu. V současný době sem podle výsledků 142. a postupuje 210 lidí a je to už 16.prosince, takže nepředpokládám že by mě tolik lidí ještě předběhlo (a kdyby to hrozilo tak ještě na nějakej turnaj zajdu).

Jinak vim, že na ten turnaj pude ještě Brožík, má podobně bodu jak já. On dokonce dělá v PS myslim překladatele.
    • pokermachy
      pokermachy
      Bronz
      Registrace: 11.01.2011 Příspěvky: 5,692
      Zrovna jsem ti chtěl psát, že vim, že tam jde Brožík =) jj dělá překladatele pod mým velením :f_biggrin:
    • peedek
      peedek
      Bronz
      topolman původně napsal
      Nie je v CR nahodou zakaz propagacie porku (a aj vsetkych hazardnych hier) prostrednictvom reklamy, tak ako u nas na slovensku?
      Sice je to trošku offtopic, ale dyž už jsi to naťuknul, tak situace je taková, že zákaz propagace pokeru měl platit od 1.12.2012. Zákon však odporoval Evropskému právu a ČR je bude muset přepracovat. Pokud tě to téma zajímá víc, tak si pročti vlákno Skončí u nás online poker?
    • Cornie4ever
      Cornie4ever
      Hlavní Správce
      Hlavní Správce
      ohledně stickerů, zásoby se uží ale ještě nějaké má u sebe v Praze LetMeTiltU.. zkus se s ním spojit, bylo by dobrý tobě a brožíkovi dát sticker na ten turnaj ;)
    • Brozian
      Brozian
      Hlavní Moderátor
      Hlavní Moderátor
      Registrace: 18.03.2009 Příspěvky: 1,205
      Mimochodem Peedo, seš šťastnej takhle hitnout Diamond :D :D Gratulace, to máš odměnu za ten včerejší nevytočenej top set. :]

A hlavně rád budu reprezentovat PokerStrategy a sticker si vezmu. Aspoň budu dostávat od soupeů větší kredit než si zasloužim! :f_biggrin:
    • peedek
      peedek
      Bronz
      Požádal jsem LetMeTiltU o přátelství a pak mu pošlu PM ohledně těch stickerů. Koukal sem u něj v blogu, že bydlí někde na Smíchově, takže to něni daleko od Card Casina...

Ten včerejší top set byl dobrej pojeb...Jen pro ostatní, byli sme na Celebrity poker tour v Budějcích. Měl sem QQ, byl tam nějakej pf raise od celkem tight hráče z brzký pozice, takže sem jen callocal ty kviny a eště tam šel jeden hráč, nazvěme ho 'Osel'. Přišel flop Q53 (dvě karty byly spady). Tight hráč betuje, já ho raisuju a Osel de allin. Tight hráč de taky allin a já s nuts na flopu easy calluju. Tight hráč ukazuje 53 a Osel ukazuje flush draw. Na turn samozřejmě přisla Oslovi flush a river už mi fullhouse nepřines..Takže místo triple up sem šel domu.
    • Cornie4ever
      Cornie4ever
      Hlavní Správce
      Hlavní Správce
      případně se můžete domluvit s brožíkem přes skype a získat kontakt na LetMeTiltU od machyho ;)