free soft

• 2 odpovědí
    • Bombarek
      Bombarek
      Bronz
      Registrace: 05.04.2011 Příspěvky: 2,858
      Ahoj,

máš spoustu softwaru trial.

Tzn. i ty, co používaj profíci, tak si je máš možnost vyzkoušet na měsíc ( Holdem Manager) a PT3 je možnost vyzkoušet na 60 dní.

Vzhledem k tomu, že já taktéž testuju PT3 a hraju SnG, tak jsem velice nespokojen. PT3 má hodně nedostatků, co se týče SnGs... Takže mám v plánu si pořídit HEM... Ale to je na tobě, nechci tě od něčeho odrazovat ;)
    • peedek
      peedek
      Stříbro
      Registrace: 26.09.2010 Příspěvky: 784
      pokerpet77 původně napsal
      ahojte.....vo veciach poker softu som uplny novacik(zatial ziadny nemam)...rad by som vsak nejaky vyskusal zatial len nejaky free neskor mozno kupim....potesi ma kazda rada....hravam hlavne MTT a SnG ,takze nieco zamerane na to...dikes
      Ahoj, PokerStrategy nabízí zdarma několik programů, který se ti určitě budou hodit. Mrkni na tuhle stránku, kde máš přehled pokerových nástrojů.

Určitě bych ti doporučil stáhnout si Equilab, pomocí kterého si můžeš spočítat equity neboli jaká je pravděpodobnost, že vyhraješ danou handu proti určitýmu počtu soupeřů.

Psal si, že hraješ hlavně SnG, tak si určitě stáhni ICM Trainer, kde můžes do sytosti trénovat push-fold fázi SnG turnajů. Hodně oblíbenej program na push-fold fázi je taky SnG Wizard, který je ale placený.

No a nakonec bych si stáhnul Elephant, který je vhodný zejména pro:
      • statistiku - zaznamenává výsledky turnajů a následně zobrazuje různé statistiky
      • zobrazení důležitých hodnot u pokerového stolu, když hraješ (tzv. HUD)
      • zpětnou analýzu hry s velkým množstvím statistik

Jinak jak psal Bombarek o PokerTracker 3 a Holdem Manageru 2, tak to jsou placené alternativy Elephantu, které stojí přes $100. Takže pokud si začátečník v poker softwaru, tak bych radil nejprve si zkusil ten Elephant.