Kam se zdekovat?

• Slunnnko
      Slunnnko
      Bronz
      Registrace: 06.09.2010 Příspěvky: 58
      Zdravím,
      jen mě tak napadlo. Kam by jste se přestěhovali, kdyby nám tu ten poker nakonec přece jen zakázali?
      Přemýšlel jsem, jaká jsou na světě na tohle nejlepší místa? Když porovnáme životní náklady, zábavu a všechno tak nějak dohromady. ;)
  • 40 odpovědí
    • Paulis1992
      Paulis1992
      Bronz
      Registrace: 02.01.2011 Příspěvky: 3,417
      Vždy jsme snil o Kalifornii, jenže Amerika je out. Určitě bych jel ale za teplem, někde kde nesněží a dá se tam alespoň 8 měsícu válet u moře. Nejlépe, kdyby to byl nějakej ostrov. Ale kolik takovýchle míst existuje, to opravdu netuším :D
    • Slunnnko
      Slunnnko
      Bronz
      někde na netu přece musí být nějaký stručný soupis rájů :D
    • momom122
      momom122
      Bronz
      Registrace: 06.12.2011 Příspěvky: 107
      Bora Bora nic jineho a jen to :-) a pokdu neco v evrope tak asi portugalsko
      http://www.youtube.com/watch?v=JLM0e5RWTUg&feature=player_embedded
    • Ic3g3org3
      Ic3g3org3
      Bronz
      Registrace: 12.10.2009 Příspěvky: 3,356
      Paulis1992 původně napsal
      Vždy jsme snil o Kalifornii, jenže Amerika je out. Určitě bych jel ale za teplem, někde kde nesněží a dá se tam alespoň 8 měsícu válet u moře. Nejlépe, kdyby to byl nějakej ostrov. Ale kolik takovýchle míst existuje, to opravdu netuším :D
      To já bych asi volil přesnej opak, ideálně nějaký horský středisko kde bych měl sezónu co nejdelší. Válet se u moře mě neláká...
    • Paulis1992
      Paulis1992
      Bronz
      [SPOILER]
      Ic3g3org3 původně napsal
      [/SPOILER]

To já bych asi volil přesnej opak, ideálně nějaký horský středisko kde bych měl sezónu co nejdelší. Válet se u moře mě neláká...
      Já hlavně nemám rád zimu. Nejradši chodím v kraťasech a tričku. A radši bych viděl holky u pláže v bikinách než na horách v budnách :D
    • man2
      man2
      Bronz
      Registrace: 28.06.2007 Příspěvky: 350
      Ic3g3org3 původně napsal
      Můj člověk :D +1
    • Bombarek
      Bombarek
      Bronz
      Registrace: 05.04.2011 Příspěvky: 3,031
      man2 původně napsal
      Ic3g3org3 původně napsal

Můj člověk :D +1
      Kterej? :D
    • opal99
      opal99
      Black Member
      Registrace: 05.02.2008 Příspěvky: 8,270
      Gibraltar > UK > Rakusko

Kazda volba ma svoje vyhody (teplo + nulove dane; nulove dane; bankove tajomstvo + 2k€/mes taxfree + blizko domov) aj nevyhody (drahe byvanie a relativne daleko; vyssie naklady + blbe pocasie; nie je to uplne legalne taxfree)..
    • schiyza
      schiyza
      Bronz
      Registrace: 10.04.2011 Příspěvky: 2,250
      [quote]Paulis1992 původně napsal
      [SPOILER]
      Ic3g3org3 původně napsal
      [/SPOILER]

Já hlavně nemám rád zimu. Nejradši chodím v kraťasech a tričku. A radši bych viděl holky u pláže v bikinách než na horách v budnách :D [/quote]Nemusíš je vždycky vidět jen v těch bundách :D
    • Slunnnko
      Slunnnko
      Bronz
      Vždycky jsem chtěl strávit nějaký čas v UK, takže kdyby to tu padlo, tak tam asi na chvíli zakotvím. A budu pořádat výlety na Gib :D :f_biggrin:
    • Shikamaru917
      Shikamaru917
      Bronz
      Registrace: 10.04.2010 Příspěvky: 3,900
      Malta :)

EDIT: prve co ma napadlo :D neviem preco :D
    • kokos99sd
      kokos99sd
      Bronz
      Registrace: 25.07.2011 Příspěvky: 2,702
      Uk? ježiš co tam :f_biggrin:

Bahamy, Ibiza, Filipíny, Seychely
    • Ic3g3org3
      Ic3g3org3
      Bronz
      Registrace: 12.10.2009 Příspěvky: 3,356
      [quote]Paulis1992 původně napsal
      [SPOILER]
      Ic3g3org3 původně napsal
      [/SPOILER]

Já hlavně nemám rád zimu. Nejradši chodím v kraťasech a tričku. A radši bych viděl holky u pláže v bikinách než na horách v budnách :D [/quote]Zimní střediska maj sauny, bazény, a hlavně jako voluntary ski instruktor můžeš doma pořádat soukromé lekce "nalehko" :-D
    • Cornie4ever
      Cornie4ever
      Hlavní Správce
      Hlavní Správce
      Registrace: 19.04.2009 Příspěvky: 8,225
      opal99 původně napsal
      Gibraltar > UK > Rakusko

Kazda volba ma svoje vyhody (teplo + nulove dane; nulove dane; bankove tajomstvo + 2k€/mes taxfree + blizko domov) aj nevyhody (drahe byvanie a relativne daleko; vyssie naklady + blbe pocasie; nie je to uplne legalne taxfree)..

+1

s tím, že na Gibu sídlí spousta betting companies, PokerStrategy.com a hodně poker profesionálů (někteří pravidelně grindí od nás z officu, třeba siete777 ) takže dobré komunitní zázemí :f_love:

+ vládní rozpočet v přebytku, takže veřejná sportoviště zadarmo
      + nulové spotřební daně na alkohol :f_biggrin:
    • Slunnnko
      Slunnnko
      Bronz
      A kolik jsou tak životní náklady na Gibraltaru? Nějak tak hodně zhruba?
    • Paulis1992
      Paulis1992
      Bronz
      Slunnnko původně napsal
      Drahý :D To aby si sehnal nějakou práci u Pokerstrategy :D
    • UnkleBob
      UnkleBob
      Bronz
      Registrace: 02.12.2010 Příspěvky: 38
      Jak to, že nikdo z vás nechce do Las Vegas? Jedině do Vegas, dá se bydlet i v karavanu, mají tam prý kemp přímo v centru. A ojetý karavan "amerických rozměrů" se dá pořídit za 10 000 USD. :rolleyes:
    • Bombarek
      Bombarek
      Bronz
      Registrace: 05.04.2011 Příspěvky: 3,031
      Mě vždy lákaly severské země...
    • Cornie4ever
      Cornie4ever
      Hlavní Správce
      Hlavní Správce
      Registrace: 19.04.2009 Příspěvky: 8,225
      Slunnnko původně napsal
      Drahý :D To aby si sehnal nějakou práci u Pokerstrategy :D

- bydlení drahý ale luxusní, dobrý je sharovat třeba apartmán za 1500gbp ve 2-3 lidech
      - restaurace dražší (dobrá večeře pro 2 komplet tak za 50gbp)
      - zbytek nákladů stejný nebo o něco dražší než v praze
      - internet za 105gbp 8Mbs LOL výsledek monopolu firmy Gib Telecom :s_mad:
      - některý věci jsou i levnější, třeba oblečení
      - sport, alkohol a tabák za hubičku