NL a bankrolly

• 10 odpovědí
    • Plevi
      Plevi
      Bronz
      Registrace: 24.07.2011 Příspěvky: 40
      Jestli myslíš bankroll, tak tady (čti na Pokerstrategy) píšou vždy 25ti násobek. Tj. pro NL4 => 4*25=100$ a pro NL25 => 25*25=625$

:) Neboj se ptát, i když tě tady budou battlovat, od toho tady to forum je ;)
    • Kubaiscz
      Kubaiscz
      Bronz
      Registrace: 14.05.2011 Příspěvky: 752
      tdy je asi rozdíl ve strategii kterou hraješ. pokud hraješ např bss na nl10 stačí ti 25 až 30bi tedy 250-300$ ( někdo jde na nl deset až stěmi 300)
      ale při Mss nehraješ s fullstackem, na nl 10 je tvuj stack 4$, takže 25x 4$ = 100$
    • Plevi
      Plevi
      Bronz
      Kubo 4*25 opravdu 120 není :f_biggrin:
    • Kubaiscz
      Kubaiscz
      Bronz
      Registrace: 14.05.2011 Příspěvky: 752
      Plevi původně napsal
      Kubo 4*25 opravdu 120 není :f_biggrin:

idiot inside :) opraveno :f_biggrin: :f_biggrin:
    • XiosXanato
      XiosXanato
      Bronz
      Registrace: 07.12.2011 Příspěvky: 3
      Takze pro kviz bude na otazku o potrebnem bankrollu napr pro nl5 spravne 1OO% 5*25 ?? chapu spravne? :D
    • Plevi
      Plevi
      Bronz
      YES man!
    • XiosXanato
      XiosXanato
      Bronz
      Mno stejne to neklaplo...musim rict ze ten kviz je podle me umyslne sestaven na tom,aby lidi prolezli stranky a stejně ho nedokoncili.Kupa otázek vysvetlena vubec není a v mnoha pripadech by se dalo zachovat dvema zpusoby.... otazka:
      Drzite AQ(o) pred flopem,jeden hrac dorovna a na flop prijde T,Q,8,hrac navysi. jak se zachovate.. raise call fold .... je naprosto netrefná....

protoze pokud mi raisne hodne, polozim,pokud neraisne moc zkusím to callnout :// Takže kvíz :f_mad:

mimochodem v kvizu jsem mel zaskrtnuto fold :)
    • schiyza
      schiyza
      Bronz
      Registrace: 10.04.2011 Příspěvky: 2,250
      XiosXanato původně napsal
      Mno stejne to neklaplo...musim rict ze ten kviz je podle me umyslne sestaven na tom,aby lidi prolezli stranky a stejně ho nedokoncili.Kupa otázek vysvetlena vubec není a v mnoha pripadech by se dalo zachovat dvema zpusoby.... otazka:
      Drzite AQ(o) pred flopem,jeden hrac dorovna a na flop prijde T,Q,8,hrac navysi. jak se zachovate.. raise call fold .... je naprosto netrefná....

protoze pokud mi raisne hodne, polozim,pokud neraisne moc zkusím to callnout :// Takže kvíz :f_mad:

Kápnul jsi na to! Zatím kvízem prošli jen dva lidé. Já a Petr Novotný. Dokonce i autor kvízu ho udělal až na potřetí :D A to prolezl celé tyto stránky.
    • XiosXanato
      XiosXanato
      Bronz
      schiyza původně napsal
      XiosXanato původně napsal

Kápnul jsi na to! Zatím kvízem prošli jen dva lidé. Já a Petr Novotný. Dokonce i autor kvízu ho udělal až na potřetí :D A to prolezl celé tyto stránky.
      Už jsme 3!!! :D :D :D Na po 3 :D
    • dreamer14
      dreamer14
      Bronz
      Registrace: 29.08.2011 Příspěvky: 473
      ono je taky nutno rict,ze taky zalezi na stylu hru, trebas z me zkusenosti jsem potreboval na nl25 obvykle pres 20bi a vzdy jsem sel up..a nl50 kdyz jsem nehral jak vocas, tak stacilo take ted pres 20...
      nicmene nedavno se mi stalo ze jsem behem par dni jen tak odpalil 20bi a vse bylo tak nejak "v poradku" a nejakym long term grafu to vypada jen jako chvilkova jizda dolu..., tkz drzet se 25-30bi clovek urcite nic neskazi na nl kesku...
      taky bych dodal, ze diky tomu ze mam na fulltilt nekolik set buyinu, tak opravdu je lepsi si nechavat fakt "jen" tech 20-30bi na herne , jeden nikdy nevi :o)