Upozorňování na e-mail

• jakoubek
      jakoubek
      Bronz
      Registrace: 23.11.2010 Příspěvky: 750
      Zdá se, že nefunguje zcela dobře upozorňování na poslední aktivitu ve vlákně. V nastavení zde mám zapnuto upozornění na e-mail. Dorazí však jen zřídka. V mailu mám adresy povolené, i dané do filtru aby mi to poštu z PS filtrovalo do jiné složky.
  • 15 odpovědí
    • Hucas
      Hucas
      Black Member
      Registrace: 08.08.2010 Příspěvky: 7,745
      jakoubek původně napsal
      Zdá se, že nefunguje zcela dobře upozorňování na poslední aktivitu ve vlákně. V nastavení zde mám zapnuto upozornění na e-mail. Dorazí však jen zřídka. V mailu mám adresy povolené, i dané do filtru aby mi to poštu z PS filtrovalo do jiné složky.
      Dřív ti to chodilo v pohodě? A od kdy ti to asi tak dělá? Aby mohli lidi na IT prozkoumat líp problém ;) Dík
    • qkj
      qkj
      Bronz
      Registrace: 13.02.2010 Příspěvky: 443
      jakoubek původně napsal
      mne funguje dobre, aspon jsem si niceho nevsiml... uvedom si, ze ohledne kazdyho vlakna dorazi jenom jeden mail, bez ohledu na to, kolik novych prispevku se v nem objevi, az do ty doby, nez se do nej podivas...
    • jakoubek
      jakoubek
      Bronz
      Jo to vím, klasika jako na všech forech kde je možnost odebírání e-mailů. Jsem na tenhle system naučenej. Odpovědi na tohle vlákno jsem zjistil taky až teď co jsem otevřel forum. Tak problém může trvat cca 2 týdny? Sem tam nějaký mail dorazí to je pravda.
    • peedek
      peedek
      Bronz
      Registrace: 26.09.2010 Příspěvky: 784
      qkj původně napsal
      jakoubek původně napsal
      mne funguje dobre, aspon jsem si niceho nevsiml... uvedom si, ze ohledne kazdyho vlakna dorazi jenom jeden mail, bez ohledu na to, kolik novych prispevku se v nem objevi, az do ty doby, nez se do nej podivas...
      Souhlasim s qkj, takhle mi to taky funguje a je to tak správně
    • jakoubek
      jakoubek
      Bronz
      No to ano. Ale tak mi to nefunguje. Ať přibyde jeden nebo x dalších (než vlezu do vlákna) upozornění přijde vždy jen na ten první od poslední návštěvy vlákna - e-mail dorazí však jen tak v 5% z celkového objemu. Takže stejně musím přijít na forum, do oblíbených a rozklikat si vlákna jednotlivě.

Nemluvil jsem o tom, že by měl přijít e-mail z každého příspěvku, který se v tématu objeví, to by byl docela vopruz pro každého, mazat desítky e-mailů ve schránce :)
    • peedek
      peedek
      Bronz
      Registrace: 26.09.2010 Příspěvky: 784
      Tak v tom případě jsou jen dvě možnosti:

1) Problém je v tvé schránce, která to špatně filtruje
      2) Problém je u PokerStrategy a pak kontaktuj podporu

Pro jistotu ještě zkontroluj jestli máš správně nastavení:
      Fórum/Váš profil/Upravit možnosti/Umožnit e-mailová upozornění jako výchozí? - zvolena položka Ano.

Vim že to nejspíš budeš mít nastavený správně, ale člověk nikdy neví, tak to radši zkontroluj
    • jakoubek
      jakoubek
      Bronz
      V nastavení zapuné. Všiml jsme si ale, že se mi samo přehazuje upozorňování v oblíbených. Mam všude upozornění zapnuté ale u některých temat je vypnuto - musím opakovaně měnit na zapnuto.

Pak bych se zeptal tedy ještě rafinovaně, lidí kteří o tom mají přehled. Které adresy, pokud jich je ještě víc z PokerStrategy srčit do filtru. Mam dané pouze pokerstrategy.com/de a upozorňovaní na příspěvky chodí z .de.
    • Hucas
      Hucas
      Black Member
      Díky za bližší info, zeptám se konkrétně pro tvůj případ našich borců na IT, jestli se s tím dá něco dělat ;)
    • Hucas
      Hucas
      Black Member
      Jsem v kontaktu s IT, které aktuálně pracuje na problému. Mně se to už taky stalo, že mi nepřišel email v označeným tématu. Nevšimli jste si někdo nějaké pravudelnosti, například, že emaily nechodí jen z nějakých sekcí atp? IT by to hodně pomohlo. Bohužel mně se to zatím zdá hodně náhodný, kdy to přijde a kdy ne :s_ugly:
    • Hucas
      Hucas
      Black Member
      to Jakoubek: prosím tě jakýho email providera používáš na tyhle zprávy a ostatní emaily ti chodí v poho?

+ zaznamenali jste někdo další tenhle problém taky?

Díky
    • jakoubek
      jakoubek
      Bronz
      TeĎ už tu mam další 4 temata k přečtení. Že jsi psal jsem zjistil taky až teď. Používám gmail a stahuju to přes Thunderbird od Mozilly. Zkusím to teď ještě přehodit na e-mail od seznamu a dám vědět.
    • F3nd3ros
      F3nd3ros
      Bronz
      Registrace: 24.02.2010 Příspěvky: 82
      Já měl zase trošičku jinej problém, chodily mi upozornění na témate u kterých jsem to měl vypnutý. Kvůli tomu sem si pak musel pár témat odebrat, protože mi to strašně spamovalo mail :D .
    • jakoubek
      jakoubek
      Bronz
      Jsem z toho trochu zmatený :D teďka to zatim funguje pro informaci. Jde to ale přes e-mail u seznamu, tak třeba za ot mohl ten googl ale to nemění nic na tom, že se samovolně přepínají nastavení sledování vypnuto/zapnuto.
    • jakoubek
      jakoubek
      Bronz
      POZNATEK: Pokud mám nějaké nepřečtené posty, v seznamu oblíbených je vlevo u tématu šipka "na poslední nepřečtený příspěvek". Většinou když na téma přejdu skrz tuhle šipku, téma se pak přepne (vypne se nastavení o upozorňování).

Jiným slovem > problém přetrvává, už maily choděj, ale 100% funkčnost není.
    • jakoubek
      jakoubek
      Bronz
      E-maily už docela chodí ale nastavení v oblíbených se stále svévolně přehazuje.